Flame Ултимейт Лига София 99-01 (Сезон Есен 2017)


Резултати

Дата Събитие Резултат Детайли
14:00 17-12-2017 / Миньоните - OlimpicBoys
5-0
15:00 17-12-2017 / Sofia Premier Club - Хегемоните на София
5-0
17:00 17-12-2017 / Izgrev -
0-5
17:00 17-12-2017 / РаковскиФК Чушките - Lozenets FC
4-1
20:00 17-12-2017 / РаковскиKampfgeschwader - Class on the grass FC
3-3
20:00 17-12-2017 / РаковскиKampfgeschwader - Class on the grass FC
14:00 16-12-2017 / Kampfgeschwader - Izgrev
9-3
14:00 16-12-2017 / Chicharitos - Калтаците
8-3
13:00 16-12-2017 / Калтаците -
3-1
12:00 16-12-2017 / Avengers - Хегемоните на София
9-3
15:00 16-12-2017 / Sofia Premier Club - Хегемоните на София
6-2
16:00 16-12-2017 / Izgrev - ФК Чушките
4-3
17:00 16-12-2017 / Миньоните - Lozenets FC
6-5
18:00 16-12-2017 / РаковскиКом Миньор Берковица - Динамит
1-0
18:00 16-12-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Class on the grass FC - ФК Дедо Бор
7-5
18:00 15-12-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Калтаците - Energy boys
8-10
20:00 15-12-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Avengers - Class on the grass FC
7-2
20:00 15-12-2017 / OlimpicBoys - Izgrev
17-4
20:00 14-12-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Дедо Бор - Лудаците
0-5
19:00 13-12-2017 / Sofia Premier Club - OlimpicBoys
3-6
20:59 13-12-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - ФК Дедо Бор
7-5
20:00 12-12-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Sofia Premier Club - ПФК Септември
5-4
20:00 11-12-2017 / Lozenets FC - Kampfgeschwader
0-5
20:00 11-12-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Avengers - Energy boys
6-4
10-12-2017 / ФК Дедо Бор - Jogo Bonito
5-0
12:00 10-12-2017 / Chicharitos - Динамит
4-0
19:00 10-12-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ПФК Септември - Kampfgeschwader
5-11
14:00 10-12-2017 / OlimpicBoys - Lozenets FC
7-3
15:00 10-12-2017 / ФК Дедо Бор - Eterno
5-7
16:00 10-12-2017 / Миньоните - Хегемоните на София
5-4
16:00 10-12-2017 / Class on the grass FC - ФК Чушките
6-2
18:00 10-12-2017 / Sofia Premier Club - Izgrev
7-0
12:00 10-12-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Avengers - Sofia Boys FC
5-0
12:59 10-12-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Лудаците - кварталните
5-0
12:00 09-12-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Лудаците - ФК Инженерите
12-3
13:30 09-12-2017 / Kampfgeschwader - Izgrev
6-4
13:00 09-12-2017 / Lozenets FC - Sofia Premier Club
6-0
15:00 09-12-2017 / Sofia Premier Club - Хегемоните на София
11-5
19:00 09-12-2017 / ФК Дедо Бор - Ком Миньор Берковица
9-5
16:00 09-12-2017 / ФК Чушките -
5-2
06:00 08-12-2017 / OlimpicBoys - Калтаците
4-2
20:00 07-12-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Лудаците - Avengers
10-5
17:30 06-12-2017 / ФК Чушките - OlimpicBoys
4-1
20:00 06-12-2017 / ФК Дедо Бор - Sofia Premier Club
7-3
20:00 05-12-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - Sofia Boys FC
5-3
19:00 04-12-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Kampfgeschwader - ПФК Септември
11-5
14:00 03-12-2017 / Раковски Eterno - Sofia Boys FC
4-8
14:00 03-12-2017 / Раковскикварталните - ФК Инженерите
3-1
14:00 03-12-2017 / Sofia Premier Club - Ком Миньор Берковица
6-3
19:00 03-12-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Class on the grass FC - Energy boys
9-6
17:00 03-12-2017 / РаковскиIzgrev - ФК Чушките
4-4
16:00 03-12-2017 / OlimpicBoys - Kampfgeschwader
10-1
15:00 03-12-2017 / OlimpicBoys - Хегемоните на София
7-6
02-12-2017 / Chicharitos - ФК Див Котак
5-0
16:00 02-12-2017 / РаковскиХегемоните на София - Izgrev
3-2
16:00 02-12-2017 / Ком Миньор Берковица - кварталните
3-13
12:00 02-12-2017 / Sofia Boys FC - Динамит
9-2
20:00 02-12-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Дедо Бор - Energy boys
4-6
17:00 02-12-2017 / Миньоните - Лос Кулос
13-3
17:00 02-12-2017 / Sofia Premier Club - Lozenets FC
3-4
18:00 02-12-2017 / Class on the grass FC - Lozenets FC
3-2
18:00 01-12-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - Миньоните
18:00 01-12-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - Калтаците
10-3
19:00 30-11-2017 / Миньоните - Sofia Premier Club
1-3
20:00 30-11-2017 / Sofia Premier Club - Миньоните
3-6
20:00 30-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Class on the grass FC - Avengers
6-0
19:00 29-11-2017 / ФК Дедо Бор - ФК Чушките
3-1
20:00 28-11-2017 / Миньоните - Лос Кулос
9-6
20:00 28-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Class on the grass FC - Energy boys
9-3
16:01 26-11-2017 / РаковскиФК Дедо Бор - Лудаците
6-8
13:00 26-11-2017 / FC GAGO Sofia - OlimpicBoys
2-2
14:00 26-11-2017 / РаковскиДинамит - кварталните
2-5
15:00 26-11-2017 / Izgrev - Eterno
2-2
16:00 26-11-2017 / Хегемоните на София - Avengers
7-5
18:00 26-11-2017 / Kampfgeschwader - Class on the grass FC
3-1
17:00 26-11-2017 / Sofia Premier Club - ФК Чушките
6-4
25-11-2017 / Izgrev - Jogo Bonito
6-5
25-11-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Динамит - Тайфун 6
18:00 25-11-2017 / Лудаците - Sofia Boys FC
5-2
16:00 25-11-2017 / - ФК Инженерите
5-10
25-11-2017 / РаковскиLozenets FC - ФК Чушките
6-4
19:00 25-11-2017 / Lozenets FC - Лос Кулос
5-3
20:00 23-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - Kampfgeschwader
5-5
16:00 23-11-2017 / Chicharitos - Калтаците
3-1
20:00 23-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Лудаците - Class on the grass FC
2-3
20:00 22-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - ФК Дедо Бор
2-2
18:00 22-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Sofia Premier Club - OlimpicBoys
6-7
22-11-2017 / Kampfgeschwader - FC Sofia City
5-0
15:00 19-11-2017 / Chicharitos - ФК Чушките
6-5
21:00 19-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - ФК Фаворитите
2-2
16:00 19-11-2017 / Kampfgeschwader - Миньоните
4-2
18 19-11-2017 / Izgrev - ФК Инженерите
5-0
19:00 19-11-2017 / Eterno - FC Sofia City
15-3
19:00 19-11-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Izgrev - ФК Див Котак
6-3
12:00 18-11-2017 / Chicharitos - FC GAGO Sofia
8-1
14:30 18-11-2017 / ФК Чушките - OlimpicBoys
3-5
15:30 18-11-2017 / Хегемоните на София - Тайфун 6
8-2
19:00 18-11-2017 / Izgrev - FC Sofia City
9-1
20:00 18-11-2017 / Lozenets FC - Avengers
5-5
18:00 18-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ПФК Септември - Lozenets FC
5-0
20:00 17-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Дедо Бор - Class on the grass FC
4-6
16:00 16-11-2017 / Kampfgeschwader - Калтаците
11-0
20:00 16-11-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист) - кварталните
4-0
20:00 16-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Лудаците - FC Sofia City
7-3
20:00 15-11-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Sofia Premier Club - Миньоните
7-4
20:00 15-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ПФК Септември - Energy boys
8-5
20:00 14-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Avengers - ФК Фаворитите
8-7
16:00 12-11-2017 / РаковскиМиньоните - Ферион Бойс
5-0
14:00 12-11-2017 / кварталните - ФК Инженерите
3-3
14:00 12-11-2017 / Avengers - Izgrev
7-3
18:00 12-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - Eterno
6-4
18:00 12-11-2017 / ФК Чушките - FC Sofia City
4-3
16:00 11-11-2017 / Lozenets FC - Kampfgeschwader
2-2
14:00 11-11-2017 / Sofia Premier Club - Izgrev
7-2
18:00 11-11-2017 / ФК Чушките - FC GAGO Sofia
8-6
18:00 10-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - Калтаците
14-3
20:00 10-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Avengers - Фк Атлети
7-4
19:00 09-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Миньоните - ФК Див Котак
6-2
20:00 09-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2 - FC Sofia City
4-5
20:00 09-11-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)кварталните -
2-7
19:00 08-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - OlimpicBoys
6-3
20:00 06-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - FC GAGO Sofia
5-5
05-11-2017 / кварталните - ФК Див Котак
0-5
17:00 05-11-2017 / FC Sofia City - Jogo Bonito
5-1
18:00 05-11-2017 / Миньоните - Izgrev
3-1
17:00 05-11-2017 / Kampfgeschwader - Хегемоните на София
9-5
20:00 05-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ПФК Септември - Class on the grass FC
7-6
17:00 04-11-2017 / РаковскиLozenets FC - Sofia Premier Club
1-5
18:00 04-11-2017 / РаковскиФК Чушките -
3-2
16:00 03-11-2017 / FC Sofia City - кварталните
7-0
16:00 03-11-2017 / Миньоните - Хегемоните на София
8-3
15:00 03-11-2017 / Sofia Premier Club - Kampfgeschwader
7-8
16:00 02-11-2017 / РаковскиАФК Възраждане - ФК Фаворитите
7-12
16:00 02-11-2017 / Kampfgeschwader - ФК Чушките
4-2
19:00 02-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ПФК Септември - Eterno
9-7
15:30 02-11-2017 / Lozenets FC - Izgrev
1-2
17:00 02-11-2017 / Izgrev -
8-5
13:00 02-11-2017 / РаковскиФК Див Котак - FC Sofia City
5-6
13:00 01-11-2017 / РаковскиChicharitos - Lozenets FC
2-1
16:01 01-11-2017 / Лудаците - Хегемоните на София
7-2
16:00 01-11-2017 / Sofia Premier Club - Миньоните
7-3
20:00 01-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Avengers - Energy boys
5-4
20:00 30-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Див Котак - ФК Фаворитите
14-12
20:00 30-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Див Котак - ФК Фаворитите
16:01 29-10-2017 / Лудаците - Izgrev
9-3
14:01 29-10-2017 / Avengers - FC GAGO Sofia
6-2
18:00 29-10-2017 / Тайфун 6 - ФК Чушките
0-4
19:00 29-10-2017 / Миньоните - Lozenets FC
5-3
18:00 29-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2 Eterno - FC Sofia City
5-0
17:00 29-10-2017 / Kampfgeschwader - Хегемоните на София
5-3
12:00 28-10-2017 / Chicharitos - АФК Възраждане
6-3
16:00 28-10-2017 / ФК Див Котак - ФК Инженерите
3-0
13:00 28-10-2017 / Тайфун 6 - Sofia Premier Club
4-4
18:00 28-10-2017 / Lozenets FC - кварталните
16-11
18:00 28-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - Ферион Бойс
5-0
17:00 28-10-2017 / РаковскиFC Sofia City -
4-5
17:00 27-10-2017 / Миньоните - Калтаците
8-1
20:00 27-10-2017 / Kampfgeschwader - Тайфун 6
4-2
19:00 27-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ПФК Септември - OlimpicBoys
9-5
20:00 27-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Jogo Bonito - FC Sofia City
8-3
20:00 26-10-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)ФК Див Котак - кварталните
2-1
20:00 26-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - АФК Възраждане
9-4
19:00 25-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Avengers - FC Sofia City
20-1
17:00 22-10-2017 / Лудаците - ФК Чушките
8-5
16:00 22-10-2017 / Kampfgeschwader - Хегемоните на София
0-3
15:00 22-10-2017 / FC GAGO Sofia - ФК Инженерите
11-3
20:30 22-10-2017 / Игрище Релакс АренаLozenets FC - OlimpicBoys
3-2
14:00 21-10-2017 / FC Sofia City - Izgrev
1-6
16:00 21-10-2017 / Izgrev - FC Light
5-0
19:00 21-10-2017 / РаковскиLozenets FC - Jogo Bonito
3-3
20:00 20-10-2017 / Тайфун 6 - кварталните
6-0
00:00 20-10-2017 / ФК Див Котак - Giroud FC
5-0
20:00 20-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - FC Sofia City
6-3
20:00 20-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Lozenets FC - Class on the grass FC
4-4
19:00 20-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Миньоните -
8-5
19:00 19-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2OlimpicBoys - АФК Възраждане
5-4
19:00 19-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Sofia Premier Club -
2-1
21:00 19-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - Lozenets FC
4-3
19:00 17-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Фаворитите - FC Sofia City
13-1
06:00 15-10-2017 / ФК Див Котак - Izgrev
2-4
15:00 15-10-2017 / РаковскиHardis FC - кварталните
2-1
15:00 15-10-2017 / Миньоните - Giroud FC
8-2
17:00 15-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2OlimpicBoys - ФК Чушките
8-2
19:00 15-10-2017 / РаковскиLozenets FC - ФК Фаворитите
5-2
18:00 15-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Kampfgeschwader - Eterno
6-4
13:00 14-10-2017 / Chicharitos - Lozenets FC
5-4
15:00 14-10-2017 / Chicharitos - ФК Див Котак
8-3
19:00 14-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Avengers - ФК Чушките
4-3
20:00 14-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ПФК Септември - Energy boys
14-8
18:00 14-10-2017 / FC GAGO Sofia - Тайфун 6
4-8
16:00 14-10-2017 / Kampfgeschwader - Izgrev
4-3
17:00 14-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Ферион Бойс - Забавняците
5-0
21:00 13-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2OlimpicBoys - Class on the grass FC
7-3
20:00 13-10-2017 / Миньоните - Izgrev
3-2
21:00 13-10-2017 / Фк Атлети -
10-2
20 13-10-2017 / Izgrev - Фк Лудите Калинки
5-0
13:00 13-10-2017 / Chicharitos - ФК Инженерите
5-0
18:00 11-10-2017 / РаковскиSofia Premier Club - Фк Лудите Калинки
8-3
20:30 11-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ПФК Септември - Фк Атлети
6-6
19:00 10-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - Миньоните
8-6
16:00 08-10-2017 / РаковскиGiroud FC - Hardis FC
5-0
16:00 08-10-2017 / РаковскиGiroud FC - Hardis FC
17 08-10-2017 / Izgrev - Забавняците
9-4
17:00 08-10-2017 / Izgrev - Забавняците
18:00 08-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2 Eterno - ФК Чушките
3-2
20:00 08-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - Фк Лудите Калинки
7-6
15:00 08-10-2017 / Class on the grass FC - кварталните
9-0
14:00 08-10-2017 / РаковскиKampfgeschwader - Гаднярско тръшване
7-4
17:00 08-10-2017 / РаковскиOlimpicBoys - Тигрите1
7-3
17:00 07-10-2017 / РаковскиКалтаците - Giroud FC
0-5
14:00 07-10-2017 / РаковскиGiroud FC - Lozenets FC
5-0
03:00 07-10-2017 / РаковскиLozenets FC - ФК Инженерите
0-5
18:00 07-10-2017 / Izgrev -
4-4
19:00 06-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2OlimpicBoys - Kampfgeschwader
3-4
19:00 06-10-2017 / Миньоните - Калтаците
4-1
20:00 05-10-2017 / РаковскиLozenets FC - ФК Фаворитите
4-6
20:00 04-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - Class on the grass FC
5-4
19:00 04-10-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Sofia Premier Club - Izgrev
9-7
07:00 04-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Див Котак - Септемврийци
5-0
19:00 03-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2АФК Възраждане - ПФК Септември
7-4
19:00 02-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - Калтаците
8-4
16:00 01-10-2017 / Chicharitos - Izgrev
3-0
17:00 01-10-2017 / РаковскиLozenets FC - Kampfgeschwader
4-4
19:00 01-10-2017 / РаковскиЛудаците - Hardis FC
11-4
15:00 01-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Чушките - кварталните
11-2
18:00 30-09-2017 / Раковски -
17:00 30-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Дружба Сити - Ферион Бойс
6-7
13:00 30-09-2017 / X Boys - Kampfgeschwader
5-6
19:00 30-09-2017 / Забавняците - Калтаците
5-0
16:00 30-09-2017 / Izgrev - ФК Инженерите
6-2
16:00 30-09-2017 / FC GAGO Sofia - Миньоните
5-2
15:00 30-09-2017 / РаковскиLozenets FC - Сезам
9-4
18:00 29-09-2017 / РаковскиФк Лудите Калинки - Калтаците
7-4
20:00 29-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - Септемврийци
7-5
21:00 29-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Lozenets FC - Jogo Bonito
5-4
20:00 28-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ПФК Септември - Клюнтеам
14-0
20:00 27-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - Фк Атлети
7-6
18:00 26-09-2017 / РаковскиФк Лудите Калинки - Sofia Premier Club
6-10
20:00 26-09-2017 / РаковскиРозовите пантери - ПФК Септември
8-9
21:00 25-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2АФК Възраждане - Energy boys
5-3
16:00 24-09-2017 / ФК Инженерите - Kampfgeschwader
2-7
12:00 24-09-2017 / Lozenets FC - Izgrev
6-4
19:00 24-09-2017 / РаковскиФк Атлети - Фк Лудите Калинки
14-6
20:00 23-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - Kampfgeschwader
11-4
15:00 23-09-2017 / РаковскиСезам - Розовите пантери
6-7
16:00 23-09-2017 / РаковскиLozenets FC - Розовите пантери
8-7
12:00 22-09-2017 / Chicharitos - Jogo Bonito
5-3
16:00 22-09-2017 / Izgrev - Миньоните
2-3
17:00 22-09-2017 / Миньоните - Калтаците
5-9
20:00 22-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Class on the grass FC - Ферион Бойс
5-2
20:00 21-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Lozenets FC -
3-3
20:00 21-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - Class on the grass FC
6-5
19:30 19-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ПФК Септември - Елит
3-0
19:00 18-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Септемврийци - Калтаците
5-1
20:30 18-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - Lozenets FC
4-3
13:00 16-09-2017 / Chicharitos - Забавняците
4-3
17:00 16-09-2017 / ФК Инженерите - FC Light
4-4
17:00 16-09-2017 / Izgrev - Kampfgeschwader
3-0
17:00 16-09-2017 / Lozenets FC - Миньоните
2-5
18:00 16-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Energy boys - Ферион Бойс
5-6
18:00 15-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Септемврийци - OlimpicBoys
3-3
14:00 14-09-2017 / Lozenets FC - Kampfgeschwader
3-6
19:00 14-09-2017 / РаковскиАФК Възраждане - Сезам
14-3
12:00 13-09-2017 / Забавняците - Trepni FC
7-4
18:00 13-09-2017 / Izgrev - Миньоните
5-4
18:00 13-09-2017 / Izgrev - FC Light
3-2
17:00 13-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Lozenets FC - Sofia Premier Club
5-2
19:00 13-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Ферион Бойс - OlimpicBoys
4-4
18:00 13-09-2017 / Миньоните - Jogo Bonito
11-4
17:00 12-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ПФК Септември - Lozenets FC
9-6
18:00 12-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Клюнтеам - Елит
8-2
19:00 11-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Фаворитите - Сезам
7-3
31-12-1969 / Игрище Релакс АренаIzgrev -
31-12-1969 / Игрище Релакс АренаEnergy boys -