Premium Liga Timisoara 2018-2019


1 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Moșnița veche - Continental
FC Sandra - Harfele
22:00 21-11-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Rapid - FC Iosefin
0-14
22:00 16-01-2019 / Baza Sportiva NEFER PROD Red Stars - Politehnica Timisoara
7-4
CSS - Dacia Carpinis
22:00 20-11-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Dedeman TM1 - Carpatinii
4-2
21:00 21-11-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Textila - F.C Rosso.
6-3
FC Star - FC GRANICERII

2 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
19:30 07-12-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Continental - FC Sandra
3-3
Harfele - Red Stars
FC Iosefin - CSS
Politehnica Timisoara - Dedeman TM1
04-12-2018 / Dacia Carpinis - Textila
4-14
22:00 26-11-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Carpatinii - FC Star
6-3
F.C Rosso. - FC GRANICERII
Rapid - Moșnița veche

3 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Rapid - Continental
Dedeman TM1 - Harfele
Textila - FC Iosefin
FC Star - Politehnica Timisoara
FC GRANICERII - Dacia Carpinis
F.C Rosso. - Carpatinii
Moșnița veche - CSS
FC Sandra - Red Stars

4 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Continental - Red Stars
Harfele - FC Star
FC Iosefin - FC GRANICERII
Politehnica Timisoara - F.C Rosso.
Dacia Carpinis - Carpatinii
Textila - Moșnița veche
Dedeman TM1 - FC Sandra
CSS - Rapid

5 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
CSS - Continental
F.C Rosso. - Harfele
Carpatinii - FC Iosefin
Dacia Carpinis - Politehnica Timisoara
Moșnița veche - FC GRANICERII
FC Sandra - FC Star
Rapid - Textila
Red Stars - Dedeman TM1

6 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Continental - Dedeman TM1
Harfele - Dacia Carpinis
FC Iosefin - Politehnica Timisoara
Carpatinii - Moșnița veche
F.C Rosso. - FC Sandra
FC GRANICERII - Rapid
FC Star - Red Stars
Textila - CSS

7 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
12:00 16-12-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Textila - Continental
6-5
22:00 05-12-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD FC Iosefin - Harfele
2-3
Moșnița veche - Politehnica Timisoara
FC Sandra - Dacia Carpinis
22:30 06-12-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Rapid - Carpatinii
2-10
Red Stars - F.C Rosso.
CSS - FC GRANICERII
Dedeman TM1 - FC Star

8 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
19:00 14-01-2019 / Baza Sportiva NEFER PROD Continental - FC Star
7-4
Harfele - Moșnița veche
20:00 18-01-2019 / Baza Sportiva NEFER PROD FC Iosefin - FC Sandra
22:30 29-11-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Politehnica Timisoara - Rapid
12-1
Dacia Carpinis - Red Stars
23:00 17-01-2019 / Baza Sportiva NEFER PROD Carpatinii - CSS
22:30 28-11-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD F.C Rosso. - Dedeman TM1
7-4
FC GRANICERII - Textila

9 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
FC GRANICERII - Continental
22:30 18-10-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Rapid - Harfele
1-11
Red Stars - FC Iosefin
23:00 22-11-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD CSS - Politehnica Timisoara
2-6
Dedeman TM1 - Dacia Carpinis
Textila - Carpatinii
FC Star - F.C Rosso.
Moșnița veche - FC Sandra

10 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Continental - F.C Rosso.
23:00 25-10-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Harfele - CSS
1-7
FC Iosefin - Dedeman TM1
Politehnica Timisoara - Textila
Dacia Carpinis - FC Star
Carpatinii - FC GRANICERII
Red Stars - Moșnița veche
Rapid - FC Sandra

11 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Carpatinii - Continental
20:00 01-11-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Textila - Harfele
2-5
FC Star - FC Iosefin
FC GRANICERII - Politehnica Timisoara
20:00 07-12-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD F.C Rosso. - Dacia Carpinis
4-11
Moșnița veche - Dedeman TM1
FC Sandra - CSS
Rapid - Red Stars

12 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Continental - Dacia Carpinis
04-12-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Harfele - FC GRANICERII
5-0
FC Iosefin - F.C Rosso.
Politehnica Timisoara - Carpatinii
FC Star - Moșnița veche
Textila - FC Sandra
Dedeman TM1 - Rapid
CSS - Red Stars

13 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Politehnica Timisoara - Continental
22:31 13-11-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Carpatinii - Harfele
5-8
Dacia Carpinis - FC Iosefin
Moșnița veche - F.C Rosso.
FC Sandra - FC GRANICERII
Rapid - FC Star
Red Stars - Textila
CSS - Dedeman TM1

14 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Continental - FC Iosefin
Harfele - Politehnica Timisoara
Dacia Carpinis - Moșnița veche
19:00 10-12-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Carpatinii - FC Sandra
5-9
F.C Rosso. - Rapid
FC GRANICERII - Red Stars
FC Star - CSS
Textila - Dedeman TM1

15 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Harfele - Continental
Moșnița veche - FC Iosefin
FC Sandra - Politehnica Timisoara
Rapid - Dacia Carpinis
Red Stars - Carpatinii
CSS - F.C Rosso.
Dedeman TM1 - FC GRANICERII
Textila - FC Star

16 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Continental - Moșnița veche
Harfele - FC Sandra
FC Iosefin - Rapid
20:30 16-12-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Politehnica Timisoara - Red Stars
6-4
16-11-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Dacia Carpinis - CSS
6-9
Carpatinii - Dedeman TM1
F.C Rosso. - Textila
FC GRANICERII - FC Star

17 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
19:00 20-10-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD FC Sandra - Continental
2-3
Red Stars - Harfele
20:00 17-10-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD CSS - FC Iosefin
9-3
22:00 17-10-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Dedeman TM1 - Politehnica Timisoara
5-12
20:00 19-10-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Textila - Dacia Carpinis
7-12
22:30 18-10-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD FC Star - Carpatinii
3-3
18:30 17-10-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD FC GRANICERII - F.C Rosso.
1-6
Moșnița veche - Rapid

18 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
22:30 23-10-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Continental - Rapid
10-4
Harfele - Dedeman TM1
18:30 25-10-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD FC Iosefin - Textila
2-12
22:00 24-10-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Politehnica Timisoara - FC Star
7-6
20:00 26-10-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Dacia Carpinis - FC GRANICERII
15-1
18:30 24-10-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Carpatinii - F.C Rosso.
5-1
CSS - Moșnița veche
Red Stars - FC Sandra

19 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
21:00 31-10-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Red Stars - Continental
8-3
FC Star - Harfele
18:30 30-10-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD FC GRANICERII - FC Iosefin
3-6
20:30 31-10-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD F.C Rosso. - Politehnica Timisoara
3-6
21:00 02-11-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Carpatinii - Dacia Carpinis
2-7
Moșnița veche - Textila
20:00 04-11-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD FC Sandra - Dedeman TM1
7-4
20:00 02-11-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Rapid - CSS
5-10

20 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
11-11-2018 / Continental - CSS
3-3
Harfele - F.C Rosso.
FC Iosefin - Carpatinii
10-11-2018 / Politehnica Timisoara - Dacia Carpinis
9-3
FC GRANICERII - Moșnița veche
19:00 08-11-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD FC Star - FC Sandra
5-8
22:00 06-11-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Textila - Rapid
5-2
21:00 26-10-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Dedeman TM1 - Red Stars
5-0

21 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Dedeman TM1 - Continental
Dacia Carpinis - Harfele
Politehnica Timisoara - FC Iosefin
Moșnița veche - Carpatinii
FC Sandra - F.C Rosso.
Rapid - FC GRANICERII
Red Stars - FC Star
CSS - Textila

22 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Continental - Textila
Harfele - FC Iosefin
Politehnica Timisoara - Moșnița veche
Dacia Carpinis - FC Sandra
Carpatinii - Rapid
F.C Rosso. - Red Stars
FC GRANICERII - CSS
FC Star - Dedeman TM1

23 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
FC Star - Continental
Moșnița veche - Harfele
FC Sandra - FC Iosefin
Rapid - Politehnica Timisoara
Red Stars - Dacia Carpinis
CSS - Carpatinii
Dedeman TM1 - F.C Rosso.
Textila - FC GRANICERII

24 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Continental - FC GRANICERII
Harfele - Rapid
FC Iosefin - Red Stars
22:31 07-12-2018 / Baza Sportiva NEFER PROD Politehnica Timisoara - CSS
5-6
Dacia Carpinis - Dedeman TM1
Carpatinii - Textila
F.C Rosso. - FC Star
FC Sandra - Moșnița veche

25 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
F.C Rosso. - Continental
CSS - Harfele
Dedeman TM1 - FC Iosefin
Textila - Politehnica Timisoara
FC Star - Dacia Carpinis
FC GRANICERII - Carpatinii
Moșnița veche - Red Stars
FC Sandra - Rapid

26 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Continental - Carpatinii
21:00 17-01-2019 / Baza Sportiva NEFER PROD Harfele - Textila
FC Iosefin - FC Star
Politehnica Timisoara - FC GRANICERII
Dacia Carpinis - F.C Rosso.
Dedeman TM1 - Moșnița veche
CSS - FC Sandra
Red Stars - Rapid

27 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Dacia Carpinis - Continental
FC GRANICERII - Harfele
F.C Rosso. - FC Iosefin
Carpatinii - Politehnica Timisoara
Moșnița veche - FC Star
FC Sandra - Textila
Rapid - Dedeman TM1
Red Stars - CSS

28 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Continental - Politehnica Timisoara
Harfele - Carpatinii
FC Iosefin - Dacia Carpinis
F.C Rosso. - Moșnița veche
FC GRANICERII - FC Sandra
FC Star - Rapid
Textila - Red Stars
Dedeman TM1 - CSS

29 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
FC Iosefin - Continental
Politehnica Timisoara - Harfele
Moșnița veche - Dacia Carpinis
FC Sandra - Carpatinii
Rapid - F.C Rosso.
Red Stars - FC GRANICERII
CSS - FC Star
Dedeman TM1 - Textila

30 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Continental - Harfele
FC Iosefin - Moșnița veche
Politehnica Timisoara - FC Sandra
Dacia Carpinis - Rapid
Carpatinii - Red Stars
F.C Rosso. - CSS
FC GRANICERII - Dedeman TM1
FC Star - Textila