16
20-11-2018-30-06-2019

Корпоративна Лига София Мъже Сезон 2018-19

ОФИЦИАЛНИ ИГРИЩА НА ТУРНИРАИграе се на един от следните терени: тук
ФОРМАТ НА СЪСТЕЗАНИЕТО:Мачовете са във фиксиран график. Всеки играе срещу всеки по два пъти.След изиграването на последната среща първият в класирането е шампион.Първите 4 отбора в класирането ще играят баражи, за спечелване на квоти за големите първенства на Vambos!
Правила:Имате право на три отлагания през сезона.Отлагане на мач до 4 дни преди началото на мача се счита за служебна загуба. При три служебни загуби, отборът е елиминиран от състезанието.
Специфики по време на мач:
Форматът е 5+1 - 5 полеви играча и 1 вратар.Полувремената са 2 х 25 минути.Смените са неограничени и се правят само и единствено по време на спряла от съдията игра. Шпагати с опасност за здравето на участващите са забранени - изключение се прави само при блокиране на топка и от вратаря в своето наказателно поле.Бутонките са строго забранени - при наличие на бутонки от противниковия отбор споделете на съдията, който ще вземе нужните мерки.

Награди
1во място:
Купа, медали, индивидуални награди, покрит банкет в Club 33, награди от спонсори
2ро място:
Купа, медали, индивидуални награди, награди от спонсори
3то място:
1-4 място:
Класиране за бараж за квоти за големите първенства на Vambos.Първият в класирането играе срещу четвъртия в класирането директна елиминация.Вторият в класирането играе срещу третия в класирането директна елиминация.Победителите от двете двойки играят директна елиминация за : Покритва квота за Балканска Купа Слънчев Бряг (Май 2019), право за участие в световното на Vambos в Париж (Октомври 2019), право за участие на европейското в София (Февуари 2020)