Flame Ultimate Autumn League u19 (00-02)


Резултати

Дата Събитие Резултат Детайли
14:00 09-12-2018 / Футболен Терен ДианаБегето - Chicharitos
5-0
13:00 09-12-2018 / РаковскиФК Дедо Бор - ФК Пандите
3-3
09-12-2018 / РаковскиФК Толбухин - Izgrev
2-6
15:00 09-12-2018 / Футболен Терен ДианаМиньоните - Пумаците
10-5
16:00 09-12-2018 / РаковскиКировците - Dianabatkite
0-5
15:00 08-12-2018 / РаковскиIzgrev - ФК Пандите
2-4
14:00 08-12-2018 / РаковскиМБП - ФК Дедо Бор
2-4
17:00 08-12-2018 / Спортен Комплекс КолодрумБегето - Спартанците
0-5
21:00 06-12-2018 / Спортен Комплекс КолодрумФК Толбухин - Izgrev
5-11
21:00 06-12-2018 / РаковскиФК Пандите - Бегето
6-4
19:00 05-12-2018 / Спортен Комплекс КолодрумБегето - Спартанците
5-3
20:00 05-12-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Калтаците - Краварите
4-4
04-12-2018 / Спортен Комплекс КолодрумФК Дедо Бор - ФК Пандите
4-5
17:00 04-12-2018 / Мусагеница СпортКалтаците - Team 02
4-2
18:00 03-12-2018 / Спортен Комплекс НационалМечо Пух - ФК Толбухин
5-0
20:00 03-12-2018 / Спортен Комплекс КолодрумКраварите - Бегето
4-2
18:00 02-12-2018 / Спортен Комплекс КолодрумСпартанците - Бегето
6-5
14:00 02-12-2018 / РаковскиKampfgeschwader - ФК Динамо Гьоврен
10-2
20:00 02-12-2018 / РаковскиDianabatkite - ФК Пандите
2-2
01-12-2018 / РаковскиМБП - Izgrev
6-5
20:00 01-12-2018 / РаковскиКраварите - ФК Толбухин
4-6
19:00 28-11-2018 / Спортен Комплекс КолодрумФК Дедо Бор - Илюминатите
6-4
20:00 27-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Спартанците - Калтаците
6-6
20:00 27-11-2018 / Спортен Комплекс КолодрумБегето - Izgrev
10-1
17:00 25-11-2018 / Футболен Терен НСАПумаците - Спартанците
0-5
25-11-2018 / РаковскиФК Толбухин - Илюминатите
5-2
20:00 25-11-2018 / РаковскиФК Пандите - Dianabatkite
4-2
20:00 24-11-2018 / РаковскиDianabatkite - Izgrev
2-1
17:00 22-11-2018 / РаковскиКалтаците - Кировците
5-3
19:00 22-11-2018 / Спортен Комплекс КолодрумФК Дедо Бор - Бегето
5-3
18:00 19-11-2018 / Футболен Терен НСАМиньоните - МБП
0-5
18:00 18-11-2018 / Футболен Терен ДианаТриглавата Ламя - ФК Толбухин
0-5
19:00 18-11-2018 / Футболен Терен ДианаМБП - Бегето
10-7
19:00 17-11-2018 / Футболен Терен ДианаТриглавата Ламя - Izgrev
0-4
16:00 16-11-2018 / Мусагеница СпортТриглавата Ламя - Илюминатите
5-2
21:00 16-11-2018 / РаковскиФК Дедо Бор - Dianabatkite
0-4
19:00 16-11-2018 / РаковскиМБП - Спартанците
5-4
16:00 15-11-2018 / Мусагеница СпортКировците - Groz FC
8-4
20:00 15-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Мечо Пух - ФК Толбухин
7-3
20:00 15-11-2018 / Футболен Терен ДианаФК Пандите - Izgrev
1-2
16:00 14-11-2018 / Мусагеница СпортКировците - Илюминатите
4-3
20:00 13-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Дедо Бор - Мечо Пух
6-3
15:00 11-11-2018 / РаковскиИлюминатите - Кафеза ФК
4-7
17:00 11-11-2018 / РаковскиХегемоните - ФК Пандите
3-7
21:00 11-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Бегето - Izgrev
5-2
20:00 08-11-2018 / Футболен Терен ДианаСпартанците - Миньоните
2-1
16:00 06-11-2018 / РаковскиGroz FC - Кировците
4-8
17:00 06-11-2018 / РаковскиКалтаците - Фаворит
7-6
20:00 06-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Дедо Бор - ФК Толбухин
4-3
21:00 06-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Бегето - ФК Пандите
4-2
17:00 04-11-2018 / Футболен Терен ДианаСпартанците - Кафеза ФК
3-1
19:00 04-11-2018 / Футболен Терен ДианаDianabatkite - Миньоните
4-3
18:00 03-11-2018 / РаковскиФК Толбухин - ФК Пандите
4-3
13:00 02-11-2018 / РаковскиМазните - Кафеза ФК
0-4
18:00 02-11-2018 / РаковскиDianabatkite - Хегемоните
5-0
19:30 02-11-2018 / Футболен Терен ДианаТриглавата Ламя - Vision FC
8-5
15:00 28-10-2018 / РаковскиСпартанците - Вълците ФК
9-1
18:00 27-10-2018 / Футболен Терен ДианаЕдни Млади - Амурски тигър 2
5-0
16:00 27-10-2018 / РаковскиМБП - Кафеза ФК
3-2
20:00 24-10-2018 / Футболен Терен ДианаМБП - Izgrev
8-7
20:00 23-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Мечо Пух - Илюминатите
5-0
19:00 23-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Vitosha Power - ФК Дедо Бор
0-5
19:00 23-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Дедо Бор - Амурски тигър 2
6-1
20:00 22-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2МБП - Пица Тути
6-5
15:00 21-10-2018 / РаковскиКафеза ФК - Мазните
4-0
14:00 21-10-2018 / РаковскиМазните - Миньоните
4-3
17:00 21-10-2018 / РаковскиSporting Gijon U19 - Спартанците
3-5
11:00 21-10-2018 / Футболен Терен ДианаБегето - Sofia Boys FC
5-6
12:00 21-10-2018 / Футболен Терен ДианаИлюминатите - Фаворит
6-3
20:00 21-10-2018 / РаковскиФК Пандите - МБП
7-4
16:00 20-10-2018 / РаковскиДинамит - Planeta Boyz
4-5
16:00 20-10-2018 / Футболен Терен ДианаТриглавата Ламя - Едни Млади
9-4
17:30 19-10-2018 / Футболен Терен ДианаЕлита - Илюминатите
2-2
20:00 19-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Kampfgeschwader - Спартанците
6-3
21:00 19-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Амурски тигър 2 - ФК Лагера
1-1
19:00 19-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Vitosha Power - Фаворит
8-6
20:00 18-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Дедо Бор - Dianabatkite
2-1
20:30 17-10-2018 / Футболен Терен ДианаБегето - Izgrev
6-6
20:00 16-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2МБП - Пица Тути
7-2
19:00 15-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Скрита сила ФК - Vitosha Power
3-15
20:00 15-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Бегето - Мечо Пух
7-8
20:00 14-10-2018 / РаковскиМазните - Амурски тигър 2
7-9
19:00 14-10-2018 / РаковскиФК Пандите - Dianabatkite
3-3
17:00 14-10-2018 / РаковскиСпартанците - Хегемоните
9-2
19:00 14-10-2018 / Футболен Терен ДианаМиньоните - Кировците
7-2
19:00 13-10-2018 / РаковскиМБП - Dianabatkite
4-3
12:00 13-10-2018 / Футболен Терен ДианаФаворит - Groz FC
3-7
13:00 13-10-2018 / Футболен Терен ДианаPlaneta Boyz - Вълците ФК
6-3
19:00 12-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Амурски тигър 2 - Vitosha Power
9-10
18:00 11-10-2018 / РаковскиКировците - Амурски тигър 2
4-12
16:00 10-10-2018 / РаковскиИлюминатите - Groz FC
3-2
21:00 09-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Амурски тигър 2 - Бегето
4-4
20:00 09-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Мечо Пух - Скрита сила ФК
6-3
20:00 08-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Мечо Пух - Пица Тути
4-8
12:00 07-10-2018 / Мусагеница СпортVision FC - Триглавата Ламя
0-5
13:00 07-10-2018 / Мусагеница СпортФаворит - Илюминатите
2-2
20:00 07-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Izgrev - Амурски тигър 2
3-8
16:00 07-10-2018 / РаковскиDianabatkite - Кафеза ФК
16-4
15:59 07-10-2018 / РаковскиХегемоните - ФК Торпедо
8-2
17:00 06-10-2018 / Футболен Терен ДианаМиньоните - Izgrev
0-5
20:00 05-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Пица Тути - Кировците
9-7
04-10-2018 / Спортен Комплекс НационалDianabatkite - ФК Лъвовете (София)
5-0
17:00 04-10-2018 / Мусагеница СпортФаворит - Бегето
1-11
19:00 04-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Дедо Бор - Кировците
4-1
20:00 04-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Мечо Пух - Izgrev
8-2
20:00 02-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Мечо Пух - Амурски тигър 2
5-8
17:00 02-10-2018 / РаковскиКалтаците - Илюминатите
5-4
20:59 01-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Бегето - Sporting Gijon U19
4-4
21:00 01-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Амурски тигър 2 - Скрита сила ФК
3-6
17:30 30-09-2018 / РаковскиМазните - Dianabatkite
3-2
30-09-2018 / Спортен Комплекс НационалChicharitos - Хегемоните
7-6
16:01 30-09-2018 / РаковскиКафеза ФК - Groz FC
9-1
15:00 30-09-2018 / РаковскиИлюминатите - Спартанците
2-11
15:00 30-09-2018 / Мусагеница СпортФК Дедо Бор - Izgrev
5-2
13:00 30-09-2018 / Мусагеница СпортТриглавата Ламя - Елита
5-3
30-09-2018 / Спортен Комплекс НационалБегето - Дървеница сити
5-2
29-09-2018 / Спортен Комплекс НационалФК Дедо Бор - Фаворит
7-4
29-09-2018 / Спортен Комплекс НационалКалтаците - Фаворит
8-5
20:00 28-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Пица Тути - Амурски тигър 2
3-5
20:00 27-09-2018 / РаковскиМечо Пух - Лудаците
7-3
15:00 24-09-2018 / РаковскиФК Дедо Бор - Мазните
7-4
16:00 24-09-2018 / РаковскиБегето - Фаворит
5-0
17:00 24-09-2018 / РаковскиМечо Пух - Хегемоните
6-6
19:00 24-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Dianabatkite - Sporting Gijon U19
5-2
15:00 23-09-2018 / Мусагеница СпортФаворит - Триглавата Ламя
2-5
20:00 22-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Kampfgeschwader - Скрита сила ФК
8-2
17:00 22-09-2018 / Мусагеница СпортChicharitos - Izgrev
9-4
11:00 22-09-2018 / РаковскиGroz FC - ФК Лъвовете (София)
4-2
19:00 22-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Лудаците - Хегемоните
2-2
19:00 20-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Пица Тути - ФК Дедо Бор
5-3
20:00 20-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Мечо Пух - Триглавата Ламя
16-8
16:00 20-09-2018 / Мусагеница СпортChicharitos - Фаворит
16-0
20:00 18-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Миньоните - Лудаците
8-7
18:00 17-09-2018 / РаковскиПица Тути - Фаворит
9-3
19:00 17-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Бегето - Дървеница сити
5-4
19:00 16-09-2018 / РаковскиМиньоните - Хегемоните
4-2
17:00 16-09-2018 / Мусагеница СпортФаворит - Knqjevo Dream Team
3-12
19:00 16-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Izgrev - Триглавата Ламя
3-1
17:00 15-09-2018 / РаковскиChicharitos - Хегемоните
2-6
19:00 15-09-2018 / РаковскиDianabatkite - Дървеница сити
9-3
15:00 14-09-2018 / Мусагеница СпортChicharitos - Sofia Premier Club
10-1
13:00 14-09-2018 / РаковскиВълците ФК - ФК Лъвовете (София)
10-4
20:00 14-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Izgrev - Giroud FC
8-4
12:00 12-09-2018 / РаковскиВълците ФК - Мазните
2-3
13:00 12-09-2018 / РаковскиМазните - ФК Лъвовете (София)
9-3
16:00 11-09-2018 / Мусагеница СпортChicharitos - Бегето
3-4
21:00 11-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Лагера - Kampfgeschwader
7-6
20:00 11-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Izgrev - Дървеница сити
4-2
12:00 09-09-2018 / РаковскиIzgrev - mom4etata BNR
7-5
19:00 07-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Лудаците - Миньоните
3-3
16:00 05-09-2018 / Мусагеница СпортДървеница сити - Izgrev
2-2
12:00 05-09-2018 / РаковскиМазните - ФК Лъвовете (София)
14-0
21:00 03-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Лагера - Ocb
21-3