Ultimate София Мъже (Сезон Пролет 2016)


Резултати

Дата Събитие Резултат Детайли
20:00 09-07-2016 / Футболни Терени ДИТ 2West Park United - Младежите
7-10
21:00 06-07-2016 / Bultip - Белия балет
3-7
21:00 06-07-2016 / Bultip - Белия балет
17:00 03-07-2016 / Футболни Терени ДИТ 2West Park United - Bultip
6-10
18:00 03-07-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Bultip - West Park United
5-7
20:00 03-07-2016 / Нашият отбор - МФК.ТИТАНИТЕ
4-2
21:00 03-07-2016 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Нашият отбор - Младежите
3-2
22:00 03-07-2016 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Младежите - The Green Devils
10-3
20:00 30-06-2016 / Нашият отбор - Gs UltrAslan Bulgaria
9-1
30-06-2016 / Bultip - Въздухарите
13-2
22:00 28-06-2016 / Нашият отбор - Белия балет
5-3
21:00 28-06-2016 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)We will be back - The Green Devils
3-5
21:00 27-06-2016 / Нашият отбор - Gs UltrAslan Bulgaria
8-3
20:00 26-06-2016 / Белия балет - София Спорт
0-1
21:00 24-06-2016 / Нашият отбор - ФК Люлин
7-4
22:00 23-06-2016 / Младежите - Tegavite FC
8-3
21:00 22-06-2016 / Gs UltrAslan Bulgaria - Белия балет
4-11
21:00 21-06-2016 / Нашият отбор - Отбора на народа
7-3
21:00 19-06-2016 / Нашият отбор - Gs UltrAslan Bulgaria
4-4
17:00 19-06-2016 / West Park United - The Green Devils
7-6
22:00 17-06-2016 / Нашият отбор - Младежите
6-4
22:00 15-06-2016 / Ж.К.Ф Рома - МФК.ТИТАНИТЕ
2-5
21:00 15-06-2016 / Футболни Терени ДИТGs UltrAslan Bulgaria - Tegavite FC
8-2
18:00 12-06-2016 / Gs UltrAslan Bulgaria - West Park United
7-4
17:00 12-06-2016 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)The Green Devils - West Park United
7-6
22:00 11-06-2016 / Ж.К.Ф Рома - Младежите
8-6
21:00 09-06-2016 / Gs UltrAslan Bulgaria - Реал Суходол
3-9
20:00 08-06-2016 / Отбора на народа - The Green Devils
6-7
20:00 08-06-2016 / Младежите - The Green Devils
7-1
22:00 07-06-2016 / Белия балет - Младежите
9-3
17:00 05-06-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Coriti ERP - МФК.ТИТАНИТЕ
5-6
20:00 05-06-2016 / Белия балет - Младежите
4-3
20:00 04-06-2016 / Младежите - Gs UltrAslan Bulgaria
5-5
21:00 03-06-2016 / Отбора на народа - Белия балет
5-1
20:00 02-06-2016 / The Green Devils - ФК Люлин
3-8
22:00 02-06-2016 / Белия балет - Нашият отбор
7-1
22:00 01-06-2016 / Белия балет - Реал Суходол
5-2
21:00 31-05-2016 / Отбора на народа - Нашият отбор
2-2
20:00 31-05-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Bultip - Младежите
2-6
21:00 30-05-2016 / София Спорт - ФК Люлин
5-6
19:30 30-05-2016 / The Green Devils - Gs UltrAslan Bulgaria
7-4
21:00 29-05-2016 / РаковскиОтбора на народа - Младежите
4-4
21:00 29-05-2016 / РаковскиGs UltrAslan Bulgaria - Реал Суходол
3-10
20:00 27-05-2016 / ФК Люлин - Младежите
4-4
12:00 24-05-2016 / The Green Devils - Zlester
5-5
17:00 22-05-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Младежите - West Park United
12-8
17:00 22-05-2016 / Футболни Терени ДИТ 2МФК.ТИТАНИТЕ - West Park United
9-3
21:00 19-05-2016 / Нашият отбор - София Спорт
6-2
21:00 18-05-2016 / - Белия балет
2-2
17-05-2016 / Левски София - The Green Devils
2-7
21:00 17-05-2016 / Комплекс Царско СелоBultip - Gs UltrAslan Bulgaria
20-3
21:00 17-05-2016 / Спортен клуб Диалог 359Нашият отбор - Белия балет
1-1
22:15 16-05-2016 / Младежите - София Спорт
7-6
16:00 15-05-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Bultip - West Park United
11-1
17:00 15-05-2016 / Футболни Терени ДИТ 2МФК.ТИТАНИТЕ - West Park United
16-5
19:00 13-05-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Bultip - Кварталните Батки
10-6
21:00 12-05-2016 / Футболни Терени ДИТCoriti ERP - Отбора на народа
6-3
21:00 12-05-2016 / Gs UltrAslan Bulgaria - ФК 9000 метара
11-0
21:00 10-05-2016 / Royal Аthletics - Gs UltrAslan Bulgaria
4-6
20:00 10-05-2016 / РаковскиЛевски София - Bultip
2-9
18:45 10-05-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Coriti ERP - ФК Чодан
9-8
20:00 10-05-2016 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Белия балет - Имитациите
9-7
19:00 08-05-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Кварталните Батки - МФК.ТИТАНИТЕ
2-9
20:00 08-05-2016 / Отбора на народа - Erasmus Team
2-4
21:00 02-05-2016 / Футболни Терени ДИТМладежите - The Green Devils
5-3
22:00 27-04-2016 / Нашият отбор - Белия балет
3-0
20:00 26-04-2016 / Левски София - Ятион
0-4
22:00 25-04-2016 / Нашият отбор - Белия балет
6-5
14:00 24-04-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Bultip - West Park United
8-4
15:00 24-04-2016 / Футболни Терени ДИТ 2West Park United - Coriti ERP
9-6
21:00 22-04-2016 / РаковскиGs UltrAslan Bulgaria - Отбора на народа
4-7
21:00 21-04-2016 / Royal Аthletics - The Green Devils
13-3
20:00 20-04-2016 / Coriti ERP - The Green Devils
1-1
20:00 19-04-2016 / Спортен клуб Диалог 359Ятион - ФК 9000 метара
7-3
21:00 18-04-2016 / Gs UltrAslan Bulgaria - Dianabad United
4-13
21:00 17-04-2016 / РаковскиОтбора на народа - МФК.ТИТАНИТЕ
5-5
18:00 16-04-2016 / Футболни Терени ДИТ 2West Park United - Sofia Nomads
8-3
19:00 16-04-2016 / Футболни Терени ДИТ 2West Park United - Кварталните Батки
7-17
20:00 15-04-2016 / Ятион - Bultip
4-7
22:00 14-04-2016 / Tegavite FC - Coriti ERP
2-6
21:00 14-04-2016 / Gs UltrAslan Bulgaria - Младежите
4-7
22:00 13-04-2016 / Нашият отбор - Gs UltrAslan Bulgaria
5-2
20:00 12-04-2016 / Gs UltrAslan Bulgaria - The Green Devils
6-4
21:00 12-04-2016 / София Спорт IОтбора на народа - ФК "Бдинци"
4-3
21:00 10-04-2016 / РаковскиМФК.ТИТАНИТЕ - Чорбарспор
14-2
14:00 09-04-2016 / Футболни Терени ДИТBultip - West Park United
9-9
21:00 08-04-2016 / - Gs UltrAslan Bulgaria
5-2
18:30 08-04-2016 / Bultip - ФК Чодан
13-11
21:00 07-04-2016 / Футболни Терени ДИТGs UltrAslan Bulgaria - Отбора на народа
3-5
21:30 07-04-2016 / Футболни Терени ДИТTegavite FC - Sofia Nomads
4-3
06-04-2016 / Отбора на народа - Tegavite FC
4-5
22:00 04-04-2016 / Gs UltrAslan Bulgaria - Младежите
4-13
16:00 03-04-2016 / РаковскиМФК.ТИТАНИТЕ - ФК Изток
7-3
02-04-2016 / София Спорт IBultip - Пустиняците
13-2
13:00 02-04-2016 / Футболни Терени ДИТЛа Фурия - West Park United
9-5
20:00 31-03-2016 / Tegavite FC - The Green Devils
0-5
21:00 31-03-2016 / Coriti ERP - The Green Devils
16-3
21:00 30-03-2016 / Футболни Терени ДИТGs UltrAslan Bulgaria - Отбора на народа
5-12
21:00 27-03-2016 / РаковскиМФК.ТИТАНИТЕ - Младежите
5-1
21:00 26-03-2016 / РаковскиОтбора на народа - МФК.ТИТАНИТЕ
2-5
20:00 23-03-2016 / Gs UltrAslan Bulgaria - The Green Devils
4-3
16:00 20-03-2016 / The Green Devils - West Park United
4-5
17:00 20-03-2016 / The Green Devils - West Park United
5-3
21:00 20-03-2016 / РаковскиМФК.ТИТАНИТЕ - Ла Фурия
8-2
19:00 17-03-2016 / Coriti ERP - ФК Чодан
5-10
21:00 17-03-2016 / Футболни Терени ДИТTegavite FC - Младежите
8-2
20:00 16-03-2016 / Gs UltrAslan Bulgaria - The Green Devils
1-2
21:00 14-03-2016 / РаковскиОтбора на народа - Младежите
6-7
19:00 12-03-2016 / Ла Фурия - Gs UltrAslan Bulgaria
2-3
21:00 11-03-2016 / Футболни Терени ДИТМладежите - St. Trinity
11-4
21:00 06-03-2016 / РаковскиМФК.ТИТАНИТЕ - Отбора на народа
8-2
14:00 04-03-2016 / РаковскиЛа Фурия - ФК Чодан
6-3
22:30 03-03-2016 / РаковскиТопчиите - Младежите
8-4
22:00 02-03-2016 / МФК.ТИТАНИТЕ - Въздухарите
7-1
20:00 31-12-1969 / Bultip - Пияните чичковци
5-0
21:00 31-12-1969 / Ж.К.Ф Рома - МФК.ТИТАНИТЕ
5-0