Vambos Sofia 9 a-side League (Футбол 9)


Ранк Отбор Мачове ГР ОГ ДГ Точки
1 БулБаск БулБаск 18 77 103 26 44
2 Wyscout Wyscout 15 56 64 8 43
3 Бъгстар Бъгстар 16 18 57 39 31
4 FC LEAN MACHINE  FC LEAN MACHINE 15 30 67 37 30
5 North Academy North Academy 14 19 68 49 28
6 Феодалните Красавци Феодалните Красавци 15 24 63 39 28
7 Аматьорите Аматьорите 13 19 43 24 24
8 Coriti CRM Coriti CRM 16 12 66 54 23
9 7ма Шампионска 7ма Шампионска 10 20 45 25 22
10 Младите надежди Младите надежди 13 -4 32 36 16
11 Тигрите Тигрите 13 -6 32 38 15
12 MBF MBF 14 -26 40 66 12
13 Олимп Олимп 12 -30 41 71 10
14 Strong Boys (LSBD) Strong Boys (LSBD) 10 -24 23 47 9
15 Avengers Avengers 11 -13 35 48 9
16 ФК БЕРОНА ФК БЕРОНА 13 -29 20 49 8
17 Нежните ФК Нежните ФК 14 -70 22 92 6
18 Отборът на провинцията Отборът на провинцията 14 -73 30 103 3

Бъгстар


Wyscout


Coriti CRM


Младите надежди


БулБаск


ФК БЕРОНА


0876758720

North Academy


FC LEAN MACHINE


Нежните ФК


MBF


Strong Boys (LSBD)


Тигрите


Аматьорите


Олимп


Avengers


Отборът на провинцията


Феодалните Красавци


7ма Шампионска


18
24-09-2018-30-05-2019

Vambos Sofia 9 a-side Premium League (Футбол 9)


ОФИЦИАЛНИ ИГРИЩА НА ТУРНИРА

Играе се на Футболни Терени "ДИТ" (Драгалевци и 57мо училище), Бароко Спорт, Царско Село, Славия и Раковски - повече информация за терените тук!


Играе се по два мач всеки срещу всеки в лигата ! 

Форматът е 8 полеви + 1 вратар.

Минимален брой регистрирани играчи в отбор е 10, а максималният е 20.

За повече информация вижте секция Правила!

Накрая на сезона лидерът в класирането е шампион! 

За първа година ще има, както и Шампионска Лига формат, така и Купа на Лигата! Участие могат да вземат само отбори, подвизаващи се в тази лига! 



Награди:

I място

- Купа

- Медали

- Награди от спонсор


II място

- Медали 

- Награди от спонсор

 

III място

- Медали

- Награди от спонсор



Индивидуални награди за:

голмайстор, най-добър играч, най-добър вратар, най-добър защитник, най-fairplay отбор, най-красив гол



Александър Бенев

Ceci Shishkov

Радослав Минев

Nikola Naydenov

Гюлзет Мименов

Ivan Shopov

Kristian Georgiev

Николай Фичеров

Plamen Kuzmanov