Flame Премиум Лига София 98-00 Група А


1 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
17:00 14-01-2017 / Раковски ПФК Божигол - ФК Фаворитите
1-9
16:00 14-01-2017 / Раковски Опълченците - Class on the grass FC
1-4
17:00 15-01-2017 / Раковски Отбора на народа - FC Royale
0-6
12:05 07-01-2017 / Лос Кулос - Внуците
0-5

2 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
12:00 22-01-2017 / Раковски ФК Фаворитите - Опълченците
11-2
12:00 22-01-2017 / Раковски Class on the grass FC - Лос Кулос
6-3
17:00 22-01-2017 / Раковски FC Royale - Внуците
3-1
19:00 22-01-2017 / Раковски Отбора на народа - ПФК Божигол
3-8

3 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
18:00 28-01-2017 / Раковски Отбора на народа - ФК Фаворитите
2-3
16:00 28-01-2017 / Раковски FC Royale - Class on the grass FC
3-6
31-12-1969 / Спортен клуб Диалог 359 ПФК Божигол - Внуците
3-4
00:00 14-03-2017 / Опълченците - Лос Кулос
3-2

4 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
19:00 05-02-2017 / Раковски ФК Фаворитите - Лос Кулос
4-4
19:00 11-03-2017 / Раковски Class on the grass FC - ПФК Божигол
5-2
17:00 05-02-2017 / Раковски FC Royale - Опълченците
7-5
16:00 05-02-2017 / Раковски Внуците - Отбора на народа
2-0

5 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
13:00 12-02-2017 / Раковски Внуците - ФК Фаворитите
5-11
15:00 16-02-2017 / Раковски Отбора на народа - Class on the grass FC
0-23
12-02-2017 / Раковски Лос Кулос - FC Royale
5-7
16:00 12-02-2017 / Футболни Терени ДИТ 2 ПФК Божигол - Опълченците
4-5

6 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
17:01 19-02-2017 / Раковски ФК Фаворитите - FC Royale
4-1
13:00 19-02-2017 / Раковски Class on the grass FC - Внуците
7-3
31-12-1969 / Лос Кулос - ПФК Божигол
0-5
31-12-1969 / Отбора на народа - Опълченците
0-5

7 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
18:00 01-03-2017 / Раковски Class on the grass FC - ФК Фаворитите
6-4
17:00 26-02-2017 / Раковски ПФК Божигол - FC Royale
2-12
14:00 26-02-2017 / Футболни Терени ДИТ 2 Опълченците - Внуците
3-6
Отбора на народа - Лос Кулос

8 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
18:00 18-03-2017 / Раковски ФК Фаворитите - ПФК Божигол
8-4
31-12-1969 / Футболни Терени ДИТ 2 Class on the grass FC - Опълченците
1-3
18:00 02-03-2017 / Раковски FC Royale - Отбора на народа
6-0
12:01 12-03-2017 / Раковски Внуците - Лос Кулос
5-0

9 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
18:00 11-03-2017 / Опълченците - ФК Фаворитите
4-8
31-12-1969 / Лос Кулос - Class on the grass FC
0-5
17:00 30-04-2017 / Внуците - FC Royale
5-4
14:00 11-03-2017 / Раковски ПФК Божигол - Отбора на народа
5-0

10 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
31-12-1969 / ФК Фаворитите - Отбора на народа
5-0
20:00 18-03-2017 / Раковски Class on the grass FC - FC Royale
5-4
14:00 11-04-2017 / Футболни Терени ДИТ 2 Внуците - ПФК Божигол
8-7
31-12-1969 / Лос Кулос - Опълченците
0-5

11 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
31-12-1969 / Лос Кулос - ФК Фаворитите
0-5
17:00 23-04-2017 / Раковски ПФК Божигол - Class on the grass FC
2-3
17:00 26-03-2017 / Футболни Терени ДИТ 2 Опълченците - FC Royale
5-9
17:00 18-02-2017 / Отбора на народа - Внуците
0-5

12 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
18:00 27-03-2017 / Раковски ФК Фаворитите - Внуците
2-2
31-12-1969 / Class on the grass FC - Отбора на народа
5-0
31-12-1969 / FC Royale - Лос Кулос
5-0
00:02 04-04-2017 / Опълченците - ПФК Божигол
8-6

13 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
17:00 02-04-2017 / Раковски FC Royale - ФК Фаворитите
2-10
14:00 01-04-2017 / Внуците - Class on the grass FC
2-4
31-12-1969 / ПФК Божигол - Лос Кулос
5-0
31-12-1969 / Опълченците - Отбора на народа
5-0

14 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
17:00 13-04-2017 / Раковски ФК Фаворитите - Class on the grass FC
6-2
FC Royale - ПФК Божигол
17:00 12-04-2017 / Футболни Терени ДИТ 2 Внуците - Опълченците
0-10
Лос Кулос - Отбора на народа