Flame Ultimate Autumn League u19 (00-02)


Ранк Отбор Мачове П Р З % Точки
1 ФК Дедо Бор ФК Дедо Бор 16 11 0 3 68.8 % 446.44
2 Бегето Бегето 21 10 0 8 47.6 % 414.38
3 Izgrev Izgrev 21 9 0 9 42.9 % 398.80
4 ФК Пандите ФК Пандите 12 6 0 3 50.0 % 383.92
5 Dianabatkite Dianabatkite 15 9 0 3 60.0 % 379.93
6 МБП МБП 11 9 0 2 81.8 % 355.73
7 Мечо Пух Мечо Пух 12 9 0 3 75.0 % 325.00
8 Спартанците Спартанците 13 8 0 3 61.5 % 277.44
9 ФК Толбухин ФК Толбухин 9 4 0 5 44.4 % 212.85
10 Амурски тигър 2 Амурски тигър 2 11 5 0 4 45.5 % 190.66
11 Калтаците Калтаците 7 5 0 0 71.4 % 184.50
12 Кировците Кировците 9 3 0 6 33.3 % 184.37
13 Мазните Мазните 9 4 0 4 44.4 % 183.65
14 Илюминатите Илюминатите 12 2 0 7 16.7 % 175.60
15 Триглавата Ламя Триглавата Ламя 10 5 0 4 50.0 % 174.02
16 Хегемоните Хегемоните 9 2 0 5 22.2 % 162.75
17 Chicharitos Chicharitos 7 4 0 3 57.1 % 161.83
18 ФК Лагера ФК Лагера 3 2 0 0 66.7 % 152.18
19 Краварите Краварите 3 1 0 1 33.3 % 151.71
20 Кафеза ФК Кафеза ФК 7 3 0 3 42.9 % 149.93
21 Пица Тути Пица Тути 7 4 0 3 57.1 % 149.67
22 Миньоните Миньоните 10 4 0 5 40.0 % 146.50
23 Фаворит Фаворит 13 0 0 12 0 % 145.00
24 Groz FC Groz FC 6 2 0 3 33.3 % 134.50
25 Vitosha Power Vitosha Power 4 3 0 1 75.0 % 134.17
26 Kampfgeschwader Kampfgeschwader 4 3 0 1 75.0 % 131.63
27 Едни Млади Едни Млади 2 1 0 1 50.0 % 125.07
28 Дървеница сити Дървеница сити 5 0 0 4 0 % 125.00
29 Planeta Boyz Planeta Boyz 2 2 0 0 100.0 % 122.00
30 Лудаците Лудаците 4 0 0 2 0 % 121.38
31 Sofia Boys FC Sofia Boys FC 1 1 0 0 100.0 % 120.03
32 Вълците ФК Вълците ФК 4 1 0 3 25.0 % 120.00
33 Knqjevo Dream Team Knqjevo Dream Team 1 1 0 0 100.0 % 110.00
34 Скрита сила ФК Скрита сила ФК 4 1 0 3 25.0 % 110.00
35 Sporting Gijon U19 Sporting Gijon U19 3 0 0 2 0 % 107.75
36 Елита Елита 2 0 0 0 0 % 106.36
37 Giroud FC Giroud FC 1 0 0 1 0 % 100.00
38 Team 02 Team 02 1 0 0 1 0 % 100.00
39 ФК Торпедо ФК Торпедо 1 0 0 1 0 % 100.00
40 Sofia Premier Club Sofia Premier Club 1 0 0 1 0 % 100.00
41 Ocb Ocb 1 0 0 2 0 % 100.00
42 ФК Динамо Гьоврен ФК Динамо Гьоврен 1 0 0 1 0 % 100.00
43 Динамит Динамит 1 0 0 1 0 % 100.00
44 mom4etata BNR mom4etata BNR 1 0 0 1 0 % 100.00
45 Vision FC Vision FC 2 0 0 2 0 % 100.00
46 Пумаците Пумаците 2 0 0 2 0 % 100.00
47 ФК Лъвовете (София) ФК Лъвовете (София) 5 0 0 5 0 % 100.00
48 FC Софийските Вълци FC Софийските Вълци 0 0 % 0
49 Някви Познати Някви Познати 0 0 % 0
50 FC Geizeri FC Geizeri 0 0 % 0
51 Лавците Лавците 0 0 % 0
52 Скрита Сила Мъдрево Скрита Сила Мъдрево 0 0 % 0
53 loko sofia loko sofia 0 0 % 0
54 АФК Центъра АФК Центъра 0 0 % 0
55 ОПГ/88 ОПГ/88 0 0 % 0
56 Златомир Златомир 0 0 % 0
57 Марио Боев Марио Боев 0 0 % 0
58 Berbera Berbera 0 0 % 0
59 Bad boys Bad boys 0 0 % 0
60 Kauflanders Kauflanders 0 0 % 0
61 Сарагоса Сарагоса 0 0 % 0
62 PowerFly PowerFly 0 0 % 0
63 blaugrana blaugrana 0 0 % 0
64 Фк чорни Фк чорни 0 0 % 0
65 Локо Сф Локо Сф 0 0 % 0
66 ФК  Цар Калоян ФК Цар Калоян 0 0 % 0
67 fener fener 0 0 % 0
68 Flame23 Flame23 0 0 % 0
69 Konkurencia Konkurencia 0 0 % 0
70 Шараните Шараните 0 0 % 0
71 Зъбчетата Юнайтед Зъбчетата Юнайтед 0 0 % 0
72 Комарджийте Комарджийте 0 0 % 0
73 ФК Минимум ФК Минимум 0 0 % 0
74 Левски Левски 0 0 % 0
75 Рилски спортист Рилски спортист 0 0 % 0
76 mancestar mancestar 0 0 % 0
77 ФК Бъкстон ФК Бъкстон 0 0 % 0
78 миниюр перник миниюр перник 0 0 % 0
79 Гадните Свогенци Гадните Свогенци 0 0 % 0
80 Останалите Останалите 0 0 % 0
81 Zvezda Zvezda 0 0 % 0
82 Cska Cska 0 0 % 0
83 Рилски Спортист Рилски Спортист 0 0 % 0

Дървеница сити


Ocb


fener


ФК Динамо Гьоврен


Flame23


Konkurencia


Мазните


Триглавата Ламя


ФК Пандите


Вълците ФК


Izgrev


Динамит


Sofia Premier Club


Елита


Шараните


0896132066

ФК Лагера


mom4etata BNR


ФК Цар Калоян


Локо Сф


Сарагоса


Knqjevo Dream Team


0884726493

PowerFly


blaugrana


Фк чорни


Зъбчетата Юнайтед


Миньоните


Комарджийте


Vision FC


Гадните Свогенци


Groz FC


Останалите


0884084970

Zvezda


Cska


миниюр перник


Мечо Пух


Бегето


Лудаците


VeeSoo

Chicharitos


Kampfgeschwader


Dianabatkite


ФК Лъвовете (София)


Kauflanders


Sporting Gijon U19


Фаворит


Хегемоните


Giroud FC


ФК Бъкстон


Пица Тути


ФК Минимум


Скрита сила ФК


Кафеза ФК


ФК Дедо Бор


Левски


Рилски спортист


mancestar


Рилски Спортист


МБП


Спартанците


Илюминатите


Амурски тигър 2


Калтаците


hamudi327

FC Софийските Вълци


Скрита Сила Мъдрево


Кировците


Едни Млади


0882757448

ФК Торпедо


АФК Центъра


Vitosha Power


Planeta Boyz


loko sofia


Sofia Boys FC


xdangarangx.

ОПГ/88


ФК Толбухин


Bad boys


Златомир


Лавците


Berbera


Марио Боев


Пумаците


Team 02


Краварите


Някви Познати


FC Geizeri


Pepi Nikolov

Plamen Stanoev

Гален Ненов

Kalin Vasilev

Васил Сапунджиев

Йоан М.

0
01-09-2018-03-01-2019

"Flame" Ultimate Autumn League u19 (00-02)



ОФИЦИАЛНИ ИГРИЩА НА ТУРНИРАИграе се на един от следните терени: тук

Всеки може да играе срещу всеки.Всеки отбор започва с 100 точки.При победа отборът победител получава точки на стойност 10% от точките на загубилия отбор. Не се отнемат точки на загубилия.При равен всеки от отборите прибавя по 5% от точките на опонента. Не се отнемат точки.Минимум 12 мача за допускане на финали!Максимум 6 мача срещу един и същ противник.10 точки бонус за 2 изиграни мача в рамките на календарна седмица.20 точки бонус за 3 изиграни мача в рамките на календарна седмица.30 точки бонус за 4 изиграни мача в рамките на календарна седмица.
40 точки бонус за 5 изиграни мача в рамките на календарна седмица.-20 точки за служебна загуба, при втора служебна сте остранени от лигата.30 точки бонус в края на лигата ако топ голмайстора е от вашия отбор.50 точки бонус в края на лигата за отбора с най-много мачове.30 точки бонус в края на лигата за отбора с втори резултат за брой мачове.20 точки бонус в края на лигата за отбора с трети резултат за брой мачове.Имате право на по 1 предизвикателство на седмица. При отказ от страна на предизвикания отбор, отказалия се отбор губи 20 точки. Мачът трябва да е изигран в следващите 10 дни на предизвикателството, а датата за мача решена в следващите 7 дни.След края на периода топ 6 играят финали + двата отбора с най-добра успеваемост и над 70% победи!
Ако няма отбор отговарящ на тези условия, мястото му се заема от следващия в класирането.Всеки играч, участващ в елиминациите, трябва да има изиграни поне 50% от срещите на тима си.
Всеки играч има право на максимум 5 мача за други отбори, освен неговия собствен. Всеки следващ мач, в който участва, ще бъде нередовен и на отбора ще се присъди служебна загуба.
Всеки отбор може да използва до 3-ма играча, които се състезават за друг отбор.
Награди:
- 100 лв ваучери за феърплей за Кафе Flame- 20 лв ваучери за Musagenica Sport Bar
- Екип Sportika за Играч На Седмицата

I място- Екипировка- Купа- Медали
II Място
- Екипировка- Медали

III Място
- Екипировка- Медали
IV Mясто
- Екипировка

Индивидуални награди за:

-голмайстор на турнира

-най-добър играч в турнира 


-най-добър вратар в турнира

-най-добър защитник в турнира