Vambos League Constanta - Sezon Toamna 2016


Rezultate

Data Eveniment Rezultat Detalii
20:00 17-12-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 Cormoranii - Valu
22:00 12-12-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 FC COICIU - Valu
5-9
22:00 08-12-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)VULTURII - Cormoranii
2-7
21:00 04-12-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23FC COICIU - Fc cormogarla
5-0
20:00 04-12-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)Valu - inter maroc
8-6
19:00 04-12-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)Cormoranii - F.c.DOLHASCA
5-4
22:00 01-12-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)F.Q. Besiktas - VULTURII
10-11
27-11-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Cormoranii - FC COICIU
0-5
21:00 27-11-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23FC COICIU - VULTURII
9-4
17:00 26-11-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)F.c.DOLHASCA - Valu
0-5
20:00 26-11-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)inter maroc - VULTURII
7-11
22:30 25-11-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)inter maroc - Cormoranii
4-9
21-11-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 Cormoranii - FC COICIU
14-10
21:00 20-11-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23FC COICIU - Valu
7-10
19:30 20-11-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)Cormoranii - Fc cormogarla
7-7
07:00 20-11-2016 / Teren Palasinter maroc - Black stars
9-3
20:00 19-11-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)Valu - F.Q. Besiktas
12-7
18-11-2016 / Teren PalasCormoranii - VULTURII
7-8
22:30 18-11-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)inter maroc - Valu
2-15
22 14-11-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 FC COICIU - VULTURII
7-15
21:00 13-11-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23FC COICIU - F.c.DOLHASCA
11-10
13-11-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Cormoranii - F.Q. Besiktas
11-11
20:00 11-11-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)inter maroc - F.Q. Besiktas
12-12
22:00 10-11-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)FC COICIU - Valu
10-13
21:00 09-11-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)Cormoranii - Valu
6-9
22:30 08-11-2016 / Teren PalasFc cormogarla - F.Q. Besiktas
17-8
22:00 07-11-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 FC COICIU - inter maroc
12-10
21:00 06-11-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23FC COICIU - Cormoranii
6-7
20:00 05-11-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)F.Q. Besiktas - Valu
7-9
22:00 03-11-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)inter maroc - Cormoranii
4-12
18:00 03-11-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 VULTURII - CKZ TEAM
2-8
21:30 31-10-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23CKZ TEAM - Fc cormogarla
9-12
18:00 31-10-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)F.Q. Besiktas - Black stars
7-6
21:00 30-10-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Cormoranii - Viile Noi
8-3
22:00 30-10-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23United Wolves - FC COICIU
8-10
20:30 29-10-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)Valu - VULTURII
0-5
18:00 28-10-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Black stars - Cormoranii
5-9
22:00 27-10-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)F.Q. Besiktas - inter maroc
8-6
21:00 25-10-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)VULTURII - F.Q. Besiktas
6-10
22:00 24-10-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 inter maroc - FC COICIU
4-6
19:00 23-10-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 Pizza San Marco - Cormoranii
2-8
20 21-10-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)F.c.DOLHASCA - inter maroc
3-7
18:00 21-10-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)F.Q. Besiktas - Black stars
9-2
21:30 19-10-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23FC COICIU - Cormoranii
7-7
22:30 19-10-2016 / Teren PalasPizza San Marco - Viile Noi
10-7
21 18-10-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)F.c.DOLHASCA - inter maroc
3-7
19:00 18-10-2016 / Teren PalasCormoranii - F.Q. Besiktas
4-10
22-00 18-10-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)Fc cormogarla - fc sonic
7-4
18:00 17-10-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Fc cormogarla - Valu
12-7
18 16-10-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)Black stars - Valu
2-4
20:00 16-10-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)VULTURII - F.c.DOLHASCA
3-6
19:00 16-10-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)VULTURII - inter maroc
7-5
19:00 16-10-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Cormoranii - FC Tomis
22-1
21:00 16-10-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)Pizza San Marco - fc sonic
7-4
18:00 15-10-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)Black stars - F.c.DOLHASCA
1-6
20:00 15-10-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)FC Nutu - Valu
5-11
19:00 14-10-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 United Wolves - FC Nutu
5-0
19:00 14-10-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 United Wolves - F.Q. Besiktas
5-6
22:30 13-10-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)FC Nutu - fc sonic
9-12
20:00 13-10-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)VULTURII - Cormoranii
5-5
18:30 11-10-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23inter maroc - United Wolves
2-5
21:00 11-10-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)F.c.DOLHASCA - Cormoranii
11-9
22:30 11-10-2016 / Teren PalasViile Noi - F.Q. Besiktas
7-8
22:00 11-10-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)FC Nutu - fier otel
5-0
19:00 10-10-2016 / Teren Sintetic FCM Constanta (langa terenul CFR)fc sonic - VULTURII
4-7
18:00 09-10-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23FC Nutu - inter maroc
5-8
20:00 08-10-2016 / fc sonic - Valu
7-13
21:00 08-10-2016 / F.c.DOLHASCA - FC Nutu
11-7
19:00 07-10-2016 / FC Nutu - fc sonic
21-7
22:00 07-10-2016 / Teren PalasF.Q. Besiktas - FC COICIU
13-5
20:00 07-10-2016 / Cormoranii - F.c.DOLHASCA
7-6
18:00 07-10-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Black stars - VULTURII
4-12
19:00 07-10-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 FC Tomis - United Wolves
2-13
18:00 05-10-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 fc sonic - Black stars
3-4
22:30 04-10-2016 / Teren PalasViile Noi - FC COICIU
5-6
22-00 03-10-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23F.c.DOLHASCA - Fc cormogarla
4-4
18:00 02-10-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23fc sonic - Diversii
5-0
18:30 01-10-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23fc sonic - F.Q. Besiktas
16-5
18-00 29-09-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Fc cormogarla - F.c.DOLHASCA
5-5
21:30 29-09-2016 / Teren PalasPizza San Marco - Diversii
7-12
18-00 28-09-2016 / Teren PalasFc cormogarla - fc sonic
9-7
19:00 25-09-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Pizza San Marco - Fc cormogarla
6-12
20:00 24-09-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 United Wolves - Mamaia Nord
8-7
22:00 23-09-2016 / Teren PalasFC Nutu - Viile Noi
4-10
21:00 23-09-2016 / Teren PalasFC Nutu - Fc cormogarla
3-15
19:00 18-09-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 VULTURII - F.c.DOLHASCA
5-0
18:00 18-09-2016 / Teren Școala nr. 6 Nicolae TitulescuPower Rangers - FC Nutu
0-5
19:30 17-09-2016 / Teren Școala nr. 6 Nicolae TitulescuPizza San Marco - Black stars
6-5
21:00 16-09-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 FC COICIU - United Wolves
4-6
22-00 12-09-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 Fc cormogarla - FC COICIU
10-4
23:00 09-09-2016 / Teren PalasUnited Wolves - Pizza San Marco
2-7