CONDOR HOLIDAY ULTIMATE LEAGUE - SOFIA MEN SPRING 2018


Резултати

Дата Събитие Резултат Детайли
20:00 26-08-2018 / Футболни Терени ДИТCoriti ERP - Електрожен
2-7
21:00 23-08-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Електрожен - Младежите
5-4
22:00 23-08-2018 / РаковскиАмфетико - Coriti ERP
1-1
22:00 22-08-2018 / РаковскиCoriti ERP - Младежите
1-3
20:00 16-08-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Младежите - Coriti CRM
10-3
21:00 15-08-2018 / Игрище Релакс АренаМанарките - Младежите
2-8
21:00 14-08-2018 / Комплекс Царско СелоМладежите - Манарките
4-2
20:00 12-08-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Електрожен - Младежите
6-5
20:00 08-08-2018 / Мусагеница СпортМладежите - Манарките
5-9
21:00 07-08-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Coriti ERP - Дърводелците
8-1
21:00 05-08-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Coriti CRM - Дърводелците
2-1
22:00 01-08-2018 / Мусагеница СпортCoriti ERP - Младежите
4-4
20:00 01-08-2018 / РаковскиЕлектрожен - Манарките
5-2
21 27-07-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Електрожен - Задунайска сич
14-3
21:00 27-07-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Реал суходол - Младежите
2-2
21:00 24-07-2018 / Мусагеница СпортАмфетико - Манарките
0-2
21:00 24-07-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Електрожен - Удърна Бригада
8-4
20:00 17-07-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Задунайска сич - Coriti ERP
1-3
22:00 17-07-2018 / Комплекс Царско СелоЕлектрожен - Младежите
3-8
21:00 12-07-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Coriti ERP - Brazil
3-6
20:00 10-07-2018 / Футболни Терени ДИТЕлектрожен - Амфетико
5-2
21:00 09-07-2018 / Мусагеница СпортМанарките - Младежите
7-4
21:00 09-07-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Реал суходол - Удърна Бригада
13-2
21:00 05-07-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Електрожен - Дърводелците
11-5
21:00 03-07-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Удърна Бригада - Електрожен
4-12
21:00 03-07-2018 / Мусагеница Спорт29United - Манарките
2-15
20:00 02-07-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Реал суходол - Легендите
7-4
21:00 29-06-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Електрожен - Легендите
7-4
29-06-2018 / Мусагеница Спорт - Амфетико
1-2
21:00 28-06-2018 / Мусагеница СпортЛегендите - Манарките
4-7
20:00 26-06-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Coriti CRM - Удърна Бригада
9-9
21:00 25-06-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Coriti CRM - Реал суходол
8-8
20:00 23-06-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Реал суходол - Опълченците
5-0
22:00 21-06-2018 / РаковскиCoriti ERP - Дърводелците
4-7
22:00 13-06-2018 / РаковскиCoriti CRM - Опълченците
13-5
20:00 11-06-2018 / Футболни Терени ДИТМанарките - Реал суходол
6-8
22:59 07-06-2018 / РаковскиДърводелците - Опълченците
7-2
21:00 07-06-2018 / Мусагеница СпортАмфетико - Coriti ERP
3-0
21:00 04-06-2018 / Футболни Терени ДИТАмфетико - Реал суходол
3-2
21:00 03-06-2018 / РаковскиМанарките - Опълченците
15-4
20:00 01-06-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Barbados FA - Дърводелците
10-4
22:00 28-05-2018 / РаковскиBarbados FA - Реал суходол
0-5
21:00 27-05-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Дърводелците - Опълченците
5-0
22:00 21-05-2018 / РаковскиДърводелците - Амфетико
1-6
21:00 18-05-2018 / РаковскиДърводелците - Опълченците
5-0
21:00 17-05-2018 / Мусагеница СпортАмфетико - Coriti ERP
9-3
21:00 14-05-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Barbados FA - Coriti ERP
4-2
21:00 11-05-2018 / РаковскиАмфетико - Опълченците
9-4
22:00 07-05-2018 / Комплекс Царско СелоBarbados FA - Coriti ERP
2-5
20:00 04-05-2018 / РаковскиАмфетико - Coriti ERP
8-4
19:00 30-04-2018 / Футболни Терени ДИТ 2Barbados FA - Опълченците
13-4