А група София Мъже сезон 2018-19


1 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / Море от Любов - FC Benevento
5-5
15-05-2019 / Fitness 23 - Dianabad United
9-6
21:00 25-03-2019 / Футболен Терен НСА Младежите - Kn Cardinals
4-5
18-04-2019 / Amigo - Легендите
5-0
22:00 03-12-2018 / Комплекс Царско Село Real Artrit - Отборът на провинцията
2-5
11-06-2019 / Squadra - ФК Атлетико Ципейра
6-1
21:00 18-12-2018 / Раковски Capo di tutti - Фк Феникс2010
9-9
21:00 14-01-2019 / ФК Надежда - FA Paradox
2-6

2 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 28-03-2019 / FC Benevento - Fitness 23
4-12
27-03-2019 / Футболен Терен НСА Dianabad United - Amigo
7-6
21:00 14-02-2019 / Спортен Комплекс Колодрум Kn Cardinals - Real Artrit
5-0
19:00 21-02-2019 / Футболен Терен Диана Легендите - Squadra
4-3
28-05-2019 / Отборът на провинцията - Capo di tutti
9-4
11-06-2019 / ФК Атлетико Ципейра - ФК Надежда
3-7
22:00 31-01-2019 / Футболен Терен НСА Фк Феникс2010 - FA Paradox
7-5
11-06-2019 / Младежите - Море от Любов
9-4

3 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
22:00 29-01-2019 / Комплекс Царско Село Младежите - FC Benevento
5-2
02-07-2019 / Squadra - Dianabad United
1-1
11-06-2019 / Capo di tutti - Kn Cardinals
1-6
21:00 15-05-2019 / Футболен Терен НСА ФК Надежда - Легендите
1-3
16-05-2019 / FA Paradox - Отборът на провинцията
9-3
17-05-2019 / Фк Феникс2010 - ФК Атлетико Ципейра
4-1
11-06-2019 / Море от Любов - Real Artrit
0-5
21:00 27-02-2019 / Футболен Терен НСА Fitness 23 - Amigo
6-8

4 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
15-01-2019 / FC Benevento - Amigo
3-6
22:00 04-12-2018 / Dianabad United - ФК Надежда
4-5
21:00 18-02-2019 / Kn Cardinals - FA Paradox
3-8
21-06-2019 / Легендите - Фк Феникс2010
7-5
17:00 10-02-2019 / Раковски Отборът на провинцията - ФК Атлетико Ципейра
4-2
21-04-2019 / Capo di tutti - Море от Любов
0-5
18-04-2019 / Олимпиа Squadra - Fitness 23
6-7
21:00 19-11-2018 / Футболен Терен НСА Real Artrit - Младежите
3-9

5 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / Real Artrit - FC Benevento
1-1
21:00 27-01-2019 / Футболен Терен НСА Фк Феникс2010 - Dianabad United
7-0
21:00 20-03-2019 / ФК Атлетико Ципейра - Kn Cardinals
3-13
02-07-2019 / Отборът на провинцията - Легендите
1-6
15-05-2019 / Раковски Море от Любов - FA Paradox
2-7
21:00 20-02-2019 / Fitness 23 - ФК Надежда
5-4
11-06-2019 / Младежите - Capo di tutti
5-0
07-06-2019 / Amigo - Squadra
3-2

6 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 31-01-2019 / Раковски FC Benevento - Squadra
0-5
08-07-2019 / Dianabad United - Отборът на провинцията
3-1
22:00 05-02-2019 / Футболен Терен НСА Kn Cardinals - Легендите
3-0
11-06-2019 / ФК Атлетико Ципейра - Море от Любов
5-5
25-06-2019 / Фк Феникс2010 - Fitness 23
2-3
15-05-2019 / FA Paradox - Младежите
3-0
29-05-2019 / ФК Надежда - Amigo
5-9
21-04-2019 / Capo di tutti - Real Artrit
0-5

7 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21-04-2019 / Capo di tutti - FC Benevento
0-5
02-07-2019 / Kn Cardinals - Dianabad United
3-1
21:00 10-03-2019 / Раковски Море от Любов - Легендите
5-0
20:00 25-03-2019 / Футболен Терен НСА Fitness 23 - Отборът на провинцията
15-8
11-06-2019 / Младежите - ФК Атлетико Ципейра
3-1
21:00 15-05-2019 / Amigo - Фк Феникс2010
5-0
21:00 28-03-2019 / Real Artrit - FA Paradox
0-3
21:00 08-01-2019 / Squadra - ФК Надежда
5-9

8 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / FC Benevento - ФК Надежда
2-7
11-06-2019 / Dianabad United - Море от Любов
7-2
13-06-2019 / Kn Cardinals - Fitness 23
5-4
20:00 19-02-2019 / Футболни Терени ДИТ 2 Легендите - Младежите
6-3
21:00 20-02-2019 / Футболен Терен НСА Отборът на провинцията - Amigo
3-6
17:00 08-12-2018 / Футболни Терени ДИТ ФК Атлетико Ципейра - Real Artrit
4-14
08-07-2019 / Фк Феникс2010 - Squadra
3-3
23-04-2019 / FA Paradox - Capo di tutti
3-2

9 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
04-04-2019 / FA Paradox - FC Benevento
1-0
20:00 19-09-2018 / Футболен Терен Диана Младежите - Dianabad United
1-6
21:00 07-11-2018 / Футболен Терен Диана Amigo - Kn Cardinals
3-3
25-06-2019 / Real Artrit - Легендите
0-14
21:00 18-03-2019 / Футболен Терен НСА Squadra - Отборът на провинцията
3-1
11-06-2019 / Capo di tutti - ФК Атлетико Ципейра
3-3
08-07-2019 / ФК Надежда - Фк Феникс2010
2-1
11-06-2019 / Море от Любов - Fitness 23
0-5

10 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
17:00 10-02-2019 / Футболен Терен НСА FC Benevento - Фк Феникс2010
0-5
19:00 03-01-2019 / Dianabad United - Real Artrit
10-1
18-02-2019 / Kn Cardinals - Squadra
5-0
27-03-2019 / Легендите - Capo di tutti
9-2
07-06-2019 / Отборът на провинцията - ФК Надежда
2-5
26-05-2019 / ФК Атлетико Ципейра - FA Paradox
3-11
22:00 19-09-2018 / Amigo - Море от Любов
7-3
19-06-2019 / Младежите - Fitness 23
4-5

11 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / ФК Атлетико Ципейра - FC Benevento
2-2
19:00 02-10-2018 / Capo di tutti - Dianabad United
5-0
21:00 16-04-2019 / ФК Надежда - Kn Cardinals
3-5
30-05-2019 / FA Paradox - Легендите
0-2
20:00 03-02-2019 / Раковски Фк Феникс2010 - Отборът на провинцията
16-3
21:00 16-01-2019 / Раковски Море от Любов - Squadra
3-9
21:00 01-05-2019 / Fitness 23 - Real Artrit
13-0
21:00 16-01-2019 / Младежите - Amigo
1-5

12 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 21-05-2019 / Футболен Терен НСА FC Benevento - Отборът на провинцията
0-5
15-01-2019 / Dianabad United - FA Paradox
5-3
02-07-2019 / Kn Cardinals - Фк Феникс2010
3-2
22:00 03-04-2019 / Легендите - ФК Атлетико Ципейра
4-3
21:00 14-11-2018 / Раковски ФК Надежда - Море от Любов
2-2
20:00 04-06-2019 / Футболен Терен НСА Capo di tutti - Fitness 23
10-6
08-07-2019 / Squadra - Младежите
1-3
20:15 13-01-2019 / Real Artrit - Amigo
0-8

13 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
20:00 18-03-2019 / Легендите - FC Benevento
9-3
21:00 27-02-2019 / Футболен Терен НСА ФК Атлетико Ципейра - Dianabad United
3-11
22:00 10-12-2018 / Футболен Терен НСА Отборът на провинцията - Kn Cardinals
2-3
15:00 08-12-2018 / Раковски Море от Любов - Фк Феникс2010
5-12
21:00 07-05-2019 / Футболен Терен НСА Fitness 23 - FA Paradox
9-5
08-07-2019 / Младежите - ФК Надежда
5-5
10-06-2019 / Раковски Amigo - Capo di tutti
8-0
21:00 25-02-2019 / Real Artrit - Squadra
2-2

14 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / FC Benevento - Kn Cardinals
2-7
21:00 12-12-2018 / Футболен Терен НСА Dianabad United - Легендите
5-8
20:00 16-10-2018 / Раковски Отборът на провинцията - Море от Любов
1-13
11-06-2019 / ФК Атлетико Ципейра - Fitness 23
1-4
22:00 08-02-2019 / Раковски Фк Феникс2010 - Младежите
4-3
21-06-2019 / FA Paradox - Amigo
6-4
20:00 25-01-2019 / Комплекс Царско Село ФК Надежда - Real Artrit
2-4
11-06-2019 / Capo di tutti - Squadra
0-5

15 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / Dianabad United - FC Benevento
5-2
20:00 23-10-2018 / Раковски Море от Любов - Kn Cardinals
4-7
20:00 20-06-2019 / Fitness 23 - Легендите
6-4
08-07-2019 / Младежите - Отборът на провинцията
2-5
11-06-2019 / Amigo - ФК Атлетико Ципейра
4-1
03-01-2019 / Real Artrit - Фк Феникс2010
1-5
21:00 11-04-2019 / Squadra - FA Paradox
4-9
11-06-2019 / Capo di tutti - ФК Надежда
0-5

16 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
15-01-2019 / FC Benevento - Море от Любов
4-12
29-05-2019 / Dianabad United - Fitness 23
2-5
11-06-2019 / Kn Cardinals - Младежите
6-3
13-06-2019 / Легендите - Amigo
0-5
21:00 14-01-2019 / Отборът на провинцията - Real Artrit
3-2
11-06-2019 / ФК Атлетико Ципейра - Squadra
1-3
11-06-2019 / Фк Феникс2010 - Capo di tutti
6-1
21:00 19-06-2019 / Футболен Терен НСА FA Paradox - ФК Надежда
2-1

17 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
22:00 21-03-2019 / Fitness 23 - FC Benevento
5-0
21:00 14-11-2018 / Футболен Терен Диана Amigo - Dianabad United
2-3
19:00 19-09-2018 / Футболен Терен Диана Real Artrit - Kn Cardinals
4-6
20:00 26-11-2018 / Футболен Терен НСА Squadra - Легендите
0-3
20:00 18-09-2018 / Футболен Терен Диана Capo di tutti - Отборът на провинцията
9-2
21:00 04-02-2019 / ФК Надежда - ФК Атлетико Ципейра
4-3
15-01-2019 / FA Paradox - Фк Феникс2010
3-6
21:00 28-11-2018 / Раковски Море от Любов - Младежите
5-8

18 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
15-01-2019 / FC Benevento - Младежите
5-7
22:00 11-12-2018 / Футболен Терен НСА Dianabad United - Squadra
5-2
20:00 25-09-2018 / Футболен Терен Диана Kn Cardinals - Capo di tutti
4-1
21:00 20-09-2018 / Футболен Терен Диана Легендите - ФК Надежда
8-4
28-01-2019 / Отборът на провинцията - FA Paradox
2-8
21-10-2018 / ФК Атлетико Ципейра - Фк Феникс2010
2-8
22:00 19-12-2018 / Real Artrit - Море от Любов
11-7
21:00 16-10-2018 / Футболен Терен Диана Amigo - Fitness 23
4-2

19 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 09-01-2019 / Amigo - FC Benevento
10-3
21:00 29-10-2018 / Футболен Терен Диана ФК Надежда - Dianabad United
4-6
21-01-2019 / FA Paradox - Kn Cardinals
7-4
21:00 25-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Фк Феникс2010 - Легендите
3-2
20:00 13-03-2019 / Футболен Терен НСА ФК Атлетико Ципейра - Отборът на провинцията
2-6
21-04-2019 / Море от Любов - Capo di tutti
5-0
21:00 28-11-2018 / Fitness 23 - Squadra
2-2
22:00 03-10-2018 / Футболен Терен Диана Младежите - Real Artrit
2-3

20 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
15-01-2019 / FC Benevento - Real Artrit
5-8
25-10-2018 / Dianabad United - Фк Феникс2010
1-3
12-02-2019 / Спортен Комплекс Колодрум Kn Cardinals - ФК Атлетико Ципейра
5-0
20:00 09-10-2018 / Раковски Легендите - Отборът на провинцията
4-1
15-01-2019 / FA Paradox - Море от Любов
7-5
21:00 09-10-2018 / Футболен Терен Диана ФК Надежда - Fitness 23
6-7
21:00 10-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Capo di tutti - Младежите
8-3
21:00 03-12-2018 / Squadra - Amigo
6-4

21 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
15-01-2019 / Squadra - FC Benevento
5-7
21:00 13-05-2019 / Футболен Терен НСА Отборът на провинцията - Dianabad United
5-5
20:00 07-01-2019 / Легендите - Kn Cardinals
3-1
11-06-2019 / Море от Любов - ФК Атлетико Ципейра
2-2
21:00 09-04-2019 / Fitness 23 - Фк Феникс2010
6-6
15-01-2019 / Младежите - FA Paradox
1-8
21:00 23-01-2019 / Amigo - ФК Надежда
12-7
20:00 16-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Real Artrit - Capo di tutti
6-9

22 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
15-01-2019 / FC Benevento - Capo di tutti
2-4
21:00 18-12-2018 / Dianabad United - Kn Cardinals
8-2
21:00 19-12-2018 / Раковски Легендите - Море от Любов
4-1
21:00 24-10-2018 / Футболен Терен Диана Отборът на провинцията - Fitness 23
3-5
21:00 15-02-2019 / ФК Атлетико Ципейра - Младежите
1-5
21:00 21-12-2018 / Футболен Терен НСА Фк Феникс2010 - Amigo
4-4
08-02-2019 / FA Paradox - Real Artrit
7-4
21:00 22-10-2018 / Футболен Терен Диана ФК Надежда - Squadra
5-2

23 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
15-01-2019 / ФК Надежда - FC Benevento
4-2
11-06-2019 / Море от Любов - Dianabad United
1-3
21:00 11-04-2019 / Fitness 23 - Kn Cardinals
6-3
21:00 29-10-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Младежите - Легендите
3-4
26-09-2018 / Футболен Терен Диана Amigo - Отборът на провинцията
5-3
20:00 30-09-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Real Artrit - ФК Атлетико Ципейра
10-4
19:00 01-11-2018 / Футболен Терен Диана Squadra - Фк Феникс2010
8-5
15-01-2019 / Capo di tutti - FA Paradox
4-6

24 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
15-01-2019 / FC Benevento - FA Paradox
6-8
22:00 15-01-2019 / Dianabad United - Младежите
3-5
20:00 10-10-2018 / Футболен Терен Диана Kn Cardinals - Amigo
0-1
21:00 20-03-2019 / Легендите - Real Artrit
11-2
20:00 07-11-2018 / Футболен Терен Диана Отборът на провинцията - Squadra
6-13
21-04-2019 / ФК Атлетико Ципейра - Capo di tutti
5-0
07-11-2018 / Фк Феникс2010 - ФК Надежда
4-4
21:00 22-03-2019 / Раковски Fitness 23 - Море от Любов
7-2

25 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
21:00 23-01-2019 / Раковски Фк Феникс2010 - FC Benevento
16-1
05-02-2018 / Real Artrit - Dianabad United
2-9
21:00 13-11-2018 / Футболен Терен Диана Squadra - Kn Cardinals
4-5
21:00 08-11-2018 / Футболни Терени ДИТ 2 Capo di tutti - Легендите
3-10
27-03-2019 / Футболен Терен НСА ФК Надежда - Отборът на провинцията
7-2
15-01-2019 / FA Paradox - ФК Атлетико Ципейра
8-1
21:00 12-12-2018 / Раковски Море от Любов - Amigo
5-7
21:00 14-11-2018 / Fitness 23 - Младежите
6-6

26 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
15-01-2019 / FC Benevento - ФК Атлетико Ципейра
4-4
11-06-2019 / Dianabad United - Capo di tutti
5-0
21:00 28-01-2019 / Kn Cardinals - ФК Надежда
8-2
15-01-2019 / Легендите - FA Paradox
3-0
20:00 15-11-2018 / Спортен Комплекс Колодрум Отборът на провинцията - Фк Феникс2010
5-8
11-06-2019 / Squadra - Море от Любов
5-0
22:00 14-03-2019 / Раковски Real Artrit - Fitness 23
4-5
22:00 19-11-2018 / Футболен Терен НСА Amigo - Младежите
1-0

27 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / Отборът на провинцията - FC Benevento
5-1
02-07-2019 / FA Paradox - Dianabad United
2-1
16-01-2019 / Футболен Терен НСА Фк Феникс2010 - Kn Cardinals
4-0
17:00 09-02-2019 / Раковски ФК Атлетико Ципейра - Легендите
1-8
11-06-2019 / Море от Любов - ФК Надежда
0-5
20:00 23-04-2019 / Футболен Терен Диана Fitness 23 - Capo di tutti
10-1
22:00 22-01-2019 / Младежите - Squadra
8-1
20:00 30-10-2018 / Футболен Терен Диана Amigo - Real Artrit
4-3

28 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
19:00 25-09-2018 / Футболен Терен Диана FC Benevento - Легендите
3-14
11-06-2019 / Dianabad United - ФК Атлетико Ципейра
6-0
21:00 28-11-2018 / Футболен Терен НСА Kn Cardinals - Отборът на провинцията
14-1
15:00 05-01-2019 / Раковски Фк Феникс2010 - Море от Любов
5-4
05-02-2019 / FA Paradox - Fitness 23
7-7
21:00 10-12-2018 / Футболен Терен НСА ФК Надежда - Младежите
3-6
11-06-2019 / Capo di tutti - Amigo
2-7
21:00 08-04-2019 / Squadra - Real Artrit
10-4

29 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / Kn Cardinals - FC Benevento
5-0
21:00 20-01-2019 / Легендите - Dianabad United
2-3
21:00 24-01-2019 / Море от Любов - Отборът на провинцията
5-4
11-06-2019 / Fitness 23 - ФК Атлетико Ципейра
6-1
22:00 10-01-2019 / Младежите - Фк Феникс2010
8-7
13-02-2019 / Amigo - FA Paradox
5-3
21:00 01-10-2018 / Футболен Терен Диана Real Artrit - ФК Надежда
9-3
11-06-2019 / Squadra - Capo di tutti
6-1

30 Кръг

Дата Събитие Резултат Детайли
11-06-2019 / FC Benevento - Dianabad United
2-7
20:00 30-10-2018 / Раковски Kn Cardinals - Море от Любов
11-4
20:00 01-04-2019 / Легендите - Fitness 23
5-4
21:00 07-01-2019 / Отборът на провинцията - Младежите
3-3
15-03-2019 / Футболен Терен НСА ФК Атлетико Ципейра - Amigo
7-16
25-11-2018 / Фк Феникс2010 - Real Artrit
7-5
22:00 24-01-2019 / FA Paradox - Squadra
9-2
22:00 27-11-2018 / Комплекс Царско Село ФК Надежда - Capo di tutti
3-4