Ultimate League Constanța Barbati


Rezultate

Data Eveniment Rezultat Detalii
18:00 05-03-2016 / Teren Școala Generală Numărul 235 Stars - CKZ TEAM
2-8
19:00 04-03-2016 / Teren PalasPrietenii - Mamaia Nord
5-6
23:00 04-03-2016 / Teren PalasUNITED STARS - Mamaia Nord
0-5
21:00 04-03-2016 / Teren Școala nr. 6 Nicolae TitulescuPizza San Marco - Best Team
3-7
19:00 01-03-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23CKZ TEAM - FC COICIU
7-5
22.00 01-03-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Al-iksir - UNITED STARS
3-6
18:00 29-02-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Mamaia Nord - Best Team
3-7
22:30 29-02-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Pizza San Marco - 5 Stars
4-10
21.00 28-02-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23FC COICIU - UNITED STARS
4-12
17:30 28-02-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23F.C. C.E.T - CKZ TEAM
16-13
18:00 27-02-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Intermilan - Best Team
6-7
23:00 26-02-2016 / Teren PalasIntermilan - Mamaia Nord
8-4
18:00 26-02-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Prietenii - CKZ TEAM
9-8
22:30 25-02-2016 / Teren PalasPizza San Marco - Mamaia Nord
5-6
21:30 25-02-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 5 Stars - F.C. C.E.T
7-6
18:00 25-02-2016 / Teren Școala nr. 6 Nicolae TitulescuAl-iksir - Prietenii
11-7
19:30 25-02-2016 / Teren PalasAl-iksir - Best Team
8-7
22:30 22-02-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Al-iksir - Mamaia Nord
7-6
18:00 22-02-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Best Team - CKZ TEAM
3-7
21:00 21-02-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Pizza San Marco - FC COICIU
9-6
19:00 20-02-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 F.C. C.E.T - Al-iksir
8-8
21:30 19-02-2016 / Teren Școala Generală Numărul 235 Stars - CKZ TEAM
7-10
19:30 18-02-2016 / Teren PalasPrietenii - Best Team
5-7
19:00 16-02-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23FC COICIU - Dream team stars
13-13
22:00 14-02-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23F.C. C.E.T - Prietenii
12-8
22:00 13-02-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Best Team - Mamaia Nord
9-9
18:30 13-02-2016 / Teren Școala nr. 6 Nicolae TitulescuPizza San Marco - Intermilan
12-7
19:30 11-02-2016 / Teren Palas5 Stars - Dream team stars
6-17
22:00 11-02-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Al-iksir - Prietenii
8-10
22:00 10-02-2016 / Teren PalasMamaia Nord - Al-iksir
6-6
22:30 10-02-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 CKZ TEAM - F.C. C.E.T
7-11
20:30 09-02-2016 / Teren Școala nr. 6 Nicolae TitulescuCKZ TEAM - Mamaia Nord
9-4
22:30 09-02-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 Pizza San Marco - Al-iksir
11-4
19:00 09-02-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Dream team stars - FC COICIU
10-8
18:00 08-02-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Baietii Buni - Prietenii
17-2
18:00 07-02-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Al-iksir - Dream team stars
10-10
19:00 07-02-2016 / Teren Palas5 Stars - Best Team
5-7
22:00 05-02-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 Mamaia Nord - Intermilan
2-4
18:00 05-02-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23CKZ TEAM - Al-iksir
10-4
21:00 05-02-2016 / Teren Școala nr. 6 Nicolae TitulescuPizza San Marco - F.C. C.E.T
9-11
18:00 04-02-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 Prietenii - UNITED STARS
7-7
22:30 02-02-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 F.C. C.E.T - Al-iksir
4-6
19:00 02-02-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23CKZ TEAM - FC COICIU
7-9
18:00 01-02-2016 / Teren Școala Generală Numărul 235 Stars - Pizza San Marco
10-7
01-02-2016 / Teren Școala nr. 6 Nicolae TitulescuIntermilan - Prietenii
8-8
17:30 31-01-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 Al-iksir - CKZ TEAM
6-5
21:00 30-01-2016 / Teren Palas5 Stars - Fc Palas
14-11
21:30 29-01-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 Al-iksir - Mamaia Nord
7-7
22:00 27-01-2016 / Teren Palas5 Stars - F.C. C.E.T
6-5
20:00 26-01-2016 / Teren PalasFC COICIU - Al-iksir
6-11
21:00 24-01-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Al-iksir - 5 Stars
6-5
19:00 21-01-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23Al-iksir - FC COICIU
7-8
20:30 21-01-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 CKZ TEAM - Prietenii
8-11
22:30 20-01-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 CKZ TEAM - Pizza San Marco
12-7
19:00 19-01-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23 - FC COICIU
4-11
19:00 17-01-2016 / Teren Palas5 Stars - Best Team
8-7
20:00 17-01-2016 / Teren PalasMamaia Nord - CKZ TEAM
1-13
19:30 16-01-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23FC COICIU - Fc Sageata Sinoe
10-9
21:00 15-01-2016 / Teren Școala nr. 6 Nicolae TitulescuFC COICIU - Fc Palas
19-9
20:00 15-01-2016 / Teren PalasBaietii Buni - Prietenii
5-0
19:00 14-01-2016 / Teren Școala nr. 6 Nicolae Titulescu5 Stars - F.C. C.E.T
11-11
19:00 12-01-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23FC COICIU - Best Team
1-11
22:30 12-01-2016 / Teren Școala Gimnazială Nr. 3 Pizza San Marco - Mamaia Nord
13-3
17:00 12-01-2016 / Teren Școala Generală Numărul 23CKZ TEAM - Fc Sageata Sinoe
11-8
21:00 09-01-2016 / Teren PalasF.C. C.E.T - UNITED STARS
5-16