Ултимейт София 1998-2000 (Сезон Есен 2016)


Резултати

Дата Събитие Резултат Детайли
15:00 04-12-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Казахстанско тръшване - Гаднярите
2-6
16:00 04-12-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Казахстанско тръшване - ФК Фаворитите
3-4
19:00 04-12-2016 / РаковскиЛудаците - Bianconeri
11-4
13:00 04-12-2016 / Kampfgeschwader - Sofia Boys FC
7-8
13:00 04-12-2016 / Фк Стрелбище - Class on the grass FC
4-2
12:00 04-12-2016 / СпартакКомарджиите - ФК Фаворитите
4-6
04:00 04-12-2016 / РаковскиHardis FC - ФК Пандите
5-3
15:00 04-12-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Атлетик-София - Sofia Boys FC
9-6
15:00 03-12-2016 / РаковскиKampfgeschwader - Гаднярите
5-8
16:00 03-12-2016 / Казахстанско тръшване -
9-8
12:00 03-12-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Комарджиите - Bianconeri
10-6
12:00 03-12-2016 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Иван Вазов - ФК Фаворитите
4-2
18:00 03-12-2016 / Фк Стрелбище - Hardis FC
13-6
19:00 03-12-2016 / РаковскиЛудаците - Sofia Boys FC
5-2
21:00 02-12-2016 / Hardis FC - ВиваСлатина
8-3
27-11-2016 / Курортистите - Баничарите
12-6
16:00 27-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Казахстанско тръшване - Гаднярите
3-6
19:00 27-11-2016 / Kampfgeschwader - Лудаците
3-5
18:00 27-11-2016 / РаковскиClass on the grass FC - Hardis FC
3-2
16:00 27-11-2016 / РаковскиClass on the grass FC - Атлетик-София
8-3
16:00 27-11-2016 / Фк Стрелбище - ФК Иван Вазов
10-6
14:00 27-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Фаворитите - ФК Пандите
10-6
16:00 27-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Комарджиите - Дебелия Балет
3-4
16:00 27-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Комарджиите - Дебелия Балет
3-4
12:00 27-11-2016 / Bianconeri - Mainaci FC
5-3
16:00 26-11-2016 / Казахстанско тръшване - Class on the grass FC
3-4
14:00 26-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Kampfgeschwader - ФК Фаворитите
8-7
16:00 26-11-2016 / FC Scorpions - ФК Аматьорите
5-0
15:00 26-11-2016 / Фк Стрелбище - Hardis FC
4-0
16:00 26-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Комарджиите - Гаднярите
2-10
16:00 26-11-2016 / FC Scorpions - ВиваСлатина
2-1
02:00 26-11-2016 / Class on the grass FC - ВиваСлатина
5-6
00:00 25-11-2016 / Спортен клуб Диалог 359Комарджиите - ФК Хановете
5-0
18:00 25-11-2016 / РаковскиФК Иван Вазов - Hardis FC
4-2
18:00 24-11-2016 / РаковскиKampfgeschwader - Лос Кулос
7-6
16:00 20-11-2016 / Kampfgeschwader - Class on the grass FC
7-5
11:00 20-11-2016 / Mainaci FC - Hardis FC
6-4
14:00 20-11-2016 / Фк Стрелбище - ВиваСлатина
11-4
16:00 20-11-2016 / ФК Иван Вазов - Лудаците
5-3
16:00 20-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Атлетик-София - ФК Фаворитите
9-15
14:00 20-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Sofia Boys FC - Казахстанско тръшване
7-8
16:00 20-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Sofia Boys FC - Комарджиите
10-5
16:00 20-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Atletico Sofia - Mainaci FC
15-2
16:00 19-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2FC Scorpions - Hardis FC
4-2
12:00 19-11-2016 / РаковскиФК Фаворитите - Sofia Boys FC
6-3
16:00 19-11-2016 / Kampfgeschwader - Казахстанско тръшване
7-3
16:00 19-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Гаднярите - Комарджиите
15-8
18:00 19-11-2016 / Class on the grass FC - Дебелия Балет
2-3
21:00 18-11-2016 / РаковскиHardis FC - Фк Стрелбище
7-4
18:00 14-11-2016 / РаковскиHardis FC - ФК Пандите
6-2
16:00 14-11-2016 / FC LOZEN - FC Scorpions
2-19
16:00 14-11-2016 / Kampfgeschwader - Баничарите
13-4
18:00 14-11-2016 / Казахстанско тръшване - Дебелия Балет
5-2
13:00 14-11-2016 / Лудаците - ВиваСлатина
12-3
18:00 14-11-2016 / Курортистите - ФК Хановете
2-6
18:00 13-11-2016 / Атлетик-София - Hardis FC
5-5
14:00 13-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Фаворитите - Изгустантите crew
9-4
15:00 13-11-2016 / РаковскиКазахстанско тръшване - Гаднярите
3-2
12:00 13-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Комарджиите - ФК Хановете
5-0
13:00 13-11-2016 / ФК Аматьорите - Mainaci FC
6-4
13:00 13-11-2016 / Фк Стрелбище - FC Los Hermanos
4-3
16:00 13-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Atletico Sofia - Комарджиите
9-7
14:00 13-11-2016 / Sofia Boys FC - Class on the grass FC
5-5
16:00 13-11-2016 / Class on the grass FC - El Sofiano
4-0
16:00 12-11-2016 / Hardis FC - ФК Иван Вазов
0-5
15:00 12-11-2016 / Курортистите - Баничарите
1-2
16:00 12-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2FC Scorpions - Комарджиите
3-6
15:00 12-11-2016 / Kampfgeschwader - Mainaci FC
13-5
15:00 12-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2ВиваСлатина - Гаднярите
3-11
16:00 12-11-2016 / Фк Стрелбище - El Sofiano
14-0
16:00 12-11-2016 / Лудаците - ФК Фаворитите
5-3
12-11-2016 / Mates United FC - BLOOD TITANS
5-3
19:00 11-11-2016 / РаковскиHardis FC - Чалга пеперудки
5-0
20:00 10-11-2016 / Kampfgeschwader - Казахстанско тръшване
4-2
14.30 07-11-2016 / Дебелия Балет - Mainaci FC
5-9
17.00 07-11-2016 / Дебелия Балет - Курортистите
14-6
13:00 07-11-2016 / РаковскиВиваСлатина - Hardis FC
5-5
18:00 07-11-2016 / РаковскиФк Стрелбище - Class on the grass FC
5-3
17 07-11-2016 / РаковскиFC Scorpions - ФК Хановете
5-4
19:00 06-11-2016 / РаковскиФК Фаворитите - ФК Аматьорите
3-6
18:00 06-11-2016 / Бешикташак Фк - Hardis FC
0-5
00:00 06-11-2016 / РаковскиЛудаците - El Sofiano
5-0
13:00 06-11-2016 / Лудаците - Чалга пеперудки
6-3
16:00 06-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Иван Вазов - ФК Пандите
8-1
16:00 06-11-2016 / Atletico Sofia - Class on the grass FC
6-3
16:00 06-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Гаднярите - Изгустантите crew
5-4
15:00 06-11-2016 / Дебелия Балет - Mates United FC
9-3
12:00 06-11-2016 / FC Los Hermanos - BLOOD TITANS
12-1
14:00 06-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2FC Scorpions - Комарджиите
5-6
14:00 06-11-2016 / Mainaci FC - ВиваСлатина
3-2
15:00 05-11-2016 / ФК Фаворитите - Дебелия Балет
3-2
13:00 05-11-2016 / ФК Иван Вазов - ФК Аматьорите
5-0
16:00 05-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Iceland - Комарджиите
16:00 05-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Hardis FC - Комарджиите
8-8
16:00 05-11-2016 / Лудаците - Class on the grass FC
8-2
13:00 01-11-2016 / Футболни Терени ДИТ 2ВиваСлатина - ФК Хановете
5-0
18:00 01-11-2016 / РаковскиSofia Boys FC - ФК Аматьорите
2-2
19:00 01-11-2016 / Дебелия Балет - El Sofiano
8-1
15:00 01-11-2016 / РаковскиВиваСлатина - Атлетик-София
11-6
16:00 01-11-2016 / РаковскиSofia Boys FC - ФК Иван Вазов
3-2
18:00 01-11-2016 / РаковскиЛудаците - Фк Стрелбище
8-6
16:00 31-10-2016 / РаковскиФК Фаворитите - Гаднярите
8-3
13:00 31-10-2016 / FC Los Hermanos - Mates United FC
9-2
13:00 30-10-2016 / Чалга пеперудки - ВиваСлатина
4-8
17:00 30-10-2016 / Футболни Терени ДИТ 2El Sofiano - ФК Фаворитите
0-3
16:00 30-10-2016 / РаковскиФК Иван Вазов - Фк Стрелбище
6-4
20:00 30-10-2016 / РаковскиSofia Boys FC - Лудаците
5-8
17:00 30-10-2016 / РаковскиАтлетик-София - FC Scorpions
10-2
30-10-2016 / Спортен клуб Диалог 359Лудаците - FC LOZEN
5-0
11:30 29-10-2016 / РаковскиИзгустантите crew - El Sofiano
13-3
20:00 29-10-2016 / РаковскиФК Фаворитите - Комарджиите
10-6
14:00 29-10-2016 / РаковскиГаднярите - Hardis FC
19-3
15:00 29-10-2016 / Class on the grass FC - ФК Иван Вазов
6-3
14:00 29-10-2016 / El Sofiano - FC GAGO Sofia
5-0
21:00 28-10-2016 / РаковскиHardis FC - Комарджиите
0-2
16:00 27-10-2016 / РаковскиФк Стрелбище - ФК Единство
5-0
16:00 27-10-2016 / РаковскиФк Стрелбище - ФК Единство
04:10 23-10-2016 / РаковскиClass on the grass FC - Hardis FC
5-3
12:00 23-10-2016 / РаковскиФК Фаворитите - ВиваСлатина
6-4
17:00 23-10-2016 / Казахстанско тръшване - El Sofiano
4-2
16:00 23-10-2016 / Комплекс Царско СелоАтлетик-София - Лудаците
3-6
17:30 23-10-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Гаднярите -
8-7
19:00 23-10-2016 / РаковскиФк Торпедо Батановци - Комарджиите
11-0
15:00 23-10-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Atletico Sofia - Лос Кулос
5-0
16:00 23-10-2016 / Чалга пеперудки - Mainaci FC
6-5
20:00 22-10-2016 / РаковскиКомарджиите - ФК Аматьорите
4-8
15:00 22-10-2016 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Фаворитите - Изгустантите crew
3-2
17:00 22-10-2016 / Class on the grass FC - FC Scorpions
6-3
15:00 22-10-2016 / Футболни Терени ДИТ 2FK EAGLES - Mates United FC
3-3
14:00 22-10-2016 / РаковскиФК Иван Вазов - El Sofiano
5-2
21:00 21-10-2016 / РаковскиФк Стрелбище - Hardis FC
7-4
16:00 16-10-2016 / РаковскиАтлетик-София - ФК Фаворитите
3-4
15:00 16-10-2016 / РаковскиФК Хановете - Mainaci FC
1-1
14:00 16-10-2016 / РаковскиFC Squadra Azzuri - Sofia Boys FC
4-6
17:00 16-10-2016 / РаковскиHardis FC - Гаднярите
5-5
16:00 16-10-2016 / РаковскиAtletico Sofia - Чалга пеперудки
6-3
16-10-2016 / РаковскиEl Sofiano - ВиваСлатина
2-1
17:00 16-10-2016 / Class on the grass FC - Лудаците
4-6
19:00 16-10-2016 / РаковскиКазахстанско тръшване - Комарджиите
7-2
17:00 15-10-2016 / РаковскиФК Аматьорите - Гаднярите
0-3
17:00 15-10-2016 / Футболни Терени ДИТ 2FC Scorpions - FK EAGLES
5-1
14:00 15-10-2016 / РаковскиИзгустантите crew - Комарджиите
6-10
15-10-2016 / El Sofiano - FC GAGO Sofia
4-3
19:00 15-10-2016 / ФК Единство - Class on the grass FC
0-5
11:00 14-10-2016 / РаковскиФК Фаворитите - Лос Кулос
7-6
21:00 14-10-2016 / РаковскиФк Стрелбище - Hardis FC
9-2
14:00 09-10-2016 / ФК Фаворитите - ВиваСлатина
3-2
15:00 09-10-2016 / ФК Хановете - Чалга пеперудки
5-6
13:00 09-10-2016 / РаковскиClass on the grass FC - Бешикташак Фк
5-0
18:00 09-10-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Изгустантите crew - Комарджиите
12-6
15:00 09-10-2016 / РаковскиКазахстанско тръшване - FC Scorpions
3-1
19:00 09-10-2016 / РаковскиФк Стрелбище - Лудаците
4-2
17:00 09-10-2016 / РаковскиAtletico Sofia - Атлетик-София
8-1
16:00 09-10-2016 / РаковскиFC Sofia Juniors - ФК Иван Вазов
6-8
17:00 09-10-2016 / РаковскиГаднярите - El Sofiano
10-2
20:00 09-10-2016 / Hardis FC - Mainaci FC
3-4
14:00 08-10-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Изгустантите crew - FK EAGLES
15-3
17:00 08-10-2016 / РаковскиФК Аматьорите - Mainaci FC
4-2
18:00 08-10-2016 / РаковскиГаднярите - ФК Фаворитите
9-2
14:00 08-10-2016 / РаковскиEl Sofiano - Hardis FC
6-3
21:00 07-10-2016 / РаковскиВиваСлатина - Hardis FC
4-5
17:00 05-10-2016 / РаковскиФК Хановете - София Запад
4-7
18:00 02-10-2016 / РаковскиАтлетик-София - Комарджиите
3-6
16:00 02-10-2016 / РаковскиFC Sofia Juniors - Hardis FC
11-3
14:30 02-10-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Изгустантите crew - Чалга пеперудки
18-1
17:00 02-10-2016 / РаковскиAtletico Sofia - Зенит Илиянци
13-4
02:00 02-10-2016 / РаковскиФК Фаворитите - El Sofiano
2-0
16:00 02-10-2016 / ВиваСлатина - Mainaci FC
7-3
10:00 01-10-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Изгустантите crew - Казахстанско тръшване
5-3
18:00 01-10-2016 / РаковскиФК Аматьорите - Наборите
9-3
16:00 01-10-2016 / РаковскиФк Стрелбище - ФК Иван Вазов
9-5
13:00 01-10-2016 / Студио Х - Class on the grass FC
2-4
17:00 01-10-2016 / РаковскиКомарджиите - El Sofiano
9-5
17 28-09-2016 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Хановете - София Запад
6-4
12 25-09-2016 / РаковскиФК Аматьорите - Чалга пеперудки
5-5
25-09-2016 / АФК Възраждане - ФК Единство
5-0
17:00 25-09-2016 / Футболни Терени ДИТ 2АФК Възраждане - Изгустантите crew
3-7
19:30 25-09-2016 / ВиваСлатина - El Sofiano
14-1
16:00 25-09-2016 / РаковскиFC Sofia Juniors - ФК Иван Вазов
2-2
16:00 24-09-2016 / Футболни Терени ДИТ 2Изгустантите crew - ФК Единство
10-5
16:00 23-09-2016 / РаковскиФК Аматьорите - ФК Иван Вазов
1-2
11:00 23-09-2016 / Class on the grass FC - Чалга пеперудки
8-1
18-09-2016 / РаковскиФК Аматьорите - Hardis FC
11-1
12:00 18-09-2016 / София Запад - Чалга пеперудки
5-9
16:00 18-09-2016 / РаковскиВиваСлатина - Mainaci FC
4-0
14:00 18-09-2016 / РаковскиБешикташак Фк - El Sofiano
1-2
13:00 16-09-2016 / РаковскиEl Sofiano - Бешикташак Фк
3-2
17:00 14-09-2016 / РаковскиВиваСлатина - Hardis FC
6-3
20:00 14-09-2016 / РаковскиБешикташак Фк - Студио Х
2-3
18:00 12-09-2016 / РаковскиSofia Boys FC - Студио Х
5-5
17:00 11-09-2016 / ФК Аматьорите - АФК Възраждане
5-4
13:00 31-12-1969 / Футболни Терени ДИТ 2ФК Единство - Sofia Boys FC
13-9
20:00 31-12-1969 / РаковскиSofia Boys FC - Лос Кулос
9-4
17:00 31-12-1969 / РаковскиAtletico Sofia - Фк Торпедо Батановци
4-3