Ултимейт София Мъже - Club 33 Cup (Сезон Есен 2017)


Резултати

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 10-12-2017 / РаковскиФк Лъвове - Чичките
3-8
19:00 10-12-2017 / РаковскиCoriti ERP - Отборът на провинцията
12-4
19:00 09-12-2017 / РаковскиReal Artrit - West Park United
6-3
20:00 09-12-2017 / РаковскиСър Стенли Ройс - West Park United
5-2
19:00 07-12-2017 / Wyscout - Coriti ERP
7-4
20:00 07-12-2017 / Wyscout - Coriti ERP
5-5
21:00 07-12-2017 / Фк Лъвове - Шаманите
0-5
22:00 07-12-2017 / Шаманите - Младежите
7-4
21:00 06-12-2017 / Real Artrit - Чичките
2-2
20:00 06-12-2017 / Сър Стенли Ройс - Шаманите
5-7
20:00 05-12-2017 / Wyscout - FC LEAN MACHINE
11-3
21:00 05-12-2017 / РаковскиФк Лъвове - Бохем свалячите
5-0
19:00 04-12-2017 / Real Artrit - Wyscout
1-6
20:00 03-12-2017 / West Park United - Фк Лъвове
11-2
21:00 03-12-2017 / West Park United - Сър Стенли Ройс
1-1
21:30 03-12-2017 / Комплекс Царско СелоReal Artrit - Furious
7-5
20:00 03-12-2017 / РаковскиCoriti ERP - Отборът на провинцията
11-5
19:00 03-12-2017 / РаковскиCoriti ERP - Северните братя
6-5
21:00 01-12-2017 / Сър Стенли Ройс - Coriti ERP
1-6
20:00 30-11-2017 / Фк Лъвове - Младежите
3-8
21:00 30-11-2017 / Coriti ERP - Сър Стенли Ройс
2-4
20:00 28-11-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Фк Лъвове - МФК Руский Стандарт
5-0
19:00 27-11-2017 / Wyscout - Бохем свалячите
3-0
22:00 27-11-2017 / РаковскиBioHealth - Младежите
8-5
21:00 26-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Северните братя - Real Artrit
1-5
21:00 26-11-2017 / Шаманите - Чичките
2-5
20:00 25-11-2017 / РаковскиWest Park United - Coriti ERP
4-7
21:00 25-11-2017 / РаковскиМладежите - West Park United
4-7
21:00 25-11-2017 / Шаманите - Сър Стенли Ройс
4-5
20:00 24-11-2017 / Real Artrit - Фк Лъвове
6-3
20:00 23-11-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Младежите - Патриоти 2017
12-5
22:00 23-11-2017 / Чичките - Dianabad United
3-5
20:00 21-11-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Фк Лъвове - МФК Руский Стандарт
3-5
22:00 20-11-2017 / Wyscout - Баливура
3-0
19:59 19-11-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Фк Лъвове - Северните братя
5-4
20:00 18-11-2017 / РаковскиМладежите - Coriti ERP
1-7
20:00 16-11-2017 / Шаманите - Wyscout
1-4
21:00 16-11-2017 / Бохем свалячите - Сър Стенли Ройс
2-9
21:00 15-11-2017 / Coriti ERP - БКП
2-3
19:00 15-11-2017 / Шаманите - Студентски тигри
3-0
19:00 14-11-2017 / Wyscout - Фк Лъвове
5-1
21:00 14-11-2017 / Чичките - Real Artrit
7-1
22:00 14-11-2017 / Младежите - BioHealth
3-7
21:00 12-11-2017 / РаковскиСеверните братя - Въздухарите
6-1
15:00 12-11-2017 / West Park United - Сър Стенли Ройс
3-8
20:00 12-11-2017 / Шаманите - Фк Лъвове
7-1
20:00 10-11-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Coriti ERP - Фк Лъвове
6-1
21:00 09-11-2017 / The Green Devils - Бохем свалячите
3-8
20:00 09-11-2017 / Сър Стенли Ройс - Wyscout
5-9
21:00 09-11-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)FC LEAN MACHINE - BioHealth
4-8
19:00 08-11-2017 / Шаманите - МФК Руский Стандарт
9-4
21:00 07-11-2017 / BioHealth - Фк Лъвове
13-3
21:00 06-11-2017 / Чичките - МФК Руский Стандарт
9-5
19:00 05-11-2017 / Младежите - Сър Стенли Ройс
3-2
20:00 05-11-2017 / Северните братя - Фк Лъвове
9-4
21:00 03-11-2017 / Golazo - Бохем свалячите
4-3
19:00 02-11-2017 / Wyscout - Фк Плаза
4-3
21:00 02-11-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Младежите - FC LEAN MACHINE
7-2
21:00 02-11-2017 / The Green Devils - Шаманите
3-3
19:00 01-11-2017 / Wyscout - МФК Руский Стандарт
7-4
22:00 01-11-2017 / РаковскиReal Artrit - BioHealth
6-7
21:00 31-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ФК ЗОНАТА - Furious
1-6
20:00 31-10-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Фк Лъвове - Шаманите
8-4
19:59 29-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Фк Плаза - West Park United
4-11
20:00 29-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Северните братя - West Park United
6-5
15:59 29-10-2017 / Furious - Фк Лъвове
16-0
21:00 29-10-2017 / Сър Стенли Ройс - Golazo
8-0
18:00 27-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Фк Плаза - West Park United
11-2
19:59 26-10-2017 / Баливура - Шаманите
3-5
20:00 26-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Отборът на провинцията - ФК ЗОНАТА
1-4
19:00 25-10-2017 / Шаманите - МФК Руский Стандарт
5-2
21:00 25-10-2017 / Бохем свалячите - Dianabad United
2-7
20:00 25-10-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)FC LEAN MACHINE - Фк Лъвове
13-2
20:00 24-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2ФК ЗОНАТА - Real Artrit
2-8
22:00 24-10-2017 / Комплекс Царско СелоМладежите - Coriti ERP
3-1
22:00 24-10-2017 / BioHealth - Чичките
3-4
21:00 21-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Furious - Фк Плаза
10-4
20:00 20-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2West Park United - ФК ЗОНАТА
10-3
21:00 20-10-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Северните братя - Фк Лъвове
3-8
22:00 19-10-2017 / Младежите - The Green Devils
17-1
22:00 19-10-2017 / FC LEAN MACHINE - Чичките
3-10
19:00 19-10-2017 / Шаманите - Баливура
6-2
20:00 19-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Coriti ERP - ФК ЗОНАТА
6-2
21:00 18-10-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Необичайните - BioHealth
4-7
19:00 18-10-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)МФК Руский Стандарт - Студентски тигри
7-4
21:59 18-10-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Фк Лъвове - Сър Стенли Ройс
1-10
21:59 17-10-2017 / Форфар атлетик - Баливура
3-11
20:00 17-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Младежите - ФК Атлетико Ципейра
12-0
19:00 17-10-2017 / Шаманите - Бохем свалячите
3-1
22:00 16-10-2017 / Лозенец СпортCoriti ERP - Необичайните
1-2
21:00 16-10-2017 / БКП - Dianabad United
5-3
19:00 16-10-2017 / Чичките - ФК Пустиняци
4-1
19:00 15-10-2017 / РаковскиWest Park United - Real Artrit
3-4
19:00 15-10-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Северните братя - Фк Лъвове
3-0
22:00 15-10-2017 / Roni Nargile - Необичайните
4-6
18:00 14-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Coriti ERP - Въздухарите
13-8
21:00 12-10-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Шаманите - Чичките
2-7
21:00 12-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Фк Плаза - FC LEAN MACHINE
8-6
22:00 11-10-2017 / Dianabad United - БКП
8-5
19:00 11-10-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)МФК Руский Стандарт - Фк Лъвове
8-2
19:00 11-10-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Белия балет - Сър Стенли Ройс
6-2
19:00 11-10-2017 / Шаманите - Студентски тигри
4-1
20:00 10-10-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Младежите - ФК Люлин
5-3
20:00 10-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Real Artrit - West Park United
15-0
21:00 10-10-2017 / Форфар атлетик - Бохем свалячите
4-6
19:00 09-10-2017 / Wyscout - Чичките
3-7
21:00 06-10-2017 / ФК Люлин - Младежите
7-5
21:00 05-10-2017 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Младежите - Фк Плаза
9-4
20:00 05-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2FC LEAN MACHINE - Real Artrit
2-4
22:00 04-10-2017 / Чичките - Фк Лъвове
5-1
21:00 03-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Младежите - ФК ЗОНАТА
8-2
21:00 03-10-2017 / BioHealth - Палавите ергени
6-4
21:01 02-10-2017 / The Green Devils - Баливура
5-10
17:00 01-10-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Coriti ERP - Real Artrit
4-6
22:00 30-09-2017 / РаковскиМладежите - Фк Плаза
7-4
20:00 29-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2The Green Devils - Фк Плаза
4-4
21:00 28-09-2017 / Нашият отбор - Палавите ергени
4-5
21:00 28-09-2017 / Младежите - Бохем свалячите
11-6
20:00 28-09-2017 / Футболни Терени ДИТ 2Coriti ERP - ФК ЗОНАТА
4-5
19:00 26-09-2017 / Фк Плаза - Палавите ергени
6-5
20:00 31-12-1969 / Бароко Спорт (Спортен Комплекс Бонсист)Фк Лъвове - Въздухарите