Фирмена Лига София Мъже сезон 2018-19 (А Група)


1 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
12-04-2019 / Спортен Комплекс Национал Bar Rainbow - Bultip
4-3
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал La Campanella - GM
5-0
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Сладкарница Неделя - Coriti ERP
1-3
22:00 04-12-2018 / Спортен Комплекс Национал УМБАЛ Софиямед - CMSG
14-2
22:00 13-12-2018 / Раковски Ресторант Щастливеца - Bar Flame
6-9
15-12-2018 / Спортен Комплекс Национал FA Paradox - CSMS
8-3
21:00 05-12-2018 / Спортен Комплекс Национал Gebrüder Weiss - DL Solutions
3-2
L1 Пепелянките - L1 Пепелянките

2 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 06-06-2019 / Футболен Терен НСА Bultip - La Campanella
1-9
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал GM - УМБАЛ Софиямед
0-5
13-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Coriti ERP - Ресторант Щастливеца
3-5
22:00 19-12-2018 / Спортен Комплекс Национал CMSG - FA Paradox
6-10
21:00 27-02-2019 / Спортен Комплекс Национал Bar Flame - Gebrüder Weiss
4-4
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал CSMS - L1 Пепелянките
5-0
DL Solutions - DL Solutions
21:00 24-04-2019 / Футболен Терен Диана Сладкарница Неделя - Bar Rainbow
6-9

3 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Сладкарница Неделя - Bultip
1-4
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал FA Paradox - GM
5-0
21:00 20-02-2019 / Спортен Комплекс Национал Gebrüder Weiss - Coriti ERP
2-2
22:00 19-12-2018 / Спортен Комплекс Национал L1 Пепелянките - CMSG
0-5
22:00 10-12-2018 / Футболен Терен НСА DL Solutions - Bar Flame
4-7
CSMS - CSMS
21:00 07-05-2019 / Футболен Терен Диана Bar Rainbow - Ресторант Щастливеца
7-4
21:00 12-12-2018 / Футболен Терен НСА La Campanella - УМБАЛ Софиямед
4-3

4 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
18:00 02-12-2018 / Спортен Комплекс Национал Bultip - УМБАЛ Софиямед
1-7
17:00 17-03-2019 / Раковски GM - L1 Пепелянките
5-0
22:00 09-01-2019 / Спортен Комплекс Национал Coriti ERP - DL Solutions
3-15
16:00 02-12-2018 / Спортен Комплекс Национал CMSG - CSMS
3-6
Bar Flame - Bar Flame
21:00 12-12-2018 / Футболен Терен НСА Gebrüder Weiss - Bar Rainbow
0-2
22:00 14-03-2019 / Футболни Терени ДИТ FA Paradox - La Campanella
3-6
21:00 14-12-2018 / Раковски Ресторант Щастливеца - Сладкарница Неделя
7-6

5 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 13-02-2019 / Спортен Комплекс Национал Ресторант Щастливеца - Bultip
5-3
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал CSMS - GM
5-0
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Bar Flame - Coriti ERP
2-4
CMSG - CMSG
12-05-2019 / Спортен Комплекс Национал Bar Rainbow - DL Solutions
5-0
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал La Campanella - L1 Пепелянките
5-0
19:00 02-12-2018 / Спортен Комплекс Национал Сладкарница Неделя - Gebrüder Weiss
5-4
22:00 28-11-2018 / Футболен Терен НСА УМБАЛ Софиямед - FA Paradox
3-1

6 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 19-12-2018 / Спортен Комплекс Национал Bultip - FA Paradox
3-15
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал GM - CMSG
0-5
Coriti ERP - Coriti ERP
17:00 24-03-2019 / Раковски Bar Flame - Bar Rainbow
1-6
21:00 28-01-2019 / Спортен Комплекс Национал CSMS - La Campanella
3-2
22:00 27-11-2018 / Футболен Терен НСА DL Solutions - Сладкарница Неделя
6-3
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал L1 Пепелянките - УМБАЛ Софиямед
0-5
22:00 18-12-2018 / Раковски Gebrüder Weiss - Ресторант Щастливеца
2-5

7 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
07-03-2019 / Спортен Комплекс Национал Gebrüder Weiss - Bultip
5-0
GM - GM
21:00 04-12-2018 / Спортен Комплекс Национал Bar Rainbow - Coriti ERP
5-5
21:00 13-11-2018 / Комплекс Царско Село La Campanella - CMSG
9-7
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Сладкарница Неделя - Bar Flame
2-2
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал УМБАЛ Софиямед - CSMS
2-1
12-05-2019 / Спортен Комплекс Национал Ресторант Щастливеца - DL Solutions
5-0
22:00 11-12-2018 / Футболен Терен НСА FA Paradox - L1 Пепелянките
22-4

8 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал Bultip - L1 Пепелянките
5-0
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал GM - La Campanella
0-5
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Coriti ERP - Сладкарница Неделя
4-1
21:00 28-02-2019 / Раковски CMSG - УМБАЛ Софиямед
4-1
21:00 18-12-2018 / Раковски Bar Flame - Ресторант Щастливеца
6-9
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал CSMS - FA Paradox
3-11
12-05-2019 / Спортен Комплекс Национал DL Solutions - Gebrüder Weiss
0-5
Bar Rainbow - Bar Rainbow

9 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
12-05-2019 / Спортен Комплекс Национал DL Solutions - Bultip
0-5
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал УМБАЛ Софиямед - GM
5-0
13-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Ресторант Щастливеца - Coriti ERP
6-2
22:00 21-02-2019 / Спортен Комплекс Национал FA Paradox - CMSG
10-5
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Gebrüder Weiss - Bar Flame
2-0
21:00 27-02-2019 / Раковски L1 Пепелянките - CSMS
0-14
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Bar Rainbow - Сладкарница Неделя
4-1
La Campanella - La Campanella

10 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Bultip - CSMS
3-6
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал GM - FA Paradox
0-5
21:00 06-02-2019 / Раковски Coriti ERP - Gebrüder Weiss
4-3
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал CMSG - L1 Пепелянките
5-0
12-05-2019 / Спортен Комплекс Национал Bar Flame - DL Solutions
5-0
21:00 04-06-2019 / Футболен Терен НСА Ресторант Щастливеца - Bar Rainbow
4-9
14-05-2019 / Спортен Комплекс Национал УМБАЛ Софиямед - La Campanella
7-0
Сладкарница Неделя - Сладкарница Неделя

11 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Bar Flame - Bultip
1-2
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал L1 Пепелянките - GM
0-5
12-05-2019 / Спортен Комплекс Национал DL Solutions - Coriti ERP
0-5
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал CSMS - CMSG
2-5
21:00 03-04-2019 / Спортен Комплекс Национал Bar Rainbow - Gebrüder Weiss
10-2
22:00 11-02-2019 / София Спорт I La Campanella - FA Paradox
1-1
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Сладкарница Неделя - Ресторант Щастливеца
2-5
УМБАЛ Софиямед - УМБАЛ Софиямед

12 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Bultip - CMSG
4-1
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал GM - CSMS
0-5
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Coriti ERP - Bar Flame
2-1
12-05-2019 / Спортен Комплекс Национал DL Solutions - Bar Rainbow
0-5
20:00 06-02-2019 / Спортен Комплекс Национал L1 Пепелянките - La Campanella
0-5
21:00 18-04-2019 / Спортен Комплекс Национал Gebrüder Weiss - Сладкарница Неделя
4-3
22:00 08-01-2019 / Спортен Комплекс Национал FA Paradox - УМБАЛ Софиямед
4-3
Ресторант Щастливеца - Ресторант Щастливеца

13 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
13-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Coriti ERP - Bultip
6-6
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал CMSG - GM
5-0
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Bar Rainbow - Bar Flame
5-2
21:00 13-03-2019 / Футболни Терени ДИТ La Campanella - CSMS
7-0
22:00 15-01-2019 / Футболни Терени ДИТ Сладкарница Неделя - DL Solutions
5-4
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал УМБАЛ Софиямед - L1 Пепелянките
5-0
21:00 26-12-2018 / Раковски Ресторант Щастливеца - Gebrüder Weiss
5-1
FA Paradox - FA Paradox

14 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал Bultip - GM
5-0
21:00 25-02-2019 / Спортен Комплекс Национал Coriti ERP - Bar Rainbow
5-13
21:00 21-03-2019 / Футболен Терен НСА CMSG - La Campanella
4-16
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Bar Flame - Сладкарница Неделя
1-1
21:00 21-02-2019 / Раковски CSMS - УМБАЛ Софиямед
5-4
21:00 12-03-2019 / Спортен Комплекс Национал DL Solutions - Ресторант Щастливеца
6-10
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал L1 Пепелянките - FA Paradox
0-5
Gebrüder Weiss - Gebrüder Weiss

15 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
12-04-2019 / Спортен Комплекс Национал Bar Rainbow - Bultip
4-3
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал La Campanella - GM
5-0
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Сладкарница Неделя - Coriti ERP
1-3
22:00 04-12-2018 / Спортен Комплекс Национал УМБАЛ Софиямед - CMSG
14-2
22:00 13-12-2018 / Раковски Ресторант Щастливеца - Bar Flame
6-9
15-12-2018 / Спортен Комплекс Национал FA Paradox - CSMS
8-3
21:00 05-12-2018 / Спортен Комплекс Национал Gebrüder Weiss - DL Solutions
3-2
L1 Пепелянките - L1 Пепелянките

16 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 06-06-2019 / Футболен Терен НСА Bultip - La Campanella
1-9
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал GM - УМБАЛ Софиямед
0-5
13-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Coriti ERP - Ресторант Щастливеца
3-5
22:00 19-12-2018 / Спортен Комплекс Национал CMSG - FA Paradox
6-10
21:00 27-02-2019 / Спортен Комплекс Национал Bar Flame - Gebrüder Weiss
4-4
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал CSMS - L1 Пепелянките
5-0
DL Solutions - DL Solutions
21:00 24-04-2019 / Футболен Терен Диана Сладкарница Неделя - Bar Rainbow
6-9

17 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Сладкарница Неделя - Bultip
1-4
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал FA Paradox - GM
5-0
21:00 20-02-2019 / Спортен Комплекс Национал Gebrüder Weiss - Coriti ERP
2-2
22:00 19-12-2018 / Спортен Комплекс Национал L1 Пепелянките - CMSG
0-5
22:00 10-12-2018 / Футболен Терен НСА DL Solutions - Bar Flame
4-7
CSMS - CSMS
21:00 07-05-2019 / Футболен Терен Диана Bar Rainbow - Ресторант Щастливеца
7-4
21:00 12-12-2018 / Футболен Терен НСА La Campanella - УМБАЛ Софиямед
4-3

18 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
18:00 02-12-2018 / Спортен Комплекс Национал Bultip - УМБАЛ Софиямед
1-7
17:00 17-03-2019 / Раковски GM - L1 Пепелянките
5-0
22:00 09-01-2019 / Спортен Комплекс Национал Coriti ERP - DL Solutions
3-15
16:00 02-12-2018 / Спортен Комплекс Национал CMSG - CSMS
3-6
Bar Flame - Bar Flame
21:00 12-12-2018 / Футболен Терен НСА Gebrüder Weiss - Bar Rainbow
0-2
22:00 14-03-2019 / Футболни Терени ДИТ FA Paradox - La Campanella
3-6
21:00 14-12-2018 / Раковски Ресторант Щастливеца - Сладкарница Неделя
7-6

19 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 13-02-2019 / Спортен Комплекс Национал Ресторант Щастливеца - Bultip
5-3
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал CSMS - GM
5-0
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Bar Flame - Coriti ERP
2-4
CMSG - CMSG
12-05-2019 / Спортен Комплекс Национал Bar Rainbow - DL Solutions
5-0
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал La Campanella - L1 Пепелянките
5-0
19:00 02-12-2018 / Спортен Комплекс Национал Сладкарница Неделя - Gebrüder Weiss
5-4
22:00 28-11-2018 / Футболен Терен НСА УМБАЛ Софиямед - FA Paradox
3-1

20 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 19-12-2018 / Спортен Комплекс Национал Bultip - FA Paradox
3-15
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал GM - CMSG
0-5
Coriti ERP - Coriti ERP
17:00 24-03-2019 / Раковски Bar Flame - Bar Rainbow
1-6
21:00 28-01-2019 / Спортен Комплекс Национал CSMS - La Campanella
3-2
22:00 27-11-2018 / Футболен Терен НСА DL Solutions - Сладкарница Неделя
6-3
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал L1 Пепелянките - УМБАЛ Софиямед
0-5
22:00 18-12-2018 / Раковски Gebrüder Weiss - Ресторант Щастливеца
2-5

21 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
07-03-2019 / Спортен Комплекс Национал Gebrüder Weiss - Bultip
5-0
GM - GM
21:00 04-12-2018 / Спортен Комплекс Национал Bar Rainbow - Coriti ERP
5-5
21:00 13-11-2018 / Комплекс Царско Село La Campanella - CMSG
9-7
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Сладкарница Неделя - Bar Flame
2-2
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал УМБАЛ Софиямед - CSMS
2-1
12-05-2019 / Спортен Комплекс Национал Ресторант Щастливеца - DL Solutions
5-0
22:00 11-12-2018 / Футболен Терен НСА FA Paradox - L1 Пепелянките
22-4

22 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал Bultip - L1 Пепелянките
5-0
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал GM - La Campanella
0-5
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Coriti ERP - Сладкарница Неделя
4-1
21:00 28-02-2019 / Раковски CMSG - УМБАЛ Софиямед
4-1
21:00 18-12-2018 / Раковски Bar Flame - Ресторант Щастливеца
6-9
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал CSMS - FA Paradox
3-11
12-05-2019 / Спортен Комплекс Национал DL Solutions - Gebrüder Weiss
0-5
Bar Rainbow - Bar Rainbow

23 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
12-05-2019 / Спортен Комплекс Национал DL Solutions - Bultip
0-5
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал УМБАЛ Софиямед - GM
5-0
13-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Ресторант Щастливеца - Coriti ERP
6-2
22:00 21-02-2019 / Спортен Комплекс Национал FA Paradox - CMSG
10-5
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Gebrüder Weiss - Bar Flame
2-0
21:00 27-02-2019 / Раковски L1 Пепелянките - CSMS
0-14
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Bar Rainbow - Сладкарница Неделя
4-1
La Campanella - La Campanella

24 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Bultip - CSMS
3-6
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал GM - FA Paradox
0-5
21:00 06-02-2019 / Раковски Coriti ERP - Gebrüder Weiss
4-3
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал CMSG - L1 Пепелянките
5-0
12-05-2019 / Спортен Комплекс Национал Bar Flame - DL Solutions
5-0
21:00 04-06-2019 / Футболен Терен НСА Ресторант Щастливеца - Bar Rainbow
4-9
14-05-2019 / Спортен Комплекс Национал УМБАЛ Софиямед - La Campanella
7-0
Сладкарница Неделя - Сладкарница Неделя

25 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Bar Flame - Bultip
1-2
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал L1 Пепелянките - GM
0-5
12-05-2019 / Спортен Комплекс Национал DL Solutions - Coriti ERP
0-5
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал CSMS - CMSG
2-5
21:00 03-04-2019 / Спортен Комплекс Национал Bar Rainbow - Gebrüder Weiss
10-2
22:00 11-02-2019 / София Спорт I La Campanella - FA Paradox
1-1
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Сладкарница Неделя - Ресторант Щастливеца
2-5
УМБАЛ Софиямед - УМБАЛ Софиямед

26 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Bultip - CMSG
4-1
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал GM - CSMS
0-5
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Coriti ERP - Bar Flame
2-1
12-05-2019 / Спортен Комплекс Национал DL Solutions - Bar Rainbow
0-5
20:00 06-02-2019 / Спортен Комплекс Национал L1 Пепелянките - La Campanella
0-5
21:00 18-04-2019 / Спортен Комплекс Национал Gebrüder Weiss - Сладкарница Неделя
4-3
22:00 08-01-2019 / Спортен Комплекс Национал FA Paradox - УМБАЛ Софиямед
4-3
Ресторант Щастливеца - Ресторант Щастливеца

27 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
13-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Coriti ERP - Bultip
6-6
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал CMSG - GM
5-0
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Bar Rainbow - Bar Flame
5-2
21:00 13-03-2019 / Футболни Терени ДИТ La Campanella - CSMS
7-0
22:00 15-01-2019 / Футболни Терени ДИТ Сладкарница Неделя - DL Solutions
5-4
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал УМБАЛ Софиямед - L1 Пепелянките
5-0
21:00 26-12-2018 / Раковски Ресторант Щастливеца - Gebrüder Weiss
5-1
FA Paradox - FA Paradox

28 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал Bultip - GM
5-0
21:00 25-02-2019 / Спортен Комплекс Национал Coriti ERP - Bar Rainbow
5-13
21:00 21-03-2019 / Футболен Терен НСА CMSG - La Campanella
4-16
11-06-2019 / Спортен Комплекс Национал Bar Flame - Сладкарница Неделя
1-1
21:00 21-02-2019 / Раковски CSMS - УМБАЛ Софиямед
5-4
21:00 12-03-2019 / Спортен Комплекс Национал DL Solutions - Ресторант Щастливеца
6-10
19-04-2019 / Спортен Комплекс Национал L1 Пепелянките - FA Paradox
0-5
Gebrüder Weiss - Gebrüder Weiss