Bucuresti Premium Liga (Grupa A) - Sezon iarna-primavara 2017


1 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
20:00 22-01-2017 / Champion Club North Squad - BOEMMA
10-5
18:00 28-02-2017 / Fotbal Planet Militari Boys - B5 Eagles
7-2
17:00 31-12-1969 / Champion Club Chitila boys - Fc Brancoveanu
3-6
18:00 22-01-2017 / Champion Club FC Oltenita - Sporting Bucuresti
4-1
22:00 19-01-2017 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie) NYK TEAM - p9 United
5-5

2 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
20:00 05-02-2017 / Champion Club BOEMMA - Militari Boys
0-3
08:00 26-01-2017 / Champion Club B5 Eagles - FC Oltenita
3-10
Fc Brancoveanu - NYK TEAM
Sporting Bucuresti - p9 United
Chitila boys - North Squad

3 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
19:00 24-02-2017 / Champion Club Chitila boys - BOEMMA
5-0
p9 United - B5 Eagles
20:00 29-01-2017 / Champion Club Sporting Bucuresti - Fc Brancoveanu
5-10
North Squad - NYK TEAM
Militari Boys - FC Oltenita

4 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
BOEMMA - FC Oltenita
B5 Eagles - Fc Brancoveanu
Sporting Bucuresti - North Squad
p9 United - Militari Boys
NYK TEAM - Chitila boys

5 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
NYK TEAM - BOEMMA
North Squad - B5 Eagles
18:00 12-02-2017 / Champion Club Militari Boys - Fc Brancoveanu
4-8
18:00 12-02-2017 / Champion Club Chitila boys - Sporting Bucuresti
3-3
FC Oltenita - p9 United

6 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
BOEMMA - p9 United
19:00 24-02-2017 / Champion Club B5 Eagles - Chitila boys
4-8
Fc Brancoveanu - FC Oltenita
Sporting Bucuresti - NYK TEAM
20:00 29-01-2017 / Smart Arena Plaza Militari Boys - North Squad
12-8

7 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Sporting Bucuresti - BOEMMA
NYK TEAM - B5 Eagles
p9 United - Fc Brancoveanu
North Squad - FC Oltenita
Militari Boys - Chitila boys

8 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
BOEMMA - Fc Brancoveanu
B5 Eagles - Sporting Bucuresti
p9 United - North Squad
NYK TEAM - Militari Boys
FC Oltenita - Chitila boys

9 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
B5 Eagles - BOEMMA
18:00 26-02-2017 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie) North Squad - Fc Brancoveanu
3-7
20:00 05-02-2017 / Champion Club Militari Boys - Sporting Bucuresti
3-5
Chitila boys - p9 United
FC Oltenita - NYK TEAM

10 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
21:00 22-01-2017 / Champion Club BOEMMA - North Squad
3-2
19:00 28-02-2017 / Fotbal Planet B5 Eagles - Militari Boys
6-3
18:00 19-02-2017 / Champion Club Fc Brancoveanu - Chitila boys
4-7
19:00 22-01-2017 / Champion Club Sporting Bucuresti - FC Oltenita
10-2
23:00 19-01-2017 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie) p9 United - NYK TEAM

11 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
21:00 05-02-2017 / Champion Club Militari Boys - BOEMMA
21:00 26-01-2017 / Champion Club FC Oltenita - B5 Eagles
18-14
NYK TEAM - Fc Brancoveanu
p9 United - Sporting Bucuresti
North Squad - Chitila boys

12 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
BOEMMA - Chitila boys
B5 Eagles - p9 United
21:00 29-01-2017 / Champion Club Fc Brancoveanu - Sporting Bucuresti
3-5
NYK TEAM - North Squad
FC Oltenita - Militari Boys

13 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
FC Oltenita - BOEMMA
Fc Brancoveanu - B5 Eagles
North Squad - Sporting Bucuresti
Militari Boys - p9 United
Chitila boys - NYK TEAM

14 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
BOEMMA - NYK TEAM
B5 Eagles - North Squad
19:00 12-02-2017 / Champion Club Fc Brancoveanu - Militari Boys
3-10
19:00 12-02-2017 / Champion Club Sporting Bucuresti - Chitila boys
4-1
p9 United - FC Oltenita

15 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
p9 United - BOEMMA
20:00 24-02-2017 / Champion Club Chitila boys - B5 Eagles
11-11
FC Oltenita - Fc Brancoveanu
NYK TEAM - Sporting Bucuresti
21:00 29-01-2017 / Smart Arena Plaza North Squad - Militari Boys
4-11

16 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
BOEMMA - Sporting Bucuresti
B5 Eagles - NYK TEAM
Fc Brancoveanu - p9 United
FC Oltenita - North Squad
Chitila boys - Militari Boys

17 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
Fc Brancoveanu - BOEMMA
Sporting Bucuresti - B5 Eagles
North Squad - p9 United
Militari Boys - NYK TEAM
Chitila boys - FC Oltenita

18 Etapa

Data Eveniment Rezultat Detalii
BOEMMA - B5 Eagles
19:00 26-02-2017 / Complexul Sportiv Sport Team (Agronomie) Fc Brancoveanu - North Squad
11-2
21:00 05-02-2017 / Champion Club Sporting Bucuresti - Militari Boys
5-8
p9 United - Chitila boys
NYK TEAM - FC Oltenita