Vambos Sofia 9 a-side League (Футбол 9)


Ранк Отбор Мачове ГР ОГ ДГ Точки
1 Wyscout Wyscout 17 67 76 9 47
2 БулБаск БулБаск 17 69 95 26 41
3 Бъгстар Бъгстар 17 23 62 39 34
4 Феодалните Красавци Феодалните Красавци 16 28 66 38 31
5 FC LEAN MACHINE  FC LEAN MACHINE 16 28 71 43 30
6 North Academy North Academy 14 17 62 45 26
7 ФК Люлин ФК Люлин 13 19 43 24 24
8 Fakehub Fakehub 10 23 49 26 22
9 Coriti CRM Coriti CRM 15 11 64 53 20
10 Тигрите Тигрите 10 10 30 20 18
11 Младите надежди Младите надежди 13 -4 32 36 16
12 MBF MBF 14 -26 40 66 12
13 Олимп Олимп 12 -30 41 71 10
14 Avengers Avengers 13 -23 35 58 9
15 ФК БЕРОНА ФК БЕРОНА 13 -32 21 53 8
16 Нежните ФК Нежните ФК 13 -62 22 84 6
17 Strong Boys (LSBD) Strong Boys (LSBD) 11 -45 17 62 6
18 Отборът на провинцията Отборът на провинцията 14 -73 30 103 3

Бъгстар


Wyscout


Coriti CRM


Младите надежди


БулБаск


ФК БЕРОНА


0876758720

North Academy


FC LEAN MACHINE


Нежните ФК


MBF


Strong Boys (LSBD)


Тигрите


ФК Люлин


Олимп


Avengers


Отборът на провинцията


Феодалните Красавци


Fakehub


18
24-09-2018-30-05-2019

Vambos Sofia 9 a-side Premium League (Футбол 9)


ОФИЦИАЛНИ ИГРИЩА НА ТУРНИРА

Играе се на Футболни Терени "ДИТ" (Драгалевци и 57мо училище), Бароко Спорт, Царско Село, Славия и Раковски - повече информация за терените тук!


Играе се по два мач всеки срещу всеки в лигата ! 

Форматът е 8 полеви + 1 вратар.

Минимален брой регистрирани играчи в отбор е 10, а максималният е 20.

За повече информация вижте секция Правила!

Накрая на сезона лидерът в класирането е шампион! 

За първа година ще има, както и Шампионска Лига формат, така и Купа на Лигата! Участие могат да вземат само отбори, подвизаващи се в тази лига! 



Награди:

I място

- Купа

- Медали

- Награди от спонсор


II място

- Медали 

- Награди от спонсор

 

III място

- Медали

- Награди от спонсор



Индивидуални награди за:

голмайстор, най-добър играч, най-добър вратар, най-добър защитник, най-fairplay отбор, най-красив гол



Александър Бенев

Ceci Shishkov

Радослав Минев

Nikola Naydenov

Гюлзет Мименов

Ivan Shopov

Kristian Georgiev

Николай Фичеров

Plamen Kuzmanov