Flame Ultimate Лига София Мъже Сезон Лято 2017


Резултати

Дата Събитие Резултат Детайли
17:00 03-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Сър Стенли Ройс - West Park United
4-5
20:30 01-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Реал Суходол - Coriti ERP
7-4
22:00 01-09-2017 / РаковскиТопчиите - Младежите
4-2
20:01 01-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Montevideo - Сър Стенли Ройс
8-4
22:00 31-08-2017 / РаковскиРеал Суходол - Real Artrit
2-1
21:00 31-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Въздухарите - Топчиите
4-14
21:00 30-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Младежите - Coriti ERP
4-0
20:00 30-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Младежите - Въздухарите
6-3
21:00 29-08-2017 / ФК Греда - Montevideo
4-4
20:00 29-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Младежите - Сър Стенли Ройс
5-3
21:00 28-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Montevideo - Реал Суходол
6-5
18:00 27-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Младежите - West Park United
9-6
21:00 23-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Coriti ERP - Божигол
15-0
21:00 23-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Сър Стенли Ройс - Реал Суходол
4-4
21:00 23-08-2017 / ФК Греда - Младежите
3-1
22:00 21-08-2017 / РаковскиMontevideo - Младежите
4-5
22:00 17-08-2017 / РаковскиРеал Суходол - Младежите
4-5
21:00 16-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Топчиите - Младежите
1-5
21:00 15-08-2017 / Младежите - ФК Греда
2-3
21:00 15-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Coriti ERP - Real Artrit
5-4
20:00 13-08-2017 / РаковскиFlame - Младежите
4-3
21:00 10-08-2017 / БулБаск - IKONITE
5-2
20:30 09-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Сър Стенли Ройс - Coriti ERP
1-1
21:30 09-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Сър Стенли Ройс - West Park United
6-2
19:00 08-08-2017 / ФК Люлин - Белия балет
3-4
22:00 07-08-2017 / РаковскиМладежите - Flame
2-8
21:00 07-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Топчиите - BAM BAM Vision
7-1
21:00 03-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Coriti ERP - Реал Суходол
4-4
21:00 03-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Сър Стенли Ройс - West Park United
9-3
21:00 01-08-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Сър Стенли Ройс - Coriti ERP
7-1
20:00 30-07-2017 / РаковскиВъздухарите - Flame
5-4
21:00 29-07-2017 / Въздухарите - Топчиите
16-11
21:00 26-07-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Сър Стенли Ройс - Божигол
6-5
21:45 24-07-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Montevideo - IKONITE
2-8
21:59 20-07-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Реал Суходол - BAM BAM Vision
7-2
21:00 15-07-2017 / Въздухарите - Топчиите
5-14
21:00 14-07-2017 / РаковскиТопчиите - Пустиняците
15-2
21:00 14-07-2017 / РаковскиРеал Суходол - Flame
4-3
21:00 14-07-2017 / IKONITE - Dianabad United
8-5
21:00 14-07-2017 / Въздухарите - Real Artrit
2-2
21:00 12-07-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Real Artrit - Coriti ERP
7-4
21:00 12-07-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Топчиите - Божигол
4-1
20:00 11-07-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Montevideo - Real Artrit
7-4
21:59 10-07-2017 / Real Artrit - Въздухарите
12-5
20:00 10-07-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Montevideo - Младежите
6-4
21:00 08-07-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Real Artrit - Реал Суходол
8-1
21:00 07-07-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Божигол - IKONITE
10-7
20:00 07-07-2017 / Ж.К.Ф Рома - Въздухарите
3-4
21:00 06-07-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Real Artrit - БулБаск
9-3
21:00 05-07-2017 / Сър Стенли Ройс - ФК Греда
10-2
21:00 04-07-2017 / Без Напрежение - Въздухарите
5-8
20:00 04-07-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Реал Суходол - Coriti ERP
9-5
21:00 04-07-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Real Artrit - Montevideo
11-3
20:30 30-06-2017 / Coriti ERP - Ж.К.Ф Рома
8-4
20:00 29-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2West Park United - Сър Стенли Ройс
3-11
28-06-2017 / Без Напрежение - Ж.К.Ф Рома
4-5
21:00 28-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2БулБаск - Божигол
9-2
20:01 28-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Real Artrit - IKONITE
15-3
20:00 26-06-2017 / BAM BAM Vision - Drujba Sity
8-4
21:01 25-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Божигол - Real Artrit
7-12
18:00 24-06-2017 / Въздухарите - Montevideo
11-7
20:00 24-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Пустиняците - Реал Суходол
6-10
20:00 23-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Coriti ERP - Олимпик
7-5
21:00 22-06-2017 / Сър Стенли Ройс - IKONITE
5-3
19:30 21-06-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Drujba Sity - Въздухарите
2-4
21:00 21-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Montevideo - Божигол
4-5
20:01 21-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Real Artrit - West Park United
10-0
20:00 20-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2БулБаск - Комарджиите
16-1
21:00 18-06-2017 / Ж.К.Ф Рома - Въздухарите
7-6
20:00 16-06-2017 / Coriti ERP - Въздухарите
7-2
21:00 16-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Montevideo - Dream Team
7-0
22:00 15-06-2017 / РаковскиРеал Суходол - Flame
6-0
21:00 15-06-2017 / Въздухарите - Ж.К.Ф Рома
12-8
20:00 14-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Fc Barbaleite - Real Artrit
1-10
21:00 13-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Божигол - Montevideo
7-8
20:00 12-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Real Artrit - Coriti ERP
6-5
21:00 11-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Flame - Dream Team
8-5
17:00 11-06-2017 / Въздухарите - Олимпик
5-6
21:00 10-06-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Божигол - Fc Barbaleite
7-10
21:00 09-06-2017 / Coriti ERP - Въздухарите
11-3
21:00 07-06-2017 / Божигол - Ж.К.Ф Рома
8-7