Flame Ultimate Autumn League u15 (03-05)


Резултати

Дата Събитие Резултат Детайли
14:30 09-12-2018 / Фк Балканците - Оборище Бойс
7-5
16:00 09-12-2018 / Футболен Терен ДианаОборище Бойс - FC Пингвините
1-7
18:00 09-12-2018 / Спортен Комплекс НационалFC Пингвините - Nantes
2-5
17:00 09-12-2018 / РаковскиЛицейчето FC - Hawks
6-5
19:00 09-12-2018 / Спортен Комплекс КолодрумGoalFaBrichka - FC JumboMasters
7-7
08-12-2018 / Спортен Комплекс НационалОборище Бойс - FC Пингвините
5-4
13:00 08-12-2018 / РаковскиТигрите ФК - Wildcats
0-5
13:00 08-12-2018 / РаковскиFC Пингвините - Тигрите ФК
5-8
17:00 08-12-2018 / Спортен Комплекс НационалLulin Squad - The Brotherhood
3-0
19:00 08-12-2018 / Спортен Комплекс НационалЛицейчето FC - White Tigers
4-2
20:00 06-12-2018 / Футболен Терен ДианаТигрите ФК - FC Пингвините
9-7
14:00 02-12-2018 / РаковскиЛицейчето FC - Nantes
0-5
16:00 02-12-2018 / Футболен Терен НСАЕдни Млади - Оборище Бойс
0-5
15:00 02-12-2018 / Спортен Комплекс НационалHawks - The Brotherhood
3-0
14:00 02-12-2018 / Спортен Комплекс НационалWhite Tigers - Hawks
8-0
13:00 02-12-2018 / Спортен Комплекс НационалLulin Squad - Колумбийците
9-2
16:00 01-12-2018 / РаковскиThe Brotherhood - Националчетата
2-6
14:00 01-12-2018 / РаковскиFC Sofia 53 - Lulin Squad
0-5
17:00 01-12-2018 / РаковскиWhite Tigers - Едни Млади
3-2
18:00 01-12-2018 / РаковскиОборище Бойс - Wildcats
4-8
18:00 30-11-2018 / РаковскиBlue Boys Sofia - White Tigers
0-5
13:00 25-11-2018 / Футболен Терен НСАОборище Бойс - Lulin Squad
5-6
14:00 25-11-2018 / Футболен Терен НСАNantes - Hawks
3-1
15:00 25-11-2018 / Футболен Терен ДианаЛицейчето FC - The Brotherhood
7-1
16:00 25-11-2018 / Футболен Терен НСАWhite Tigers - Hawks
2-5
24-11-2018 / Футболен Терен ДианаFC JumboMasters - Оборище Бойс
4-5
15:00 24-11-2018 / Футболен Терен ДианаФк Балканците - Black Panthers
4-3
17:20 24-11-2018 / Футболен Терен НСАЛицейчето FC - Hawks
11-6
13:00 18-11-2018 / Футболен Терен ДианаFC JumboMasters - Hawks
0-7
14:00 18-11-2018 / Футболен Терен ДианаFlais - Beast Force
5-0
18:00 18-11-2018 / Футболен Терен ДианаЛицейчето FC - Dream Team
5-0
17:00 18-11-2018 / Футболен Терен ДианаNantes - FC Пингвините
5-0
16:00 18-11-2018 / Футболен Терен ДианаThe Brotherhood - Фк Балканците
4-1
15:00 18-11-2018 / Футболен Терен ДианаFC Пингвините - The Brotherhood
3-8
15:00 18-11-2018 / Мусагеница СпортWhite Tigers - ФК АмстерДам
6-1
14:00 17-11-2018 / Футболен Терен ДианаFlais - Оборище Бойс
0-5
15:00 17-11-2018 / Футболен Терен ДианаNantes - Hawks
2-4
16:00 17-11-2018 / Футболен Терен ДианаФК АмстерДам - Beast Force
3-5
18:00 17-11-2018 / Футболен Терен ДианаFC JumboMasters - The Brotherhood
2-7
17:00 17-11-2018 / Футболен Терен ДианаЛицейчето FC - Hawks
5-6
20:00 17-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Националчетата - Lulin Squad
17-10
13:00 11-11-2018 / Футболен Терен ДианаHawks - Flais
7-6
14:00 11-11-2018 / Футболен Терен ДианаBeast Force - FC Пингвините
6-6
15:00 11-11-2018 / Футболен Терен ДианаФК АмстерДам - Beast Force
2-4
16:00 11-11-2018 / Футболен Терен ДианаФк Балканците - Nantes
6-8
17:00 11-11-2018 / Футболен Терен ДианаFC Пингвините - The Brotherhood
9-5
18:00 11-11-2018 / Футболен Терен ДианаWhite Tigers - The Brotherhood
2-2
17:00 10-11-2018 / Мусагеница СпортЛицейчето FC - The Brotherhood
4-7
10-11-2018 / Мусагеница СпортОборище Бойс - Hawks
1-5
16:00 10-11-2018 / Мусагеница СпортWhite Tigers - Hawks
4-4
20:00 09-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2White Tigers - Националчетата
3-4
20:00 08-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Конкордия - Dream Team
8-6
19:00 05-11-2018 / Футболен Терен ДианаFC JumboMasters - FC Dianabad
7-10
15:00 04-11-2018 / РаковскиОборище Бойс - Зелените гущери
5-0
16:00 04-11-2018 / РаковскиFlais - FC Пингвините
5-10
18:00 04-11-2018 / Футболен Терен ДианаНационалчетата - White Tigers
6-2
15:00 03-11-2018 / Мусагеница СпортЗелените гущери - Hawks
6-9
14:00 02-11-2018 / РаковскиОборище Бойс - Flais
13-7
16:00 02-11-2018 / Мусагеница СпортHawks - Blue Boys Sofia
1-4
17:30 02-11-2018 / Футболен Терен ДианаHawks - FC Пингвините
3-3
18:30 02-11-2018 / Футболен Терен ДианаWhite Tigers - FC Dianabad
4-5
17:00 01-11-2018 / РаковскиFC JumboMasters - FC Пингвините
4-2
15:00 01-11-2018 / РаковскиЛицейчето FC - Hawks
5-5
14:00 01-11-2018 / РаковскиFlais - Nantes
4-6
16:00 01-11-2018 / РаковскиНационалчетата - Фк Балканците
4-3
19:00 01-11-2018 / Футболен Терен ДианаHawks - Синята Лавина
5-4
20:00 31-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Selesao - Dream Team
8-4
14:00 28-10-2018 / Футболен Терен ДианаЛоко Сф - The Brotherhood
0-9
15:00 28-10-2018 / Футболен Терен ДианаThe Brotherhood - Зелените гущери
10-2
15:00 28-10-2018 / Футболен Терен ДианаЗелените гущери - Selesao
5-0
16:00 28-10-2018 / Футболен Терен ДианаЛицейчето FC - Фк Балканците
2-3
17:00 28-10-2018 / Футболен Терен ДианаЛицейчето FC - Националчетата
2-5
18:00 28-10-2018 / Футболен Терен ДианаОборище Бойс - FC JumboMasters
4-4
19:00 28-10-2018 / Футболен Терен ДианаBlue Boys Sofia - Тигрите ФК
14-3
17:00 28-10-2018 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Синята Лавина - White Tigers
1-3
20:00 28-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Dream Team - FC Пингвините
20-7
13:00 27-10-2018 / Футболен Терен ДианаОборище Бойс - FC Пингвините
4-1
14:00 27-10-2018 / Футболен Терен ДианаBad Boys Sofia - Hawks
2-7
16:00 27-10-2018 / Футболен Терен ДианаФк Балканците - Синята Лавина
5-0
14:00 27-10-2018 / Футболен Терен ДианаHawks - The Brotherhood
3-5
14:00 27-10-2018 / Футболен Терен ДианаЗелените гущери - The Brotherhood
0-5
16:00 27-10-2018 / Футболен Терен ДианаФк Балканците - The Brotherhood
6-5
17:00 27-10-2018 / Футболен Терен ДианаHawks - White Tigers
3-4
20:00 25-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2FC JumboMasters - FC Пингвините
4-5
19:00 25-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Лицейчето FC - Ман Сити
2-5
20:00 23-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2FC Пингвините - Лицейчето FC
3-4
13:00 21-10-2018 / Футболен Терен ДианаFlais - Blue Boys Sofia
7-12
14:00 21-10-2018 / Футболен Терен ДианаКолумбийците - Nantes
2-8
15:00 21-10-2018 / Футболен Терен ДианаСинята Лавина - Националчетата
4-9
16:00 21-10-2018 / Футболен Терен ДианаЗелените гущери - Лицейчето FC
3-8
17:00 21-10-2018 / Футболен Терен ДианаФк Балканците - Младост 2019
5-0
17:00 21-10-2018 / Футболен Терен ДианаЗелените гущери - Фк Балканците
6-13
18:00 21-10-2018 / Футболен Терен ДианаТигрите ФК - The Brotherhood
11-9
19:00 21-10-2018 / Футболен Терен ДианаBad Boys Sofia - The Brotherhood
2-6
20:00 21-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Ман Сити - Selesao
4-8
13:01 20-10-2018 / Футболен Терен ДианаОборище Бойс - FC Пингвините
4-4
19:00 20-10-2018 / Футболен Терен ДианаFC JumboMasters - White Tigers
5-7
15:00 20-10-2018 / Футболен Терен ДианаHawks - Колумбийците
6-2
14:00 20-10-2018 / Футболен Терен ДианаThe Brotherhood - Hawks
5-1
17:00 20-10-2018 / Футболен Терен ДианаЗелените гущери - Синята Лавина
7-6
18:00 20-10-2018 / Футболен Терен ДианаЛицейчето FC - RedBull Rakovski
10-7
17:00 19-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Националчетата - Flais
5-2
16:00 18-10-2018 / Мусагеница СпортСинята Лавина - Локо Сф
4-8
17:00 14-10-2018 / Футболен Терен ДианаЛицейчето FC - Синята Лавина
8-2
16:00 14-10-2018 / Футболен Терен ДианаЗелените гущери - White Tigers
6-5
14:00 14-10-2018 / Футболен Терен ДианаКолумбийците - Оборище Бойс
0-1
15:00 14-10-2018 / Футболен Терен ДианаNantes - The Brotherhood
4-3
16:00 14-10-2018 / РаковскиFlais - Фк Балканците
2-5
18:00 14-10-2018 / Футболен Терен ДианаHawks - The Brotherhood
3-16
19:00 13-10-2018 / РаковскиОборище Бойс - Фк Балканците
2-11
17:00 13-10-2018 / РаковскиWhite Tigers - Flais
1-2
16:00 07-10-2018 / Мусагеница СпортNantes - Зелените гущери
6-3
15:00 07-10-2018 / Мусагеница СпортWhite Tigers - Flais
2-1
14:30 07-10-2018 / РаковскиRoyal Team - Лицейчето FC
6-7
14:00 07-10-2018 / Мусагеница СпортBlue Boys Sofia - Оборище Бойс
3-0
12:00 07-10-2018 / Мусагеница СпортThe Brotherhood - FC Joma
8-2
17:00 07-10-2018 / Мусагеница СпортМладост 2019 - Синята Лавина
2-4
19:00 07-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Локо Сф - Националчетата
9-11
17:00 07-10-2018 / РаковскиFC JumboMasters - Колумбийците
6-4
16:00 06-10-2018 / Футболен Терен ДианаThe Brotherhood - Зелените гущери
10-7
15:00 06-10-2018 / Футболен Терен ДианаОборище Бойс - Nantes
5-7
15:00 03-10-2018 / Мусагеница СпортЛоко Сф - Blue Boys Sofia
16-6
01-10-2018 / Спортен Комплекс НационалНационалчетата - Младост 2019
11-9
17:00 30-09-2018 / Мусагеница СпортОборище Бойс - Колумбийците
1-5
30-09-2018 / Спортен Комплекс НационалЛоко Сф - Надежда
16-3
29-09-2018 / Спортен Комплекс НационалЗелените гущери - FC Joma
5-0
14:00 24-09-2018 / РаковскиСинята Лавина - Royal Team
8-7
16:00 24-09-2018 / Мусагеница СпортNantes - Колумбийците
8-2
17:00 24-09-2018 / Мусагеница СпортМладост 2019 - Надежда
6-5
20:00 23-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Националчетата - Тигрите ФК
16-6
14:00 23-09-2018 / Мусагеница СпортСинята Лавина - Надежда
15-11
16:00 23-09-2018 / Мусагеница СпортNantes - The Brotherhood
1-0
17:00 23-09-2018 / Мусагеница СпортМладост 2019 - Flais
7-3
19:00 23-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2FC Joma - White Tigers
3-1
15:00 22-09-2018 / Мусагеница СпортЗелените гущери - Синята Лавина
7-7
15:00 20-09-2018 / Мусагеница СпортСинята Лавина - Blue Boys Sofia
6-3
16:00 19-09-2018 / Мусагеница СпортЛоко Сф - Младост 2019
7-3
16:00 17-09-2018 / Мусагеница СпортNantes - White Tigers
6-4
15:00 16-09-2018 / Мусагеница СпортМладост 2019 - Тигрите ФК
9-3
15:00 16-09-2018 / Мусагеница СпортThe Brotherhood - Синята Лавина
4-5
16:00 16-09-2018 / Мусагеница СпортNantes - Локо Сф
7-6
15:00 14-09-2018 / Мусагеница СпортСинята Лавина - Royal Team
5-0
17:00 14-09-2018 / Мусагеница СпортFlais - Младост 2019
13-4
15:00 13-09-2018 / Мусагеница СпортThe Brotherhood - Младост 2019
2-1
20:00 13-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Националчетата - Надежда
6-1
16:00 12-09-2018 / Мусагеница СпортBlue Boys Sofia - Nantes
6-2
15:00 11-09-2018 / Мусагеница СпортFlais - The Brotherhood
4-6
20:00 10-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Националчетата - Тигрите ФК
5-4
15:00 10-09-2018 / Мусагеница СпортThe Brotherhood - Royal Team
9-3
15:00 09-09-2018 / Мусагеница СпортЗелените гущери - Локо Сф
5-5
20:00 03-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Националчетата - Royal Team
3-5