Flame Ultimate Лига София 98-00 Сезон Лято 2017


Резултати

Дата Събитие Резултат Детайли
20:00 02-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Айнтрахт Божурище - Trebich Boyz
3-3
20:00 01-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2La Sierra - ФК Пандите
12-3
20:00 31-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Айнтрахт Божурище - Нежните ФК
2-3
21:00 30-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Атлетик-София - Нежните ФК
0-3
20:00 29-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2The Division - Атлетик-София
5-0
29-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Айнтрахт Божурище - Студио Х
5-0
20:00 23-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Атлетик-София - ФК Фаворитите
9-3
20:00 22-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2La Sierra - Атлетик-София
0-0
20:00 20-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Trebich Boyz - ФК Пандите
5-2
20:00 19-08-2017 / РаковскиФК Фаворитите - Атлетик-София
7-5
20:00 17-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Айнтрахт Божурище - The Division
6-2
20:30 16-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Атлетик-София - Trebich Boyz
4-2
20:00 13-08-2017 / РаковскиФК Фаворитите - La Sierra
4-5
20:00 10-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Trebich Boyz - Фк Торпедо Батановци
5-3
20:00 10-08-2017 / РаковскиЛудите-Готини - Атлетик-София
3-8
19:00 09-08-2017 / The Division - ФК Фаворитите
4-1
19:00 06-08-2017 / РаковскиФк Торпедо Батановци - ФК Фаворитите
9-5
19:00 06-08-2017 / РаковскиНежните ФК - Атлетик-София
7-5
19:00 06-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2The Division - Trebich Boyz
2-5
19:00 04-08-2017 / РаковскиLa Sierra - The Division
6-3
19:00 04-08-2017 / РаковскиThe Division - Атлетик-София
6-3
19:00 04-08-2017 / РаковскиНежните ФК - Flame FC
11-6
19:00 03-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Айнтрахт Божурище - Нежните ФК
7-3
20:29 02-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Нежните ФК - Фк Торпедо Батановци
5-2
20:00 02-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Пандите - The Division
1-4
20:00 01-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Trebich Boyz - The Division
3-17
20:00 01-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Нежните ФК - ФК Фаворитите
7-7
18:00 31-07-2017 / РаковскиLa Sierra - Фк Торпедо Батановци
2-3
18:00 30-07-2017 / Футболни Терени ДИТ 2The Division - Атлетик-София
11-7
18:00 30-07-2017 / РаковскиLa Sierra - Rakovski Team
3-0
19:00 29-07-2017 / Нежните ФК - FC Los Hermanos
7-4
19:00 28-07-2017 / РаковскиФк Торпедо Батановци - Нежните ФК
6-3
19:00 27-07-2017 / РаковскиLa Sierra - ФК Тигрите
8-0
18:00 25-07-2017 / РаковскиАйнтрахт Божурище - La Sierra
3-4
19:00 24-07-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Фк Торпедо Батановци - Студио Х
11-6
18:00 23-07-2017 / РаковскиАтлетик-София - ФК Тигрите
9-1
19:00 23-07-2017 / РаковскиLa Sierra - Flame FC
14-6
21-07-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Лудите-Готини - Атлетик-София
1-5
20:00 21-07-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Фк Торпедо Батановци - The Division
7-6
19:00 20-07-2017 / РаковскиНежните ФК - ФК Тигрите
3-0
18:00 20-07-2017 / РаковскиLa Sierra - ФК Фаворитите
4-1
19:00 18-07-2017 / Футболни Терени ДИТФК Фаворитите - Атлетик-София
2-5
18;00 18-07-2017 / Игрище Релакс АренаАйнтрахт Божурище - Шампионите
11-4
11:00 16-07-2017 / РаковскиФк Торпедо Батановци - Лъвовете
8-6
19:00 16-07-2017 / РаковскиLa Sierra - Атлетик-София
8-4
17:00 16-07-2017 / РаковскиRakovski Team - ФК Тигрите
2-1
19:00 15-07-2017 / РаковскиФк Торпедо Батановци - Flame FC
3-0
20:30 12-07-2017 / Футболни Терени ДИТ 2La Sierra - The Division
3-4
18:00 12-07-2017 / РаковскиFC Los Hermanos - Нежните ФК
1-1
18:00 11-07-2017 / РаковскиFlame FC - Студио Х
16-6
20:00 09-07-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Нежните ФК - Trebich Boyz
4-3
11:00 09-07-2017 / РаковскиЛъвовете - Flame FC
9-3
17 06-07-2017 / РаковскиАйнтрахт Божурище - ФК Фаворитите
10-4
20:00 05-07-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Trebich Boyz - Ultimate отбора
12-6
18:00 05-07-2017 / РаковскиФК Тигрите - Шампионите
3-0
11:00 02-07-2017 / РаковскиЛъвовете - Flame FC
3-0
20:00 02-07-2017 / РаковскиTrebich Boyz - ФК Пандите
7-3
15:00 29-06-2017 / РаковскиФК Тигрите - Ultimate отбора
7-5
18:00 27-06-2017 / РаковскиUltimate отбора - Багерите
5-3
18:00 27-06-2017 / РаковскиФК Фаворитите - Атлетик-София
3-1
20:00 26-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Пандите - Trebich Boyz
5-2
18:00 26-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Flame FC - Лудите-Готини
10-4
19:00 25-06-2017 / РаковскиСтудио Х - Шампионите
3-8
17:00 25-06-2017 / РаковскиLa Sierra - Атлетик-София
4-1
11:00 25-06-2017 / РаковскиЛъвовете - Dianabatkite
7-3
14:00 23-06-2017 / Rakovski Team - FC Los Hermanos
12-5
20:00 23-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Ultimate отбора - Шампионите
10-4
19:00 23-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Flame FC - Пликовете
3-0
15:00 22-06-2017 / РаковскиФК Тигрите - ФК Фаворитите
7-7
19:00 20-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Фаворитите - Ultimate отбора
3-5
17:00 18-06-2017 / РаковскиThe Division - Drujba Rapids
6-3
13:00 18-06-2017 / РаковскиФК Тигрите - Flame FC
8-4
18:00 18-06-2017 / РаковскиАтлетик-София - ФК Пандите
5-2
18:00 17-06-2017 / РаковскиПликовете - YNWA Boys
11-5
19:30 16-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Trebich Boyz - Ultimate отбора
4-3
18:00 16-06-2017 / РаковскиFlame FC - Шампионите
6-7
18:00 15-06-2017 / РаковскиFlame FC - ФК Фаворитите
3-0
19:30 15-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Rakovski Team - FC Asberg
33-7
19:00 12-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Rakovski Team - Flame FC
14-11
19:00 11-06-2017 / РаковскиTrebich Boyz - Багерите
5-5
18:00 10-06-2017 / РаковскиYNWA Boys - Пликовете
5-2
19:00 10-06-2017 / РаковскиRakovski Team - Ultimate отбора
10-5
19:00 09-06-2017 / РаковскиFlame FC - Trebich Boyz
13-3
17:00 09-06-2017 / РаковскиUltimate отбора - Шампионите
3-0
19:00 09-06-2017 / РаковскиTrebich Boyz - Flame FC
19:00 08-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Rakovski Team - ФК Фаворитите
14-3
19:00 08-06-2017 / РаковскиTrebich Boyz - Flame FC
19:00 06-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Rakovski Team - Шампионите
11-2
19:00 04-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Шампионите - Багерите
2-4
17:00 04-06-2017 / РаковскиDrujba Rapids - Rakovski Team
17:00 04-06-2017 / РаковскиRed Bulls Sofia - Rakovski Team
19:00 03-06-2017 / РаковскиTrebich Boyz - ФК Фаворитите
5-0
19:00 03-06-2017 / РаковскиTrebich Boyz - ФК Фаворитите
5-2
19:00 31-12-1969 / Футболни Терени ДИТ 2The Division - Trebich Boyz
31-12-1969 / Футболни Терени ДИТ 2Айнтрахт Божурище - Нежните ФК
31-12-1969 / РаковскиRakovski Team - Шампионите
31-12-1969 / РаковскиФК Тигрите - Шампионите
18:00 31-12-1969 / РаковскиАтлетик-София - ФК Тигрите
10-1