Premium Liga Iasi 2018-2019


1 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
16:00 19-01-2019 / Sala Sporturilor Tomesti AFC Politehnica - FC Tricolor
2-11
12:00 11-10-2018 / Sala Sporturilor Tomesti Css Iasi - DARDEN Team
5-0
17:00 17-11-2018 / Sala Sporturilor Tomesti FC Crescento - F.C Chihan
10-6
16:00 20-01-2019 / Sala Sporturilor Tomesti Titanii - C6 and friends
3-1
12:00 15-12-2018 / Sala Sporturilor Tomesti AllStars - real tomesti
0-5
04-11-2018 / Sala Sporturilor Tomesti United Sport Team - FC Nicolina Iași
4-1

2 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
16:00 26-01-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Tricolor - Css Iasi
7-5
12:00 18-11-2018 / Sala Sporturilor Tomesti DARDEN Team - Titanii
0-5
00:00 05-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti F.C Chihan - AllStars
5-0
02-12-2018 / Sala Sporturilor Tomesti C6 and friends - United Sport Team
2-17
17:00 13-01-2019 / Sala Sporturilor Tomesti real tomesti - FC Nicolina Iași
8-2
16:00 17-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Crescento - AFC Politehnica
5-0

3 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
04-11-2018 / Sala Sporturilor Tomesti FC Crescento - FC Tricolor
12-6
12:00 02-12-2018 / Sala Sporturilor Tomesti United Sport Team - DARDEN Team
5-0
17:00 26-01-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Nicolina Iași - F.C Chihan
9-5
16:00 18-11-2018 / Sala Sporturilor Tomesti real tomesti - C6 and friends
10-0
12:00 08-12-2018 / Sala Sporturilor Tomesti AFC Politehnica - AllStars
5-0
16:00 23-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti Css Iasi - Titanii
3-3

4 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
17:00 16-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Tricolor - Titanii
8-3
12:00 08-12-2018 / Sala Sporturilor Tomesti DARDEN Team - real tomesti
0-5
12:00 25-11-2018 / Sala Sporturilor Tomesti F.C Chihan - C6 and friends
5-0
16:00 08-12-2018 / Sala Sporturilor Tomesti FC Nicolina Iași - AFC Politehnica
10-6
16:00 03-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti United Sport Team - Css Iasi
2-1
01-12-2018 / Sala Sporturilor Tomesti AllStars - FC Crescento
3-22

5 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
17:00 12-01-2019 / Sala Sporturilor Tomesti AllStars - FC Tricolor
0-12
00:00 06-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti F.C Chihan - DARDEN Team
5-0
12:00 11-11-2018 / Sala Sporturilor Tomesti AFC Politehnica - C6 and friends
5-0
16:00 09-12-2018 / Sala Sporturilor Tomesti Css Iasi - real tomesti
2-9
17:00 02-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Crescento - FC Nicolina Iași
7-2
Titanii - United Sport Team

6 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
17:00 08-12-2018 / Sala Sporturilor Tomesti FC Tricolor - United Sport Team
0-17
12:00 16-12-2018 / Sala Sporturilor Tomesti DARDEN Team - AFC Politehnica
0-5
01-12-2018 / Sala Sporturilor Tomesti F.C Chihan - Css Iasi
6-2
17:00 09-12-2018 / Sala Sporturilor Tomesti C6 and friends - FC Crescento
0-5
04-11-2018 / Sala Sporturilor Tomesti real tomesti - Titanii
4-3
27-10-2018 / Sala Sporturilor Tomesti FC Nicolina Iași - AllStars
5-6

7 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
13-03-2019 / FC Nicolina Iași - FC Tricolor
3-7
12:00 13-01-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Crescento - DARDEN Team
5-0
15:00 08-12-2018 / Sala Sporturilor Tomesti Titanii - F.C Chihan
5-7
04-11-2018 / Sala Sporturilor Tomesti AllStars - C6 and friends
10-6
17:00 16-12-2018 / Sala Sporturilor Tomesti United Sport Team - real tomesti
3-2
00:00 05-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti AFC Politehnica - Css Iasi
0-5

8 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
17:00 03-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Tricolor - real tomesti
1-8
DARDEN Team - AllStars
17:00 19-01-2019 / Sala Sporturilor Tomesti F.C Chihan - United Sport Team
1-9
16:00 15-12-2018 / Sala Sporturilor Tomesti C6 and friends - FC Nicolina Iași
4-14
17:00 15-12-2018 / Sala Sporturilor Tomesti Titanii - AFC Politehnica
10-2
16:00 13-01-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Crescento - Css Iasi
9-1

9 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
12:00 13-01-2019 / Sala Sporturilor Tomesti C6 and friends - FC Tricolor
0-5
12:00 20-01-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Nicolina Iași - DARDEN Team
5-0
17:00 17-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti real tomesti - F.C Chihan
16-2
16:00 12-01-2019 / Sala Sporturilor Tomesti AFC Politehnica - United Sport Team
5-13
12:00 17-11-2018 / Sala Sporturilor Tomesti Css Iasi - AllStars
5-0
FC Crescento - Titanii

10 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
16:00 16-12-2018 / Sala Sporturilor Tomesti FC Tricolor - F.C Chihan
4-4
DARDEN Team - C6 and friends
02-12-2018 / Sala Sporturilor Tomesti real tomesti - AFC Politehnica
14-2
16:00 16-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Nicolina Iași - Css Iasi
6-3
United Sport Team - FC Crescento
12:00 25-11-2018 / Sala Sporturilor Tomesti AllStars - Titanii
0-5

11 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
12:00 11-11-2018 / Sala Sporturilor Tomesti DARDEN Team - FC Tricolor
0-5
16:00 02-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti AFC Politehnica - F.C Chihan
1-10
12:00 27-01-2019 / Sala Sporturilor Tomesti Css Iasi - C6 and friends
5-0
17:00 20-01-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Crescento - real tomesti
3-2
02-12-2018 / Sala Sporturilor Tomesti Titanii - FC Nicolina Iași
4-4
12:00 27-01-2019 / Sala Sporturilor Tomesti AllStars - United Sport Team
0-5

12 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
00:00 05-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Tricolor - AFC Politehnica
5-0
08-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti DARDEN Team - Css Iasi
0-5
20:00 14-03-2019 / Terenuri de fotbal la Liceul Mihail Sturdza F.C Chihan - FC Crescento
2-7
00:00 12-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti C6 and friends - Titanii
0-5
00:00 19-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti real tomesti - AllStars
5-0
17:00 23-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Nicolina Iași - United Sport Team
1-3

13 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Css Iasi - FC Tricolor
00:00 13-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti Titanii - DARDEN Team
5-0
12-11-2018 / Sala Sporturilor Tomesti AllStars - F.C Chihan
5-5
00:00 05-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti United Sport Team - C6 and friends
5-0
17:00 23-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Nicolina Iași - real tomesti
7-7
00:00 26-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti AFC Politehnica - FC Crescento
0-5

14 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
FC Tricolor - FC Crescento
00:00 06-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti DARDEN Team - United Sport Team
0-5
17:00 02-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti F.C Chihan - FC Nicolina Iași
8-6
00:00 20-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti C6 and friends - real tomesti
0-5
AllStars - AFC Politehnica
Titanii - Css Iasi

15 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
28-10-2018 / Titanii - FC Tricolor
4-4
00:00 21-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti real tomesti - DARDEN Team
5-0
00:00 07-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti C6 and friends - F.C Chihan
0-5
00:00 04-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti AFC Politehnica - FC Nicolina Iași
0-5
Css Iasi - United Sport Team
00:00 27-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Crescento - AllStars
5-0

16 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
00:00 08-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Tricolor - AllStars
5-0
04-11-2018 / Sala Sporturilor Tomesti DARDEN Team - F.C Chihan
2-16
C6 and friends - AFC Politehnica
15:00 10-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti real tomesti - Css Iasi
9-2
FC Nicolina Iași - FC Crescento
15:00 18-11-2018 / Sala Sporturilor Tomesti United Sport Team - Titanii
9-5

17 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
16:00 02-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti United Sport Team - FC Tricolor
10-3
AFC Politehnica - DARDEN Team
Css Iasi - F.C Chihan
00:00 28-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Crescento - C6 and friends
5-0
16:00 03-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti Titanii - real tomesti
8-7
00:00 05-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti AllStars - FC Nicolina Iași
0-5

18 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
17:00 18-11-2018 / Sala Sporturilor Tomesti FC Tricolor - FC Nicolina Iași
3-11
00:00 01-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti DARDEN Team - FC Crescento
0-5
F.C Chihan - Titanii
C6 and friends - AllStars
real tomesti - United Sport Team
14:00 18-11-2018 / Sala Sporturilor Tomesti Css Iasi - AFC Politehnica
5-2

19 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
11-11-2018 / real tomesti - FC Tricolor
13-5
AllStars - DARDEN Team
16:00 09-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti United Sport Team - F.C Chihan
5-0
00:00 06-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Nicolina Iași - C6 and friends
5-0
00:00 15-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti AFC Politehnica - Titanii
0-5
Css Iasi - FC Crescento

20 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
00:00 07-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Tricolor - C6 and friends
5-0
00:00 08-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti DARDEN Team - FC Nicolina Iași
0-5
28-10-2018 / F.C Chihan - real tomesti
5-13
00:00 07-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti United Sport Team - AFC Politehnica
5-0
00:00 06-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti AllStars - Css Iasi
0-5
12-11-2018 / Sala Sporturilor Tomesti Titanii - FC Crescento
3-8

21 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
F.C Chihan - FC Tricolor
28-10-2018 / C6 and friends - DARDEN Team
18-0
00:00 22-02-2019 / Sala Sporturilor Tomesti AFC Politehnica - real tomesti
0-5
Css Iasi - FC Nicolina Iași
31-10-2018 / Sala Sporturilor Tomesti FC Crescento - United Sport Team
7-4
00:00 10-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti Titanii - AllStars
5-0

22 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
00:00 06-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Tricolor - DARDEN Team
5-0
00:00 08-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti F.C Chihan - AFC Politehnica
5-0
00:00 07-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti C6 and friends - Css Iasi
0-5
real tomesti - FC Crescento
17:00 09-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti FC Nicolina Iași - Titanii
6-12
13:00 08-03-2019 / Sala Sporturilor Tomesti United Sport Team - AllStars
5-0