Б група София Мъже сезон 2018-19


1 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 05-12-2018 / Червена звезда - Динамит
1-11
19:00 27-09-2018 / Футболен Терен Диана Coriti CRM - Оборище
3-4
21:00 27-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 ФК Кучетата - Южни Ветер
13-4
22:00 27-09-2018 / Футболен Терен Диана TSUNAMI - ФК Химик
3-3
16-01-2019 / Жълтата подводница - FC Benevento
7-4
10-04-2019 / Дърводелците - Young Boyz
0-5

2 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / Динамит - Coriti CRM
0-5
05-10-2018 / Оборище - TSUNAMI
1-4
05-10-2018 / Южни Ветер - Жълтата подводница
1-11
21:00 21-02-2019 / ФК Химик - Дърводелците
4-9
16-01-2019 / FC Benevento - Young Boyz
3-6
05-10-2018 / ФК Кучетата - Червена звезда
3-1

3 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 27-03-2019 / ФК Кучетата - Динамит
5-4
29-05-2019 / Дърводелците - Оборище
0-5
22:00 11-10-2018 / Комплекс Царско Село Young Boyz - Южни Ветер
20-1
16-01-2019 / FC Benevento - ФК Химик
1-5
22:00 16-10-2018 / Червена звезда - Жълтата подводница
5-7
22:00 11-10-2018 / Футболен Терен Диана Coriti CRM - TSUNAMI
3-4

4 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
14-02-2019 / Динамит - TSUNAMI
2-5
16-01-2019 / Оборище - FC Benevento
5-4
22:00 16-10-2018 / Комплекс Царско Село Южни Ветер - ФК Химик
6-5
22:00 20-11-2018 / Футболен Терен НСА Young Boyz - Червена звезда
7-1
21:00 15-12-2018 / Дърводелците - Coriti CRM
2-2
20:00 18-10-2018 / Футболен Терен Диана Жълтата подводница - ФК Кучетата
5-2

5 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
20:00 09-01-2019 / Жълтата подводница - Динамит
6-4
21:00 23-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Южни Ветер - Оборище
1-11
24-10-2018 / Червена звезда - ФК Химик
7-3
16-01-2019 / Coriti CRM - FC Benevento
5-4
21:00 25-10-2018 / Футболен Терен Диана ФК Кучетата - Young Boyz
3-3
22:00 31-01-2019 / TSUNAMI - Дърводелците
3-7

6 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 20-01-2019 / Динамит - Дърводелците
0-5
30-10-2018 / Оборище - Червена звезда
1-7
20:00 01-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Южни Ветер - Coriti CRM
5-8
21:00 29-10-2018 / Комплекс Царско Село ФК Химик - ФК Кучетата
1-2
16-01-2019 / FC Benevento - TSUNAMI
1-8
19:00 30-10-2018 / Футболен Терен Диана Young Boyz - Жълтата подводница
9-7

7 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 14-01-2019 / Young Boyz - Динамит
9-3
20:00 06-11-2018 / Футболен Терен Диана ФК Кучетата - Оборище
12-4
29-11-2018 / TSUNAMI - Южни Ветер
10-6
22:00 06-11-2018 / Футболен Терен Диана Жълтата подводница - ФК Химик
8-7
21:00 14-02-2019 / Раковски Дърводелците - FC Benevento
11-2
07-11-2018 / Червена звезда - Coriti CRM
2-1

8 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
16-01-2019 / Динамит - FC Benevento
11-4
20:00 13-11-2018 / Футболен Терен Диана Оборище - Жълтата подводница
2-10
22:00 23-01-2019 / Южни Ветер - Дърводелците
3-13
22:00 13-11-2018 / Футболен Терен Диана ФК Химик - Young Boyz
2-13
15-11-2018 / TSUNAMI - Червена звезда
3-8
18-11-2018 / ФК Кучетата - Coriti CRM
4-3

9 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
20:00 27-11-2018 / Футболен Терен НСА ФК Химик - Динамит
3-8
21:00 27-11-2018 / Футболен Терен НСА Young Boyz - Оборище
8-3
16-01-2019 / FC Benevento - Южни Ветер
7-4
21-04-2019 / Раковски Червена звезда - Дърводелците
2-7
22:00 27-11-2018 / Футболен Терен НСА Coriti CRM - Жълтата подводница
3-5
27-11-2018 / ФК Кучетата - TSUNAMI
3-0

10 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
20:00 14-12-2018 / Комплекс Царско Село Динамит - Южни Ветер
10-4
21:00 04-12-2018 / Оборище - ФК Химик
4-5
16-01-2019 / FC Benevento - Червена звезда
4-8
22:00 22-01-2019 / Young Boyz - Coriti CRM
3-8
11-05-2019 / Раковски Дърводелците - ФК Кучетата
0-5
22:00 21-02-2019 / Жълтата подводница - TSUNAMI
2-2

11 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 08-11-2018 / Оборище - Динамит
4-3
08-11-2018 / Червена звезда - Южни Ветер
7-4
21:00 11-12-2018 / Футболен Терен НСА Coriti CRM - ФК Химик
4-4
16-01-2019 / ФК Кучетата - FC Benevento
5-0
26-10-2018 / TSUNAMI - Young Boyz
6-3
22:00 16-01-2019 / Жълтата подводница - Дърводелците
4-6

12 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
03-06-2019 / Динамит - Червена звезда
5-0
21:00 18-04-2019 / Оборище - Coriti CRM
7-6
22:00 08-01-2019 / Южни Ветер - ФК Кучетата
3-9
22:00 10-01-2019 / ФК Химик - TSUNAMI
3-13
21:00 28-03-2019 / Футболен Терен Диана FC Benevento - Жълтата подводница
4-7
29-05-2019 / Young Boyz - Дърводелците
5-0

13 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / Coriti CRM - Динамит
5-5
21:00 06-03-2019 / TSUNAMI - Оборище
2-9
21:00 28-02-2019 / Жълтата подводница - Южни Ветер
15-2
18-04-2019 / Раковски Дърводелците - ФК Химик
6-1
20:00 14-10-2018 / Футболен Терен Диана Young Boyz - FC Benevento
5-2
21:00 12-03-2019 / Футболен Терен Диана Червена звезда - ФК Кучетата
3-11

14 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
07-05-2019 / Раковски Динамит - ФК Кучетата
0-5
29-05-2019 / Оборище - Дърводелците
5-0
20:00 11-04-2019 / Футболен Терен Диана Южни Ветер - Young Boyz
8-3
20:00 05-10-2018 / Футболен Терен Диана ФК Химик - FC Benevento
1-0
03-06-2019 / Жълтата подводница - Червена звезда
5-0
06-12-2018 / TSUNAMI - Coriti CRM
5-4

15 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / TSUNAMI - Динамит
6-1
20:00 11-10-2018 / Футболен Терен Диана FC Benevento - Оборище
3-7
19:00 01-02-2019 / Комплекс Царско Село ФК Химик - Южни Ветер
5-5
21:00 18-03-2019 / Футболни Терени ДИТ Червена звезда - Young Boyz
4-16
29-05-2019 / Coriti CRM - Дърводелците
5-0
21:00 03-04-2019 / ФК Кучетата - Жълтата подводница
5-0

16 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / Динамит - Жълтата подводница
2-7
21:00 07-05-2019 / Футболен Терен Диана Оборище - Южни Ветер
4-2
21:00 04-02-2019 / ФК Химик - Червена звезда
4-4
19:00 24-01-2019 / FC Benevento - Coriti CRM
4-8
22:00 12-02-2019 / Young Boyz - ФК Кучетата
4-6
29-05-2019 / Дърводелците - TSUNAMI
0-5

17 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
29-05-2019 / Дърводелците - Динамит
0-5
27-02-2019 / Червена звезда - Оборище
3-9
21:00 15-01-2019 / Раковски Coriti CRM - Южни Ветер
11-6
22:00 15-01-2019 / ФК Кучетата - ФК Химик
9-3
16-01-2019 / TSUNAMI - FC Benevento
8-2
22:00 04-12-2018 / Жълтата подводница - Young Boyz
8-6

18 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
27-03-2019 / Динамит - Young Boyz
8-10
21-03-2019 / Футболен Терен Диана Оборище - ФК Кучетата
4-1
22:00 29-11-2018 / Футболен Терен НСА Южни Ветер - TSUNAMI
6-10
11-06-2019 / ФК Химик - Жълтата подводница
1-6
29-05-2019 / FC Benevento - Дърводелците
5-0
22:00 19-12-2018 / Coriti CRM - Червена звезда
6-4

19 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / FC Benevento - Динамит
5-5
21:00 11-02-2019 / Жълтата подводница - Оборище
7-2
29-05-2019 / Дърводелците - Южни Ветер
0-5
21:00 20-12-2018 / Young Boyz - ФК Химик
9-6
20:00 17-10-2018 / Футболен Терен Диана Червена звезда - TSUNAMI
3-10
22:00 19-03-2019 / Комплекс Царско Село Coriti CRM - ФК Кучетата
1-9

20 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 01-03-2019 / Раковски Динамит - ФК Химик
5-0
20:00 19-02-2019 / София Спорт II Оборище - Young Boyz
6-4
05-04-2019 / Южни Ветер - FC Benevento
8-4
21:00 11-02-2019 / Спортен Комплекс Колодрум Дърводелците - Червена звезда
14-5
22:00 28-01-2019 / Жълтата подводница - Coriti CRM
6-3
21:00 11-04-2019 / TSUNAMI - ФК Кучетата
6-6

21 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
20:00 20-12-2018 / Раковски Южни Ветер - Динамит
4-14
21:00 04-06-2019 / София Спорт II ФК Химик - Оборище
4-8
20:00 01-10-2018 / Футболен Терен Диана Червена звезда - FC Benevento
8-3
22:00 09-01-2019 / Coriti CRM - Young Boyz
4-5
21:00 26-02-2019 / Футболен Терен НСА ФК Кучетата - Дърводелците
2-1
15-05-2019 / TSUNAMI - Жълтата подводница
8-3

22 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
01-04-2019 / Динамит - Оборище
3-11
01-04-2019 / Раковски Южни Ветер - Червена звезда
5-0
05-04-2019 / ФК Химик - Coriti CRM
3-6
21:00 11-10-2018 / Футболен Терен Диана FC Benevento - ФК Кучетата
2-10
05-06-2019 / Young Boyz - TSUNAMI
4-6
29-05-2019 / Дърводелците - Жълтата подводница
0-5