Bucuresti Ultimate liga seniori (sezon iarna -primavara 2019)


Rezultate

Data Eveniment Rezultat Detalii
30-05-2019 / Fc Voluntari - Vătași
8-9
30-05-2019 / Fc Voluntari - Vătași
8-9
30-05-2019 / Fc Voluntari - Vătași
8-9
25-05-2019 / Sport Club DiamondPortocala Mecanica. - fotbal club 1 mai
25-05-2019 / Sport Club Diamondfotbal club 1 mai - Portocala Mecanica.
19-05-2019 / Şcoala Nr. 117Winners - Juventus Salajan
19-05-2019 / Şcoala Nr. 117Winners - Juventus Salajan
19-05-2019 / Sport Club DiamondFc Voluntari - Vătași
11-05-2019 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie)fotbal club 1 mai - Fc Vikings
9-2
11-05-2019 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie)Fc Vikings - fotbal club 1 mai
3-11
20:59 05-05-2019 / Sport Club DiamondWinners - New Tempo sport
11-2
21:00 05-05-2019 / Sport Club DiamondNew Tempo sport - Winners
6-10
21 05-05-2019 / Şcoala Nr. 117Fc Voluntari - Portocala Mecanica.
5-11
20 05-05-2019 / Şcoala Nr. 117Fc Voluntari - Portocala Mecanica.
6-5
21 25-04-2019 / Fotbal PlanetFc Voluntari - New Tempo sport
6-5
20 25-04-2019 / Fotbal PlanetNew Tempo sport - Fc Voluntari
6-12
22 23-04-2019 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie)fotbal club 1 mai - Portocala Mecanica.
9-8
23 23-04-2019 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie)Portocala Mecanica. - fotbal club 1 mai
8-7
20 20-04-2019 / Şcoala Nr. 117Fc Voluntari - Viitoru Militari
8-2
21 20-04-2019 / Şcoala Nr. 117Fc Voluntari - Viitoru Militari
8-6
19-04-2019 / Şcoala Nr. 117Viitoru Militari - fotbal club 1 mai
5-0
19-04-2019 / Şcoala Nr. 117Viitoru Militari - fotbal club 1 mai
5-0
20 17-04-2019 / Şcoala Nr. 117Cupolei Boys - fotbal club 1 mai
9-2
21 17-04-2019 / Şcoala Nr. 117fotbal club 1 mai - Cupolei Boys
5-11
20:00 14-04-2019 / Şcoala Nr. 117Fc alb visiniu - Juventus Salajan
6-10
21:00 14-04-2019 / Şcoala Nr. 117Juventus Salajan - Fc alb visiniu
8-6
18:00 14-04-2019 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie)Leeds - New Tempo sport
9-3
19:00 14-04-2019 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie)New Tempo sport - Leeds
3-6
20:00 13-04-2019 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie)Fc Voluntari - Fc Vikings
14-8
21 13-04-2019 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie)Fc Voluntari - Fc Vikings
15-5
20:00 10-04-2019 / Şcoala Nr. 117Cupolei Boys - Winners
3-11
21:00 10-04-2019 / Şcoala Nr. 117Winners - Cupolei Boys
9-7
06-04-2019 / Şcoala Nr. 117Juventus Salajan - Fc Vikings
14-1
06-04-2019 / Şcoala Nr. 117Fc Vikings - Juventus Salajan
2-6
20:00 05-04-2019 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie)New Stars - fotbal club 1 mai
5-8
21:00 05-04-2019 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie)New Stars - fotbal club 1 mai
5-9
20:00 03-04-2019 / Şcoala Nr. 117fotbal club 1 mai - Vătași
9-5
21:00 03-04-2019 / Şcoala Nr. 117fotbal club 1 mai - Vătași
6-6
18 31-03-2019 / Şcoala Nr. 117Cupolei Boys - OM la OM
5-0
19 31-03-2019 / Şcoala Nr. 117Cupolei Boys - OM la OM
5-0
20 31-03-2019 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie)Leeds - Winners
1-5
21 31-03-2019 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie)Leeds - Winners
3-6
20:00 29-03-2019 / Şcoala Nr. 117Juventus Salajan - Fc Voluntari
7-6
21:00 29-03-2019 / Şcoala Nr. 117Juventus Salajan - Fc Voluntari
7-6
20:00 27-03-2019 / Şcoala Nr. 117fotbal club 1 mai - Juventus Salajan
8-2
21:00 27-03-2019 / Şcoala Nr. 117fotbal club 1 mai - Juventus Salajan
8-4
20:00 25-03-2019 / Sport Club DiamondViitoru Militari - Vătași
6-7
21:00 25-03-2019 / Sport Club DiamondViitoru Militari - Vătași
8-7
20:00 24-03-2019 / Şcoala Nr. 117Leeds - Cupolei Boys
9-7
21:00 24-03-2019 / Şcoala Nr. 117Leeds - Cupolei Boys
3-12
22:00 24-03-2019 / Progresul SpartacFc alb visiniu - Portocala Mecanica.
3-15
23:00 24-03-2019 / Progresul SpartacPortocala Mecanica. - Fc alb visiniu
5-0
20:00 22-03-2019 / Şcoala Nr. 117Fc Voluntari - fotbal club 1 mai
5-9
21:00 22-03-2019 / Şcoala Nr. 117Fc Voluntari - fotbal club 1 mai
3-3
20:00 17-03-2019 / Şcoala Nr. 117Viitoru Militari - Leeds
5-7
21:00 17-03-2019 / Şcoala Nr. 117Viitoru Militari - Leeds
6-3
18:00 17-03-2019 / Şcoala Nr. 117Fc alb visiniu - Cupolei Boys
5-9
19:00 17-03-2019 / Şcoala Nr. 117Fc alb visiniu - Cupolei Boys
5-10
20:00 17-03-2019 / Sport Club DiamondVătași - Portocala Mecanica.
4-7
21:00 17-03-2019 / Sport Club DiamondPortocala Mecanica. - Vătași
20-2
20:00 15-03-2019 / Şcoala Nr. 117New Stars - Fc Voluntari
0-5
21:00 15-03-2019 / Şcoala Nr. 117New Stars - Fc Voluntari
0-5
21:00 13-03-2019 / Şcoala Nr. 117Cupolei Boys - Juventus Salajan
9-6
20:00 13-03-2019 / Şcoala Nr. 117Cupolei Boys - Juventus Salajan
7-2
21 11-03-2019 / Sport Club DiamondOM la OM - Winners
4-3
22 11-03-2019 / Sport Club DiamondWinners - OM la OM
2-1
22:00 09-03-2019 / Sport Club DiamondPortocala Mecanica. - Vătași
13-3
23:00 09-03-2019 / Sport Club DiamondVătași - Portocala Mecanica.
4-5
22:00 09-03-2019 / Progresul SpartacNew Stars - Fc alb visiniu
7-10
23:00 09-03-2019 / Progresul SpartacNew Stars - Fc alb visiniu
9-8
22:00 07-03-2019 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie)Leeds - Portocala Mecanica.
1-10
23:00 07-03-2019 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie)Leeds - Portocala Mecanica.
4-12
20:00 06-03-2019 / Şcoala Nr. 117Viitoru Militari - Cupolei Boys
4-13
21:00 06-03-2019 / Şcoala Nr. 117Viitoru Militari - Cupolei Boys
8-10
20:00 05-03-2019 / Sport Club DiamondFc. Royal - Vătași
1-10
21:00 05-03-2019 / Sport Club DiamondFc. Royal - Vătași
3-8
20:00 03-03-2019 / Fotbal PlanetVătași - Winners
7-4
21:00 03-03-2019 / Fotbal PlanetWinners - Vătași
5-1
20:00 01-03-2019 / Şcoala Nr. 117Cupolei Boys - Fc Voluntari
5-5
21:00 01-03-2019 / Şcoala Nr. 117Cupolei Boys - Fc Voluntari
8-10
20:00 28-02-2019 / Sport Club DiamondPortocala Mecanica. - New Tempo sport
11-7
21:00 28-02-2019 / Sport Club DiamondPortocala Mecanica. - New Tempo sport
10-3
20:00 27-02-2019 / Şcoala Nr. 117Vătași - Juventus Salajan
5-3
21:00 27-02-2019 / Şcoala Nr. 117Juventus Salajan - Vătași
3-5
22 25-02-2019 / Progresul SpartacNew Stars - Fc alb visiniu
7-6
23 25-02-2019 / Progresul SpartacFc alb visiniu - New Stars
0-6
21:30 24-02-2019 / Progresul SpartacWinners - Fc alb visiniu
5-4
20:30 24-02-2019 / Progresul SpartacWinners - Fc alb visiniu
7-3
20:00 21-02-2019 / Sport Club DiamondFc. Royal - New Tempo sport
5-7
21:00 21-02-2019 / Sport Club DiamondNew Tempo sport - Fc. Royal
2-4
22:00 20-02-2019 / Sport Club DiamondFc alb visiniu - New Stars
4-3
23:00 20-02-2019 / Sport Club DiamondFc alb visiniu - New Stars
9-7
20:00 20-02-2019 / Şcoala Nr. 117Cupolei Boys - Juventus Salajan
3-6
21:00 20-02-2019 / Şcoala Nr. 117Cupolei Boys - Juventus Salajan
3-5
20:00 20-02-2019 / Sport Club DiamondDiamantul - Vătași
4-5
21:00 20-02-2019 / Sport Club DiamondVătași - Diamantul
6-5
18:00 17-02-2019 / Sport Club DiamondVătași - Fc alb visiniu
7-8
19:00 17-02-2019 / Sport Club DiamondVătași - Fc alb visiniu
7-2
20:00 17-02-2019 / Şcoala Nr. 117Cupolei Boys - Fc. Royal
6-2
21:00 17-02-2019 / Şcoala Nr. 117Cupolei Boys - Fc. Royal
7-6
20:00 17-02-2019 / Fotbal PlanetWinners - New Stars
9-3
21:00 17-02-2019 / Fotbal PlanetNew Stars - Winners
3-5
21 15-02-2019 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie)Fc Voluntari - Diamantul
8-4
20 15-02-2019 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie)Diamantul - Fc Voluntari
5-17
19:00 14-02-2019 / Progresul SpartacPisicile Salbatice - Portocala Mecanica.
0-5
20:00 14-02-2019 / Progresul SpartacPisicile Salbatice - Portocala Mecanica.
0-5
20:00 14-02-2019 / Sport Club DiamondVătași - New Tempo sport
7-5
21:00 14-02-2019 / Sport Club DiamondNew Tempo sport - Vătași
2-2
20:00 13-02-2019 / Şcoala Nr. 117Juventus Salajan - FC Wave Division
6-5
21:00 13-02-2019 / Şcoala Nr. 117Juventus Salajan - FC Wave Division
5-1
20:00 10-02-2019 / Şcoala Nr. 117Cupolei Boys - Vătași
12-5
21:00 10-02-2019 / Şcoala Nr. 117Vătași - Cupolei Boys
3-5
20:00 10-02-2019 / Progresul SpartacFc. Royal - Winners
6-7
21:00 10-02-2019 / Progresul SpartacFc. Royal - Winners
0-3
18:00 10-02-2019 / Sport Club DiamondNew Tempo sport - Fc alb visiniu
6-5
19:00 10-02-2019 / Sport Club DiamondNew Tempo sport - Fc alb visiniu
8-2
20:00 09-02-2019 / Progresul SpartacJuventus Salajan - Pisicile Salbatice
6-10
21:00 09-02-2019 / Progresul SpartacJuventus Salajan - Pisicile Salbatice
4-8
20:00 06-02-2019 / Şcoala Nr. 117Juventus Salajan - FC Wave Division
10-3
21:00 06-02-2019 / Şcoala Nr. 117FC Wave Division - Juventus Salajan
5-6
19:00 06-02-2019 / Sport Club DiamondViitoru Militari - Diamantul
2-3
20:00 06-02-2019 / Sport Club DiamondDiamantul - Viitoru Militari
6-6
18:00 03-02-2019 / Şcoala Nr. 117Viitoru Militari - Cupolei Boys
1-9
19:00 03-02-2019 / Şcoala Nr. 117Cupolei Boys - Viitoru Militari
10-4
20:00 02-02-2019 / Smart Arena PlazaWinners - Pisicile Salbatice
3-13
21:00 02-02-2019 / Smart Arena PlazaWinners - Pisicile Salbatice
4-5
21:00 02-02-2019 / Smart Arena PlazaNew Tempo sport - Juventus Salajan
3-5
22:00 02-02-2019 / Smart Arena PlazaNew Tempo sport - Juventus Salajan
3-7
27-01-2019 / Progresul SpartacGAȘCA NEBUNA ⚠️✅ - LIVERPOOL -EXCLUS!
5-0
27-01-2019 / Progresul SpartacLIVERPOOL -EXCLUS! - GAȘCA NEBUNA ⚠️✅
0-5
18:00 20-01-2019 / Progresul SpartacGAȘCA NEBUNA ⚠️✅ - OM la OM
5-8
19:00 20-01-2019 / Progresul SpartacOM la OM - GAȘCA NEBUNA ⚠️✅
6-2
Echipă 1 30-11--0001 / Şcoala Nr. 117fotbal club 1 mai - Juventus Salajan
Echipă 1 30-11--0001 / Şcoala Nr. 117Winners - Leeds
Echipă 1 30-11--0001 / Şcoala Nr. 117Vătași - fotbal club 1 mai
Winners 30-11--0001 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie)New Tempo sport - Leeds
Echipă 1 30-11--0001 / Şcoala Nr. 117fotbal club 1 mai - Cupolei Boys
5-11
Echipă 1 30-11--0001 / Şcoala Nr. 117Fc Voluntari - Portocala Mecanica.