Flame Ученическа Купа Vambos - Набор 01-02

11-03-2017-30-06-2017

Ученическа Купа Vambos - Набор 2002 (Сезон Пролет-Лято 2017)

ОФИЦИАЛНИ ИГРИЩА НА ТУРНИРА

Играе се само и единствено на Юнивърс Спорт (Мир и Дружба).  Повече информация за игрищата в София тук.

ФОРМАТ НА СЪСТЕЗАНИЕТО:Ще има 4 групи по 6 отбора, като за всяка група ще се тегли жребий. Мачовете са всеки уикенд (събота или неделя) във фиксиран от организатора на състезанието график.Всички мачове са на Юнивърс Спорт (Мир и Дружба).Всеки играе срещу всеки по два пъти (един мач на седмица)Топ 4 от всяка група се класира на елиминации.Първият и вторият в групата се класират като поставени отбори на елиминациите.Третият и четвъртият в групата се класират като непоставени отбори на елиминациите.Отлагане на мач в същия ден се счита за служебна загуба.При две служебни загуби, отборът е елиминиран от състезанието със забрана да се включва в бъдещи Вамбос състезания.
СПЕЦИФИКИ ПО ВРЕМЕ НА МАЧ: Форматът е 5+1 - 5 полеви играча и 1 вратар.Полувремената са 2 х 25 минути.Смените са неограничени и се правят само и единствено по време на спряла от съдията игра. Шпагати с опасност за здравето на участващите са забранени - изключение се прави само при блокиране на топка и от вратаря в своето наказателно поле.Бутонките са строго забранени - при наличие на бутонки от противниковия отбор споделете на съдията, който ще вземе нужните мерки.
КАРТОТЕКИ:Един играч може да играе само за училището, в което учи. Един играч може да играе в по-голям набор, но не и в по-малък. (пример: 2000 набор може да играе и при родените през 1998 и 1999, но не и при родените 2001 и 2002).