Flame Ultimate Winter-Spring League 2018 99-01


Резултати

Дата Събитие Резултат Детайли
16:00 14-07-2018 / Мусагеница СпортПица Тути - Intenso CF
3-3
20:00 26-06-2018 / РаковскиДинамит - FC Evolution
7-4
19:00 24-06-2018 / Мусагеница СпортIntenso CF - Динамит
5-1
16:00 22-06-2018 / Мусагеница СпортПица Тути - FC Evolution
6-4
13:00 16-06-2018 / Мусагеница СпортFC Evolution - Вълците ФК
5-2
20:00 14-06-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Die Mannschaft - Intenso CF
3-12
18:00 13-06-2018 / РаковскиПица Тути - Спартанците
7-5
19:00 11-06-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Die Mannschaft - Калтаците
9-3
14:00 10-06-2018 / Мусагеница СпортПица Тути - Sofia Boys FC
6-0
17:00 10-06-2018 / Мусагеница СпортВълците ФК - Пъпешите
5-0
18:00 09-06-2018 / РаковскиХегемоните на София - Sofia Premier Club
6-4
19:00 08-06-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Калтаците - FC FAIRPLAY
7-1
20:00 03-06-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Die Mannschaft - Sofia Boys FC
7-6
19:00 03-06-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Калтаците - Die Mannschaft
7-6
19:00 03-06-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Динамит - Intenso CF
5-5
18:00 02-06-2018 / РаковскиДинамит - Хегемоните на София
8-6
19:00 01-06-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Калтаците - Sofia Boys FC
2-5
17:00 30-05-2018 / Мусагеница СпортПъпешите - Спартанците
6-4
20:00 29-05-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Калтаците - FC FAIRPLAY
4-2
20:00 29-05-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Динамит - Sofia Boys FC
9-2
18:00 29-05-2018 / РаковскиСпартанците - Хегемоните на София
4-6
20:00 28-05-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Intenso CF - Die Mannschaft
18-3
17:00 27-05-2018 / РаковскиПъпешите - Хегемоните на София
11-4
19:00 26-05-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Спартанците - Калтаците
9-4
18:00 24-05-2018 / Мусагеница СпортПица Тути - Sofia Premier Club
6-2
20:00 24-05-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Sofia Boys FC - Intenso CF
3-10
20:00 24-05-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Динамит - FC FAIRPLAY
8-1
15:00 24-05-2018 / Мусагеница СпортJogo Bonito - FC FAIRPLAY
5-5
18:00 23-05-2018 / РаковскиВълците ФК - Sofia Premier Club
5-0
20:30 23-05-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Динамит - Sofia Boys FC
5-6
14:00 22-05-2018 / Мусагеница СпортВълците ФК - Sofia Premier Club
6-4
17:00 22-05-2018 / РаковскиСпартанците - Вълците ФК
8-2
18:00 21-05-2018 / Мусагеница СпортПица Тути - SSC Sofia
11-7
13:00 20-05-2018 / Мусагеница СпортDie Mannschaft - Вълците ФК
5-4
17:00 19-05-2018 / РаковскиХегемоните на София - Intenso CF
5-5
18:00 18-05-2018 / РаковскиFC FAIRPLAY - Хегемоните на София
2-5
20:00 16-05-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Intenso CF - Спартанците
10-0
19:00 16-05-2018 / РаковскиСпартанците - Калтаците
14-6
18:30 16-05-2018 / РаковскиВълците ФК - FC Evolution
2-4
20:00 14-05-2018 / Футболни Терени ДИТ 2FC FAIRPLAY - Калтаците
5-3
16:00 13-05-2018 / РаковскиSofia Premier Club - Пъпешите
3-0
17:00 13-05-2018 / РаковскиВълците ФК - Jogo Bonito
4-4
17:00 13-05-2018 / РаковскиSofia Premier Club - Sofia Boys FC
7-4
19:00 13-05-2018 / Футболни Терени ДИТ 2FC FAIRPLAY - Die Mannschaft
5-5
17:00 11-05-2018 / РаковскиПъпешите - SSC Sofia
6-7
19:00 11-05-2018 / РаковскиFC Evolution - Хегемоните на София
5-0
18:00 11-05-2018 / РаковскиМиньоните - Лудите Тикви
0-5
20:00 08-05-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Intenso CF - FC Evolution
4-0
15:00 06-05-2018 / РаковскиSofia Premier Club - SSC Sofia
11-2
14:00 05-05-2018 / Мусагеница СпортПъпешите - Пица Тути
3-4
15:00 05-05-2018 / Мусагеница СпортВълците ФК - Динамит
8-1
15:00 05-05-2018 / РаковскиFC FAIRPLAY - Лудите Тикви
5-2
15:00 05-05-2018 / РаковскиЛудите Тикви - FC FAIRPLAY
16:00 04-05-2018 / РаковскиПица Тути -
5-0
17:00 04-05-2018 / РаковскиПъпешите - Хегемоните на София
7-3
17:00 04-05-2018 / РаковскиIntenso CF - Лудаците
5-0
19:00 03-05-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Спартанците - Avengers
5-0
12:00 01-05-2018 / РаковскиВълците ФК - Пъпешите
6-3
13:00 01-05-2018 / РаковскиВълците ФК - Intenso CF
10-3
15:00 29-04-2018 / Мусагеница СпортПъпешите - Sofia Premier Club
6-5
19:00 28-04-2018 / РаковскиFC Evolution - FC FAIRPLAY
5-4
15:00 28-04-2018 / РаковскиВълците ФК - Sofia Premier Club
5-7
14:00 28-04-2018 / РаковскиВълците ФК - SSC Sofia
6-1
15:00 28-04-2018 / РаковскиЛудите Тикви - Провал Мадрид
10-4
18:00 27-04-2018 / РаковскиJogo Bonito - Хегемоните на София
4-4
18:00 27-04-2018 / РаковскиJogo Bonito - Хегемоните на София
19:00 27-04-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Пица Тути - Intenso CF
7-3
18:00 26-04-2018 / РаковскиFC Evolution - Лудите Тикви
4-2
20:00 25-04-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Kampfgeschwader - Sofia Boys FC
9-2
15:00 24-04-2018 / РаковскиПица Тути - Провал Мадрид
11-5
18:00 23-04-2018 / РаковскиJogo Bonito - FC FAIRPLAY
10-2
17:00 22-04-2018 / РаковскиВълците ФК - Хегемоните на София
9-6
14:00 22-04-2018 / Мусагеница СпортПъпешите - Миньоните
3-2
19:00 21-04-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Avengers - FC THC
5-2
14:00 21-04-2018 / РаковскиВълците ФК - SSC Sofia
7-1
15:00 21-04-2018 / РаковскиЛудите Тикви - Провал Мадрид
5-6
17:00 20-04-2018 / РаковскиХегемоните на София - Лудите Тикви
4-1
16:00 20-04-2018 / РаковскиПъпешите - Die Mannschaft
7-2
20:00 19-04-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Die Mannschaft - FC Evolution
6-5
19:00 19-04-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Пица Тути - SSC Sofia
6-4
17:00 18-04-2018 / РаковскиЛудите Тикви - Калтаците
2-0
20:30 18-04-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Intenso CF - Kampfgeschwader
8-2
19:00 16-04-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Sofia Boys FC - FC Evolution
6-4
19:00 15-04-2018 / РаковскиЛудите Тикви - Хегемоните на София
3-4
18:00 14-04-2018 / София Спорт IПъпешите - FC Evolution
3-3
18:00 14-04-2018 / РаковскиЛудаците - Trebich Boyz
7-0
14:00 14-04-2018 / София Спорт ISofia Premier Club - Вълците ФК
5-3
16:00 14-04-2018 / Мусагеница СпортSSC Sofia - ФК Петрунов
5-0
16:00 13-04-2018 / РаковскиЛудите Тикви -
5-4
19:00 13-04-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Лудаците - Die Mannschaft
5-4
17:00 11-04-2018 / РаковскиFC Evolution - Калтаците
9-0
18:00 10-04-2018 / РаковскиFC Evolution - Avengers
6-1
19:00 09-04-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Динамит - Intenso CF
4-7
16:00 09-04-2018 / РаковскиПица Тути - Лудите Тикви
18-6
16:00 06-04-2018 / РаковскиДинамит -
2-2
18:00 05-04-2018 / РаковскиFC Evolution - Trebich Boyz
6-3
16:00 04-04-2018 / РаковскиПица Тути - Sofia Boys FC
6-5
15:00 04-04-2018 / РаковскиSSC Sofia - FC FAIRPLAY
4-3
16:00 03-04-2018 / РаковскиЦрвена звезда jr -
16:00 03-04-2018 / РаковскиЦрвена звезда jr - Калтаците
6-5
20:00 03-04-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Intenso CF - Avengers
5-4
15:00 02-04-2018 / РаковскиFC Evolution - Калтаците
3-2
20:00 01-04-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Intenso CF - Avengers
5-0
18:00 31-03-2018 / РаковскиДинамит -
4-3
16:00 30-03-2018 / РаковскиЦрвена звезда jr - Калтаците
8-2
17:00 29-03-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Спартанците - FC Evolution
8-2
18:00 27-03-2018 / РаковскиDie Mannschaft - FC Evolution
4-5
17:00 27-03-2018 / РаковскиПица Тути - Avengers
6-3
19:00 26-03-2018 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Амурски Тигър - Спартанците
9-4
18:00 25-03-2018 / София Спорт IСпартанците - Миньоните
10-3
16:01 25-03-2018 / София Спорт I - Хегемоните на София
7-0
17:00 24-03-2018 / РаковскиПица Тути - FC Evolution
4-3
18:00 24-03-2018 / София Спорт IДинамит - Sofia Boys FC
2-2
18:00 22-03-2018 / РаковскиСпартанците - Avengers
7-1
16:00 21-03-2018 / РаковскиПица Тути -
6-3
18:00 20-03-2018 / РаковскиСпартанците - FC Evolution
3-3
18:00 18-03-2018 / Kampfgeschwader - Чест и достойнство
0-5
19:00 18-03-2018 / Динамит - Спартанците
5-3
16:00 17-03-2018 / Хегемоните на София - Чест и достойнство
6-1
15:00 17-03-2018 / Пица Тути - Sofia Premier Club
9-1
18:00 16-03-2018 / РаковскиСпартанците - Калтаците
11-0
20:00 16-03-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Динамит - Trebich Boyz
8-7
16:00 15-03-2018 / Спартанците - Пъпешите
7-1
17:00 15-03-2018 / - Црвена звезда jr
5-0
18:00 12-03-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Пица Тути - Avengers
10-8
14:00 11-03-2018 / Sofia Premier Club - Миньоните
12-0
15:00 11-03-2018 / El Sofiano - FC Evolution
2-3
18:00 11-03-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Спартанците - ФК Фондови
7-5
16:00 11-03-2018 / Die Mannschaft - Калтаците
11-1
13:00 10-03-2018 / Динамит - Стрелите
8-2
14:00 10-03-2018 / Пица Тути - Joga Bonito FC
10-2
19:00 10-03-2018 / РаковскиФК Пандите - Kampfgeschwader
5-4
19:00 09-03-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Avengers - ФК Бонбончетата
5-0
20:00 09-03-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Trebich Boyz - Гаднярите
6-5
16:00 08-03-2018 / Пъпешите - Спартанците
4-2
18:00 05-03-2018 / Пъпешите - Миньоните
6-7
15:00 05-03-2018 / ФК Фондови - ФК Елита
3-0
19:00 05-03-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Динамит - ФК Бонбончетата
0-5
20:00 05-03-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Гаднярите - ФК Амурски Тигър
6-6
15:00 04-03-2018 / РаковскиДинамит - Гаднярите
7-8
16:00 04-03-2018 / РаковскиМФК ОФАНЗИВА - FC Evolution
1-7
17:00 04-03-2018 / El Sofiano - Калтаците
1-4
15:00 04-03-2018 / Хегемоните на София - Лос Класикос
6-3
17:00 04-03-2018 / Калтаците - El Sofiano
18:00 03-03-2018 / РаковскиДинамит - Спартанците
5-2
16:00 03-03-2018 / РаковскиХегемоните на София - Калтаците
7-1
17:00 03-03-2018 / РаковскиKampfgeschwader - ФК Пандите
6-6
13:00 03-03-2018 / Стрелите - Joga Bonito FC
8-8
17:00 03-03-2018 / Каталунците - Гаднярите
3-1
16:00 01-03-2018 / Спартанците - Пъпешите
3-2
18:00 01-03-2018 / РаковскиФК Амурски Тигър - FC Evolution
3-3
20:00 28-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Динамит - Лос Класикос
5-0
15:00 25-02-2018 / Динамит - Пъпешите
7-1
18:00 25-02-2018 / Die Mannschaft - Спартанците
8-5
16:00 25-02-2018 / Sofia Premier Club - Хегемоните на София
8-2
19:00 25-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Kampfgeschwader - Лос Класикос
5-3
15:00 25-02-2018 / Лозенец СпортFC Evolution - Ком Миньор Берковица
11-1
16:00 25-02-2018 / Лозенец СпортГаднярите - Trebich Boyz
10-5
18:00 23-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Die Mannschaft - Kampfgeschwader
6-3
19:00 23-02-2018 / Стрелите - El Sofiano
4-3
19:00 21-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Динамит - Red Devils FC
10-2
20:00 21-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Амурски Тигър - Наджармаяни
5-0
18:00 20-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Avengers - Црвена звезда jr
14-2
20:00 19-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Бонбончетата - Kampfgeschwader
6-5
17:00 18-02-2018 / РаковскиНаджармаяни - Joga Bonito FC
5-0
16:00 18-02-2018 / РаковскиЦрвена звезда jr - FC Evolution
0-5
13:00 18-02-2018 / Лос Класикос - Гаднярите
5-0
17:00 18-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Die Mannschaft - Спартанците
11-2
16:00 17-02-2018 / Гаднярите - Izgrev
5-0
16:00 17-02-2018 / РаковскиTrebich Boyz - Sofia Boys FC
5-0
14:00 17-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2МФК ОФАНЗИВА - Калтаците
3-2
14:00 17-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Tattos Criminals - ФК Овчака
12-1
18:00 17-02-2018 / Kampfgeschwader - Стрелите
12-1
17:00 17-02-2018 / Sofia Premier Club - Пъпешите
7-6
19:00 15-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Бонбончетата - Avengers
9-3
17:00 15-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Die Mannschaft - Црвена звезда jr
5-2
20:00 14-02-2018 / Динамит - ФК Фондови
8-2
17:00 13-02-2018 / РаковскиСпартанците - Калтаците
6-2
20:00 13-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Динамит - Red Devils FC
8-5
15:00 11-02-2018 / РаковскиStoraro boyZ - Jogo Bonito
3-5
17:00 11-02-2018 / РаковскиKampfgeschwader - Динамит
1-0
15:00 11-02-2018 / Die Mannschaft - El Sofiano
4-5
17:00 11-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2МФК ОФАНЗИВА - Наджармаяни
4-7
16:00 11-02-2018 / РаковскиFC Evolution - Каталунците
5-3
17:00 10-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Kampfgeschwader - Гаднярите
5-4
17:00 10-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Kampfgeschwader - Гаднярите
5-4
13:00 10-02-2018 / РаковскиDie Mannschaft - Калтаците
4-1
14:00 10-02-2018 / РаковскиФК Фондови - Trebich Boyz
3-6
19:00 09-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Каталунците - Наджармаяни
2-2
19:00 09-02-2018 / Jogo Bonito - ФК Петрунов
5-0
16:00 07-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Tattos Criminals - FC Evolution
7-5
18:00 07-02-2018 / Наджармаяни - МФК ОФАНЗИВА
0-5
15:00 06-02-2018 / Sofia Premier Club - ФК Фаворитите
5-2
18:00 06-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Фондови - El Sofiano
2-3
15:00 06-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Die Mannschaft - Trebich Boyz
1-4
19:00 06-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Avengers - ФК Амурски Тигър
5-4
19:00 05-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Каталунците - Energy boys
11-1
17:00 04-02-2018 / РаковскиДинамит - FC Evolution
5-4
20:00 04-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Наджармаяни - Sofia Boys FC
6-3
16:00 04-02-2018 / Миньоните - Ком Миньор Берковица
5-0
19:00 04-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2МФК ОФАНЗИВА - Лос Класикос
4-3
18:00 04-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Каталунците - ФК Фаворитите
6-4
15:00 04-02-2018 / Red Devils FC - Sofia Premier Club
8-11
20:00 04-02-2018 / РаковскиНаджармаяни - Trebich Boyz
0-5
17:00 03-02-2018 / РаковскиTrebich Boyz - Лос Класикос
5-0
16:00 03-02-2018 / ФК Овчака - Спартанците
0-5
16:00 02-02-2018 / Пъпешите - ФК Елита
1-1
16:00 02-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2МФК ОФАНЗИВА - FC Evolution
3-2
18:00 02-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Avengers - Лос Класикос
4-2
17:00 02-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Бонбончетата - Каталунците
4-2
15:00 01-02-2018 / РаковскиFC Evolution - Tattos Criminals
19-1
17:00 01-02-2018 / Лос Класикос - Jogo Bonito
8-3
17:00 01-02-2018 / Футболни Терени ДИТ 2MIKA MIKA - Црвена звезда jr
1-2
16:00 31-01-2018 / МФК ОФАНЗИВА - ФК Петрунов
8-5
18:00 31-01-2018 / РаковскиНаджармаяни - ФК Фаворитите
3-2
16:00 31-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Sofia Boys FC - Trebich Boyz
6-5
20:00 30-01-2018 / Динамит - Jogo Bonito
8-3
15:00 30-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Фондови - Црвена звезда jr
3-1
14:00 30-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2FC FAIRPLAY - Giroud FC
7-7
19:00 30-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Амурски Тигър - ФК Бонбончетата
11-6
15:00 28-01-2018 / Red Devils FC - Хегемоните на София
5-0
13:50 28-01-2018 / Спортен Комплекс НационалДинамит - ФК Петрунов
16:00 28-01-2018 / Иван Вазов ФК - Лос Класикос
3-3
17:00 28-01-2018 / РаковскиМФК ОФАНЗИВА - Giroud FC
5-3
18:00 28-01-2018 / Storaro boyZ - Ком Миньор Берковица
0-5
17:00 28-01-2018 / El Sofiano - Red Devils FC
4-4
16:00 28-01-2018 / РаковскиFC Evolution - Пъпешите
9-4
18:00 28-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Avengers - ФК Пандите
11-0
19:00 28-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Амурски Тигър - Калтаците
12-1
15:00 27-01-2018 / РаковскиФК Петрунов - FC FAIRPLAY
6-3
17:00 27-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Kampfgeschwader - Ударниците
5-0
13:00 27-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Die Mannschaft - Sofia Boys FC
5-0
15:00 27-01-2018 / Лос Класикос - Пъпешите
3-3
16:00 27-01-2018 / РаковскиFC Evolution - Jogo Bonito
4-4
20:00 26-01-2018 / Динамит - Ком Миньор Берковица
11-0
20:30 24-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Avengers - Ударниците
13-1
16:00 21-01-2018 / РаковскиХегемоните на София - Пъпешите
0-5
14:00 21-01-2018 / Пъпешите - FC Evolution
5-0
18:01 21-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Каталунците - Иван Вазов ФК
9-5
20:00 21-01-2018 / РаковскиEl Sofiano - Sofia Boys FC
5-2
16:00 21-01-2018 / РаковскиGiroud FC - Пъпешите
6-6
15:00 21-01-2018 / РаковскиДинамит - ФК ГАЗ-МЕТАН
6-1
15:00 21-01-2018 / РаковскиRed Devils FC - Storaro boyZ
8-2
14:00 21-01-2018 / Avengers - Лос Класикос
8-1
15 20-01-2018 / Kampfgeschwader - Izgrev
3-0
16:00 20-01-2018 / ФК Фондови - FC Evolution
4-1
15:00 20-01-2018 / РаковскиFC FAIRPLAY - Пъпешите
7-3
17:00 20-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Лос Класикос - Калтаците
5-0
20:00 19-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2МФК ОФАНЗИВА - Sofia Boys FC
8-5
18:00 19-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Avengers - Калтаците
6-3
20:00 19-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Динамит - Tattos Criminals
7-4
19:00 19-01-2018 / РаковскиФК Амурски Тигър - ФК Фаворитите
7-3
18:00 14-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Sofia Boys FC - ФК Фаворитите
2-3
15:00 14-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Avengers - Red Devils FC
13-3
15:00 14-01-2018 / РаковскиEl Sofiano - Калтаците
2-1
16:00 14-01-2018 / РаковскиFC Evolution - Калтаците
9-0
18:00 14-01-2018 / Пъпешите - Storaro boyZ
12-4
14:00 14-01-2018 / Динамит - Хегемоните на София
9-6
15:00 13-01-2018 / РаковскиЛос Класикос - Trebich Boyz
7-5
17:00 13-01-2018 / РаковскиЛос Класикос - FC Evolution
2-3
15:00 13-01-2018 / Giroud FC - Sofia Boys FC
6-7
19:00 12-01-2018 / РаковскиМФК ОФАНЗИВА - Ком Миньор Берковица
8-3
20:30 12-01-2018 / Игрище Релакс АренаФК Амурски Тигър - Каталунците
2-2
19:30 11-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Avengers - Tattos Criminals
14-2
18:00 10-01-2018 / Калтаците - Storaro boyZ
7-4
14:00 07-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2El Sofiano - Хегемоните на София
2-1
15:00 07-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2FC Evolution - Калтаците
5-4
15:00 07-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Каталунците - Red Devils FC
9-3
15:00 06-01-2018 / РаковскиSofia Boys FC - FC FAIRPLAY
6-4
15:00 06-01-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Каталунците - ФК Фондови
7-6
15:00 06-01-2018 / Izgrev - Лос Класикос
1-1
15:00 06-01-2018 / Giroud FC - Калтаците
7-0
16 06-01-2018 / Kampfgeschwader - Калтаците
8-1
16:00 06-01-2018 / РаковскиFC Evolution - Trebich Boyz
4-7
31-12-1969 / РаковскиКалтаците - ФК Фондови
5-0
31-12-1969 / Игрище Релакс АренаSSC Sofia - FC Evolution