Flame Ultimate Summer League u19 (99-01)


Резултати

Дата Събитие Резултат Детайли
15:00 17-09-2018 / Мусагеница СпортДинамит - Planeta Boyz
2-0
20:00 17-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Фк Торпедо Батановци - Trebich Boyz
11-1
19:00 11-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Trebich Boyz - Лъвчета
6-6
21:00 10-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Фк Торпедо Батановци - Los españoles
6-3
16:00 10-09-2018 / Мусагеница СпортСпартанците - Динамит
1-3
18:00 05-09-2018 / РаковскиPlaneta Boyz - Калтаците
4-2
19:00 02-09-2018 / РаковскиLos españoles - Trebich Boyz
5-7
17:00 01-09-2018 / Мусагеница СпортСпартанците - Динамит
5-7
19:00 29-08-2018 / РаковскиФк Торпедо Батановци - Лъвчета
12-5
20:00 28-08-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Спартанците - Динамит
8-6
19:00 27-08-2018 / Футболни Терени ДИТ 2O.k all stars - Planeta Boyz
8-12
14:00 25-08-2018 / Мусагеница СпортСпартанците - Лъвчета
10-7
19:00 24-08-2018 / РаковскиPlaneta Boyz - Лъвчета
9-3
19:00 23-08-2018 / РаковскиЛъвчета - Кировците
4-3
19:00 22-08-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Фк Торпедо Батановци - Лъвчета
6-5
17:00 21-08-2018 / Мусагеница СпортPlaneta Boyz - Калтаците
3-2
21:00 19-08-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Trebich Boyz - Лъвчета
8-5
19:00 17-08-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Кировците - Лъвчета
1-8
20:00 17-08-2018 / Мусагеница СпортPlaneta Boyz - Студио Х
5-0
19:00 16-08-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Los españoles - Лъвчета
4-9
16:00 14-08-2018 / Мусагеница СпортPlaneta Boyz - Лъвчета
10-3
16:00 13-08-2018 / Мусагеница СпортLos españoles - Динамит
2-7
16:00 09-08-2018 / Мусагеница СпортДинамит - O.k all stars
9-3
17:00 09-08-2018 / Мусагеница СпортLos españoles - Planeta Boyz
3-5
19:30 06-08-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Planeta Boyz - Лъвчета
9-5
19:00 05-08-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Фк Торпедо Батановци - Динамит
8-6
20:00 05-08-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Лъвчета - Спартанците
8-3
19:00 04-08-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Trebich Boyz - Калтаците
5-0
19:00 31-07-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Фк Торпедо Батановци - Динамит
8-4
19:00 29-07-2018 / РаковскиКалтаците - Forza Mladost
6-4
17:00 29-07-2018 / РаковскиФк Торпедо Батановци - Спартанците
7-2
19:00 27-07-2018 / РаковскиСпартанците - Калтаците
8-1
19:00 24-07-2018 / Футболни Терени ДИТ 2SSC Sofia - Фк Торпедо Батановци
7-8
15:00 24-07-2018 / Мусагеница СпортPlaneta Boyz - Калтаците
6-3
19:00 22-07-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Фк Торпедо Батановци - Спартанците
12-4
19:00 20-07-2018 / РаковскиTrebich Boyz - Dianabatkite
6-3
20:00 20-07-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Planeta Boyz - Студио Х
8-4
19:00 18-07-2018 / РаковскиСпартанците - Forza Mladost
7-1
19:00 16-07-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Trebich Boyz - Спартанците
8-2
15:00 15-07-2018 / Мусагеница СпортКалтаците - Кировците
5-5
19:00 12-07-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Trebich Boyz - Калтаците
10-1
16:00 10-07-2018 / Мусагеница СпортПица Тути - Planeta Boyz
11-10
18:00 08-07-2018 / РаковскиLos españoles - Planeta Boyz
4-8
19:30 08-07-2018 / РаковскиLos españoles - Калтаците
19:00 08-07-2018 / РаковскиLos españoles - Калтаците
6-3
15:00 07-07-2018 / РаковскиСпартанците - SSC Sofia
14-5
19:30 07-07-2018 / РаковскиКалтаците - Los españoles
3-7
19:00 05-07-2018 / Мусагеница СпортLos españoles - Тигрите1
13-5
21:00 04-07-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Спартанците - Калтаците
6-3
19:00 03-07-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Los españoles - Trebich Boyz
5-8
19:00 28-06-2018 / Футболни Терени ДИТ 2OlimpicBoys - ФК Светкавица
7-3
19:00 27-06-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Калтаците - Кировците
6-7
20:00 26-06-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Тигрите1 - Спартанците
4-7
20:00 24-06-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Спартанците - Forza Mladost
6-2
19:00 23-06-2018 / РаковскиТигрите1 - ФК Светкавица
5-2
17:00 22-06-2018 / Мусагеница СпортForza Mladost - OlimpicBoys
3-1
19:00 21-06-2018 / РаковскиТигрите1 - Forza Mladost
6-3
19:00 16-06-2018 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Светкавица - Forza Mladost
5-3
17:00 16-06-2018 / Мусагеница СпортDianabatkite - Giroud FC
7-2
10:00 16-06-2018 / РаковскиТигрите1 - OlimpicBoys
6-2
20:00 11-06-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Динамит - Forza Mladost
11-2
19:00 09-06-2018 / РаковскиDianabatkite - ФК Светкавица
3-1