Club 33 Ultimate League - Autumn 2018


Резултати

Дата Събитие Резултат Детайли
22:00 13-12-2018 / Футболен Терен НСАЧичките - Mlado Pivo
4-2
22:00 13-12-2018 / Футболен Терен НСАВагончето - Манарките
22:00 12-12-2018 / Футболен Терен НСАMlado Pivo - Манарките
3-1
21:00 06-12-2018 / MegaParts - Кило Ракия
10-1
19:00 03-12-2018 / Чичките - Манарките
2-5
19:00 29-11-2018 / Футболен Терен НСАСър Стенли Ройс - Чичките
2-5
22:00 29-11-2018 / Футболен Терен НСАMlado Pivo - Дърводелците
3-6
21:00 27-11-2018 / Футболен Терен НСАIKONITE - Манарките
2-14
22:00 27-11-2018 / Футболен Терен НСАMlado Pivo - Coriti ERP
6-2
21:00 26-11-2018 / Футболен Терен НСАЧичките - Coriti ERP
15-4
20:00 25-11-2018 / Футболен Терен НСАДърводелците - MegaParts
12-1
21:00 25-11-2018 / Yellow Storm (Nargile by Habibi) - Вагончето
1-3
21:00 21-11-2018 / РаковскиМоре от Любов - MegaParts
6-6
22:00 20-11-2018 / РаковскиMegaParts - Кило Ракия
14-1
21:00 19-11-2018 / Футболен Терен НСАMlado Pivo - IKONITE
10-1
22:00 18-11-2018 / Комплекс Царско СелоMegaParts - Coriti ERP
5-0
20:00 17-11-2018 / Комплекс Царско СелоВагончето - Yellow Storm (Nargile by Habibi)
1-1
20:00 15-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Сър Стенли Ройс - Нежеланите
11-6
22:00 14-11-2018 / Комплекс Царско СелоЧичките - Вагончето
3-1
21:00 14-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Coriti ERP - Войводите
7-4
20:00 14-11-2018 / Комплекс Царско СелоФК Химик - Манарките
0-5
20:00 13-11-2018 / Комплекс Царско СелоМанарките - Yellow Storm (Nargile by Habibi)
9-0
22:00 12-11-2018 / Футболен Терен ДианаMegaParts - Кило Ракия
3-3
21:00 12-11-2018 / Футболен Терен ДианаCalves - Yellow Storm (Nargile by Habibi)
6-3
22:30 12-11-2018 / Комплекс Царско СелоЧичките - Coriti ERP
6-2
21:00 11-11-2018 / РаковскиВагончето - Coriti ERP
5-3
20:00 09-11-2018 / Футболен Терен ДианаDianabatkite - Yellow Storm (Nargile by Habibi)
3-8
22:00 09-11-2018 / Комплекс Царско СелоMegaParts - Mlado Pivo
2-5
21:00 08-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Сър Стенли Ройс - Войводите
7-4
22:00 08-11-2018 / РаковскиВагончето - Кило Ракия
16-1
22:00 08-11-2018 / Футболен Терен ДианаCalves - Coriti ERP
4-4
20:00 07-11-2018 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)ФК Химик - Mlado Pivo
1-7
21:00 07-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Мечо Пух - Mlado Pivo
0-8
21:00 07-11-2018 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Yellow Storm (Nargile by Habibi) - MegaParts
3-3
20:00 07-11-2018 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Манарките - Чичките
3-4
21:00 06-11-2018 / Футболен Терен ДианаCoriti ERP - Real Artrit
7-4
19:00 06-11-2018 / Футболен Терен ДианаLEAN MACHINE FC - Чичките
0-12
21:00 05-11-2018 / Футболен Терен ДианаIKONITE - Манарките
2-8
21:00 04-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Вагончето - Coriti ERP
13-2
21:00 04-11-2018 / Футболен Терен ДианаMegaParts - Coriti ERP
6-3
20:00 04-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2The Black Knights - Сър Стенли Ройс
2-15
20:00 01-11-2018 / Футболен Терен ДианаМанарките - Сър Стенли Ройс
2-4
21:00 01-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Coriti ERP - Mlado Pivo
5-9
21:00 01-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Gym Team - Дърводелците
3-3
21:00 31-10-2018 / Спортен Комплекс КолодрумМанарките - Вагончето
2-7
20:00 30-10-2018 / Футболен Терен ДианаМечо Пух - Yellow Storm (Nargile by Habibi)
2-8
22:00 29-10-2018 / Футболен Терен ДианаIKONITE - Чичките
5-6
21:30 28-10-2018 / Комплекс Царско СелоMegaParts - Вагончето
5-16
22:00 28-10-2018 / Комплекс Царско СелоThe Black Knights - Coriti ERP
1-6
20:00 26-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Coriti ERP - Легендите
3-9
21:00 25-10-2018 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)ФК Пустиняци -
7-3
21:00 25-10-2018 / Комплекс Царско СелоСър Стенли Ройс - Вагончето
5-4
22:00 25-10-2018 / Комплекс Царско СелоMlado Pivo - IKONITE
8-2
21:00 24-10-2018 / Футболен Терен ДианаYellow Storm (Nargile by Habibi) - MegaParts
7-4
22:00 23-10-2018 / Комплекс Царско СелоMlado Pivo - Дърводелците
4-0
20:00 23-10-2018 / Футболен Терен ДианаСър Стенли Ройс - Манарките
3-8
20:00 22-10-2018 / Футболен Терен ДианаЖълтата подводница - Войводите
10-6
21:30 22-10-2018 / Комплекс Царско СелоCoriti ERP - MegaParts
11-4
19:00 19-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2The Black Knights - Coriti ERP
5-0
22:30 18-10-2018 / Комплекс Царско СелоMlado Pivo - Outlaw FC
7-2
18-10-2018 / Сър Стенли Ройс -
0-3
21:00 17-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Войводите - MegaParts
6-6
19:00 17-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Сър Стенли Ройс - Coriti ERP
5-3
20:00 16-10-2018 / Футболен Терен ДианаЧичките - Манарките
7-4
21:00 15-10-2018 / Футболен Терен ДианаYellow Storm (Nargile by Habibi) - IKONITE
6-5
20:00 12-10-2018 / Комплекс Царско СелоMlado Pivo - Yellow Storm (Nargile by Habibi)
6-2
22:00 10-10-2018 / Футболен Терен ДианаDianabad United - MegaParts
5-3
21:00 10-10-2018 / Футболен Терен ДианаCoriti ERP - Real Artrit
7-5
20:00 09-10-2018 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Вагончето - София - Хора за футбол
4-2
22:00 09-10-2018 / Футболен Терен ДианаЧичките - Mlado Pivo
3-1
19:00 09-10-2018 / Футболен Терен ДианаСър Стенли Ройс - Yellow Storm (Nargile by Habibi)
7-5
21:00 08-10-2018 / Футболен Терен ДианаIKONITE - The Green Devils
3-3
08-10-2018 / IKONITE - The Green Devils
3-3
20:00 08-10-2018 / Футболен Терен ДианаCoriti ERP - Outlaw FC
6-4
05-10-2018 / Водка с кола - Dianabad United
3-13
05-10-2018 / IKONITE - Yellow Storm (Nargile by Habibi)
3-10
05-10-2018 / Mlado Pivo - Coriti ERP
7-4
05-10-2018 / Calves - Dianabad United
0-6
05-10-2018 / Футболен Терен ДианаМанарките - Yellow Storm (Nargile by Habibi)
2-4
20:00 04-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Сър Стенли Ройс - Дърводелците
4-4
22:00 04-10-2018 / Комплекс Царско СелоMlado Pivo - The Green Devils
5-2
21:00 27-09-2018 / Мусагеница СпортСър Стенли Ройс -
20:00 26-09-2018 / Футболен Терен ДианаМанарките - Amigo
16-3
21:00 25-09-2018 / Мусагеница СпортIKONITE - Supernova
21:00 25-09-2018 / Футболен Терен ДианаЧичките - Yellow Storm (Nargile by Habibi)
7-5
22:00 25-09-2018 / Мусагеница СпортMlado Pivo - Calves
6-6
20:00 20-09-2018 / Игрище Релакс АренаДърводелците -
1-5
21:30 20-09-2018 / Комплекс Царско СелоВагончето - Mlado Pivo
5-2
21:00 18-09-2018 / Футболен Терен ДианаCalves - IKONITE
2-2
22:00 18-09-2018 / Футболен Терен ДианаMlado Pivo - Amigo
6-1
21:00 17-09-2018 / Футболен Терен ДианаЧичките - Вагончето
6-3
21:00 17-09-2018 / Футболен Терен ДианаФорфар атлетик - ФК Лагера
8-8