Vambos Sofia 9 a-side League (Футбол 9)


1 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:30 15-10-2018 / Fakehub - Бъгстар
3-1
21:31 22-10-2018 / Феодалните Красавци - Wyscout
0-4
22:00 12-12-2018 / Раковски Отборът на провинцията - Coriti CRM
4-11
21:30 24-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Avengers - Младите надежди
0-2
22:00 27-02-2019 / Олимп - БулБаск
4-8
22:00 29-01-2019 / ФК Люлин - ФК БЕРОНА
1-3
19:00 14-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Тигрите - North Academy
2-6
22:00 25-01-2019 / Раковски Strong Boys (LSBD) - FC LEAN MACHINE
1-6
12-10-2018 / MBF - Нежните ФК
0-3

2 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:30 14-11-2018 / Футболен Терен НСА Бъгстар - Феодалните Красавци
2-5
12-10-2018 / Wyscout - Avengers
3-1
21:00 25-01-2019 / Раковски Coriti CRM - Олимп
12-5
12-10-2018 / Младите надежди - ФК Люлин
1-2
12-10-2018 / БулБаск - Тигрите
0-0
12-10-2018 / ФК БЕРОНА - Strong Boys (LSBD)
2-4
12-10-2018 / North Academy - MBF
4-3
14:00 09-12-2018 / Раковски FC LEAN MACHINE - Нежните ФК
16-2
18-10-2018 / Отборът на провинцията - Fakehub
1-9

3 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:31 11-10-2018 / Отборът на провинцията - Бъгстар
3-7
12-10-2018 / ФК Люлин - Wyscout
0-2
Тигрите - Coriti CRM
21:00 07-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Strong Boys (LSBD) - Младите надежди
2-1
21:00 21-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 MBF - БулБаск
0-5
Нежните ФК - ФК БЕРОНА
20:00 30-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 FC LEAN MACHINE - North Academy
5-1
21:30 14-11-2018 / Футболен Терен НСА Fakehub - Олимп
5-5
03-04-2019 / Феодалните Красавци - Avengers
5-0

4 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
03-04-2019 / Бъгстар - Avengers
5-0
20:00 28-03-2019 / Футболни Терени ДИТ 2 Wyscout - Strong Boys (LSBD)
11-0
19:00 13-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Coriti CRM - MBF
4-3
20:00 14-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Младите надежди - Нежните ФК
8-2
12-10-2018 / БулБаск - FC LEAN MACHINE
6-1
ФК БЕРОНА - North Academy
Тигрите - Fakehub
21:30 29-10-2018 / ФК Люлин - Феодалните Красавци
3-2
21:00 10-03-2019 / Раковски Олимп - Отборът на провинцията
5-2

5 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
22:00 07-03-2019 / Олимп - Бъгстар
0-6
21:00 12-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Нежните ФК - Wyscout
1-3
21:00 31-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 FC LEAN MACHINE - Coriti CRM
4-2
20:00 28-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 North Academy - Младите надежди
3-3
22:00 18-02-2019 / ФК БЕРОНА - БулБаск
0-8
20:00 28-10-2018 / Fakehub - MBF
8-0
03-04-2019 / Феодалните Красавци - Strong Boys (LSBD)
5-0
Отборът на провинцията - Тигрите
21:31 15-10-2018 / Avengers - ФК Люлин
2-9

6 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:30 07-11-2018 / Бъгстар - ФК Люлин
3-4
20:31 20-03-2019 / Футболни Терени ДИТ Wyscout - North Academy
1-1
22:00 07-01-2019 / Coriti CRM - ФК БЕРОНА
3-3
21:30 05-11-2018 / Младите надежди - БулБаск
2-0
21:30 23-10-2018 / FC LEAN MACHINE - Fakehub
2-7
22:00 30-01-2019 / Футболни Терени ДИТ 2 Нежните ФК - Феодалните Красавци
5-7
MBF - Отборът на провинцията
21:00 04-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Strong Boys (LSBD) - Avengers
0-5
Тигрите - Олимп

7 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
22:00 14-03-2019 / Раковски Тигрите - Бъгстар
2-4
22:00 14-01-2019 / БулБаск - Wyscout
0-2
22:00 21-11-2018 / Футболен Терен НСА Младите надежди - Coriti CRM
1-2
03-04-2019 / Fakehub - ФК БЕРОНА
8-2
21:00 16-12-2018 / Раковски Феодалните Красавци - North Academy
5-2
21:30 08-11-2018 / Отборът на провинцията - FC LEAN MACHINE
1-10
19:00 28-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Avengers - Нежните ФК
3-4
16:00 03-02-2019 / Раковски Олимп - MBF
4-8
ФК Люлин - Strong Boys (LSBD)

8 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
20:00 07-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Бъгстар - Strong Boys (LSBD)
4-1
20:00 15-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Wyscout - Coriti CRM
5-2
Младите надежди - Fakehub
21:00 27-01-2019 / Раковски БулБаск - Феодалните Красавци
6-2
21:30 12-11-2018 / Футболен Терен НСА ФК БЕРОНА - Отборът на провинцията
3-2
21:00 15-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 North Academy - Avengers
5-2
16:00 20-01-2019 / Раковски FC LEAN MACHINE - Олимп
2-3
22:00 18-12-2018 / Нежните ФК - ФК Люлин
0-5
21:00 11-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 MBF - Тигрите
1-2

9 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 20-01-2019 / Раковски MBF - Бъгстар
6-10
21:30 07-11-2018 / Fakehub - Wyscout
0-4
21:31 11-10-2018 / Феодалните Красавци - Coriti CRM
5-2
22:00 21-01-2019 / Раковски Отборът на провинцията - Младите надежди
0-5
20:00 10-12-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Avengers - БулБаск
0-7
Олимп - ФК БЕРОНА
21:30 22-11-2018 / Футболен Терен НСА ФК Люлин - North Academy
2-3
20:00 05-02-2019 / Футболни Терени ДИТ 2 Тигрите - FC LEAN MACHINE
6-4
Strong Boys (LSBD) - Нежните ФК

10 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 26-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Бъгстар - Нежните ФК
2-1
21:30 26-11-2018 / Футболен Терен НСА Wyscout - Отборът на провинцията
10-2
21:00 29-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Coriti CRM - Avengers
9-2
21:30 28-11-2018 / Футболен Терен НСА Младите надежди - Олимп
8-5
21:00 27-11-2018 / Футболен Терен НСА БулБаск - ФК Люлин
3-2
21:00 27-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 ФК БЕРОНА - Тигрите
2-3
21:00 09-12-2018 / Раковски North Academy - Strong Boys (LSBD)
7-3
21:00 17-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 FC LEAN MACHINE - MBF
4-1
21:30 16-10-2018 / Феодалните Красавци - Fakehub
3-7

11 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 06-12-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 FC LEAN MACHINE - Бъгстар
4-1
22:00 03-12-2018 / Олимп - Wyscout
1-4
22:00 05-12-2018 / ФК Люлин - Coriti CRM
2-1
21:00 11-03-2019 / Футболни Терени ДИТ Тигрите - Младите надежди
7-0
22:00 05-12-2018 / Раковски Strong Boys (LSBD) - БулБаск
2-9
21:00 02-12-2018 / Раковски MBF - ФК БЕРОНА
6-2
20:00 04-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Нежните ФК - North Academy
0-11
Fakehub - Avengers
22:00 09-01-2019 / Раковски Феодалните Красавци - Отборът на провинцията
8-1

12 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 24-02-2019 / Бъгстар - North Academy
6-4
20:00 21-02-2019 / Футболни Терени ДИТ 2 Wyscout - Тигрите
0-0
Coriti CRM - Strong Boys (LSBD)
Младите надежди - MBF
22:00 06-03-2019 / БулБаск - Нежните ФК
14-0
ФК БЕРОНА - FC LEAN MACHINE
21:30 06-11-2018 / ФК Люлин - Fakehub
0-2
21:29 22-10-2018 / Футболен Терен НСА Олимп - Феодалните Красавци
1-5
12-10-2018 / Avengers - Отборът на провинцията
7-1

13 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
22:00 11-02-2019 / ФК БЕРОНА - Бъгстар
0-1
21:00 04-03-2019 / Футболни Терени ДИТ 2 MBF - Wyscout
0-10
03-01-2019 / Нежните ФК - Coriti CRM
1-6
21:30 12-11-2018 / Футболен Терен НСА FC LEAN MACHINE - Младите надежди
4-1
21:00 10-02-2019 / Раковски North Academy - БулБаск
2-6
Fakehub - Strong Boys (LSBD)
03-04-2019 / Феодалните Красавци - Тигрите
2-2
00:00 06-02-2019 / Отборът на провинцията - ФК Люлин
2-8
Avengers - Олимп

14 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 03-02-2019 / Бъгстар - БулБаск
2-2
20:00 11-12-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Wyscout - FC LEAN MACHINE
5-0
19:00 27-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Coriti CRM - North Academy
2-4
Младите надежди - ФК БЕРОНА
Нежните ФК - Fakehub
20:00 25-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 MBF - Феодалните Красавци
0-6
Strong Boys (LSBD) - Отборът на провинцията
Тигрите - Avengers
ФК Люлин - Олимп

15 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 27-01-2019 / Младите надежди - Бъгстар
0-2
22:00 21-01-2019 / ФК БЕРОНА - Wyscout
0-2
22:00 17-01-2019 / Раковски БулБаск - Coriti CRM
5-3
Fakehub - North Academy
22:00 22-11-2018 / Раковски Феодалните Красавци - FC LEAN MACHINE
0-3
Отборът на провинцията - Нежните ФК
Avengers - MBF
Олимп - Strong Boys (LSBD)
24-07-2019 / ФК Люлин - Тигрите
4-2

16 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
05-10-2018 / Бъгстар - Coriti CRM
5-1
22:00 13-02-2019 / Wyscout - Младите надежди
7-0
20:00 14-03-2019 / Футболни Терени ДИТ БулБаск - Fakehub
8-0
22:00 14-01-2019 / Раковски ФК БЕРОНА - Феодалните Красавци
0-6
North Academy - Отборът на провинцията
22:00 29-11-2018 / Раковски FC LEAN MACHINE - Avengers
6-1
22:00 27-01-2019 / Нежните ФК - Олимп
2-3
MBF - ФК Люлин
Strong Boys (LSBD) - Тигрите

17 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:30 31-10-2018 / Wyscout - Бъгстар
3-1
Fakehub - Coriti CRM
Феодалните Красавци - Младите надежди
21:30 29-10-2018 / Отборът на провинцията - БулБаск
4-8
Avengers - ФК БЕРОНА
20:00 04-03-2019 / Футболни Терени ДИТ 2 Олимп - North Academy
5-9
22:00 25-02-2019 / ФК Люлин - FC LEAN MACHINE
5-0
20:00 21-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Тигрите - Нежните ФК
6-1
15:00 16-12-2018 / Раковски Strong Boys (LSBD) - MBF
1-3

18 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
Бъгстар - Fakehub
Wyscout - Феодалните Красавци
Coriti CRM - Отборът на провинцията
Младите надежди - Avengers
БулБаск - Олимп
ФК БЕРОНА - ФК Люлин
North Academy - Тигрите
FC LEAN MACHINE - Strong Boys (LSBD)
Нежните ФК - MBF

19 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
Феодалните Красавци - Бъгстар
Avengers - Wyscout
Олимп - Coriti CRM
ФК Люлин - Младите надежди
Тигрите - БулБаск
Strong Boys (LSBD) - ФК БЕРОНА
MBF - North Academy
Нежните ФК - FC LEAN MACHINE
Fakehub - Отборът на провинцията

20 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
Бъгстар - Отборът на провинцията
Wyscout - ФК Люлин
Coriti CRM - Тигрите
Младите надежди - Strong Boys (LSBD)
БулБаск - MBF
ФК БЕРОНА - Нежните ФК
North Academy - FC LEAN MACHINE
Олимп - Fakehub
Avengers - Феодалните Красавци

21 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
Avengers - Бъгстар
Strong Boys (LSBD) - Wyscout
MBF - Coriti CRM
Нежните ФК - Младите надежди
FC LEAN MACHINE - БулБаск
North Academy - ФК БЕРОНА
Fakehub - Тигрите
Феодалните Красавци - ФК Люлин
Отборът на провинцията - Олимп

22 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
Бъгстар - Олимп
Wyscout - Нежните ФК
Coriti CRM - FC LEAN MACHINE
Младите надежди - North Academy
БулБаск - ФК БЕРОНА
MBF - Fakehub
Strong Boys (LSBD) - Феодалните Красавци
Тигрите - Отборът на провинцията
ФК Люлин - Avengers

23 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
ФК Люлин - Бъгстар
North Academy - Wyscout
22:00 04-02-2019 / Раковски ФК БЕРОНА - Coriti CRM
4-4
БулБаск - Младите надежди
21:30 29-11-2018 / Футболен Терен НСА Fakehub - FC LEAN MACHINE
Феодалните Красавци - Нежните ФК
Отборът на провинцията - MBF
Avengers - Strong Boys (LSBD)
Олимп - Тигрите

24 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
Бъгстар - Тигрите
Wyscout - БулБаск
Coriti CRM - Младите надежди
ФК БЕРОНА - Fakehub
North Academy - Феодалните Красавци
FC LEAN MACHINE - Отборът на провинцията
Нежните ФК - Avengers
MBF - Олимп
Strong Boys (LSBD) - ФК Люлин

25 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
Strong Boys (LSBD) - Бъгстар
Coriti CRM - Wyscout
Fakehub - Младите надежди
Феодалните Красавци - БулБаск
09-03-2019 / Отборът на провинцията - ФК БЕРОНА
5-0
Avengers - North Academy
Олимп - FC LEAN MACHINE
ФК Люлин - Нежните ФК
Тигрите - MBF

26 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
Бъгстар - MBF
Wyscout - Fakehub
Coriti CRM - Феодалните Красавци
Младите надежди - Отборът на провинцията
БулБаск - Avengers
ФК БЕРОНА - Олимп
North Academy - ФК Люлин
FC LEAN MACHINE - Тигрите
Нежните ФК - Strong Boys (LSBD)

27 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
Нежните ФК - Бъгстар
Отборът на провинцията - Wyscout
Avengers - Coriti CRM
Олимп - Младите надежди
ФК Люлин - БулБаск
Тигрите - ФК БЕРОНА
Strong Boys (LSBD) - North Academy
MBF - FC LEAN MACHINE
Fakehub - Феодалните Красавци

28 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
Бъгстар - FC LEAN MACHINE
Wyscout - Олимп
Coriti CRM - ФК Люлин
Младите надежди - Тигрите
БулБаск - Strong Boys (LSBD)
ФК БЕРОНА - MBF
North Academy - Нежните ФК
Avengers - Fakehub
Отборът на провинцията - Феодалните Красавци

29 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
North Academy - Бъгстар
Тигрите - Wyscout
Strong Boys (LSBD) - Coriti CRM
MBF - Младите надежди
Нежните ФК - БулБаск
FC LEAN MACHINE - ФК БЕРОНА
Fakehub - ФК Люлин
Феодалните Красавци - Олимп
21:00 22-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Отборът на провинцията - Avengers
2-12

30 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
Бъгстар - ФК БЕРОНА
Wyscout - MBF
Coriti CRM - Нежните ФК
Младите надежди - FC LEAN MACHINE
21:00 10-02-2019 / Раковски БулБаск - North Academy
Strong Boys (LSBD) - Fakehub
Тигрите - Феодалните Красавци
ФК Люлин - Отборът на провинцията
Олимп - Avengers

31 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
БулБаск - Бъгстар
FC LEAN MACHINE - Wyscout
North Academy - Coriti CRM
ФК БЕРОНА - Младите надежди
Fakehub - Нежните ФК
Феодалните Красавци - MBF
Отборът на провинцията - Strong Boys (LSBD)
Avengers - Тигрите
Олимп - ФК Люлин

32 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
Бъгстар - Младите надежди
Wyscout - ФК БЕРОНА
Coriti CRM - БулБаск
North Academy - Fakehub
FC LEAN MACHINE - Феодалните Красавци
Нежните ФК - Отборът на провинцията
MBF - Avengers
Strong Boys (LSBD) - Олимп
Тигрите - ФК Люлин

33 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
Coriti CRM - Бъгстар
Младите надежди - Wyscout
Fakehub - БулБаск
Феодалните Красавци - ФК БЕРОНА
Отборът на провинцията - North Academy
Avengers - FC LEAN MACHINE
Олимп - Нежните ФК
ФК Люлин - MBF
Тигрите - Strong Boys (LSBD)

34 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
Бъгстар - Wyscout
Coriti CRM - Fakehub
Младите надежди - Феодалните Красавци
БулБаск - Отборът на провинцията
ФК БЕРОНА - Avengers
North Academy - Олимп
FC LEAN MACHINE - ФК Люлин
Нежните ФК - Тигрите
16:00 10-02-2019 / Раковски MBF - Strong Boys (LSBD)
9-3