Фирмена Лига София Мъже сезон 2018-19 (А Група)


Ранк Отбор Мачове ГР ОГ ДГ Точки
1 FA Paradox FA Paradox 30 118 204 86 75
2 Bar Rainbow Bar Rainbow 30 66 161 95 71
3 La Campanella La Campanella 30 76 174 98 67
4 	УМБАЛ Софиямед УМБАЛ Софиямед 30 76 156 80 63
5 Ресторант Щастливеца Ресторант Щастливеца 30 21 154 133 57
6 CSMS CSMS 30 27 122 95 47
7 Coriti ERP Coriti ERP 30 -2 118 120 46
8 Bultip Bultip 30 -22 108 130 44
9 	Gebrüder Weiss Gebrüder Weiss 30 -31 82 113 34
10 CMSG CMSG 30 -31 105 136 33
11 	Сладкарница Неделя Сладкарница Неделя 30 -11 107 118 31
12 Bar Flame Bar Flame 30 -25 91 116 28
13 DL Solutions DL Solutions 30 -65 87 152 21
14 GM GM 30 -121 30 151 9
15 L1 Пепелянките L1 Пепелянките 30 -190 7 197 0
16 0

Bultip


GM


Coriti ERP


kaloqn.d

CMSG


Bar Flame


CSMS


DL Solutions


L1 Пепелянките


Gebrüder Weiss


FA Paradox


Ресторант Щастливеца


УМБАЛ Софиямед


Сладкарница Неделя


La Campanella


Bar Rainbow


16
20-11-2018-03-06-2019

Корпоративна Лига София Мъже Сезон 2018-19

ОФИЦИАЛНИ ИГРИЩА НА ТУРНИРАИграе се на един от следните терени: тук
ФОРМАТ НА СЪСТЕЗАНИЕТО:Мачовете са във фиксиран график. Всеки играе срещу всеки по два пъти.След изиграването на последната среща първият в класирането е шампион.Първите 4 отбора в класирането ще играят баражи, за спечелване на квоти за големите първенства на Vambos!
Правила:Имате право на три отлагания през сезона.Отлагане на мач до 4 дни преди началото на мача се счита за служебна загуба. При три служебни загуби, отборът е елиминиран от състезанието. 
Специфики по време на мач:
Форматът е 5+1 - 5 полеви играча и 1 вратар.Полувремената са 2 х 25 минути.Смените са неограничени и се правят само и единствено по време на спряла от съдията игра. Шпагати с опасност за здравето на участващите са забранени - изключение се прави само при блокиране на топка и от вратаря в своето наказателно поле.Бутонките са строго забранени - при наличие на бутонки от противниковия отбор споделете на съдията, който ще вземе нужните мерки. 

Награди
1во място:
Купа, медали, индивидуални награди, покрит банкет в Club 33, награди от спонсори
2ро място:
Купа, медали, индивидуални награди, награди от спонсори
3то място:
Купа, медали, индивидуални награди, награди от спонсори
1-4 място:
Класиране за бараж за квоти за големите първенства на Vambos.Първият в класирането играе срещу четвъртия в класирането директна елиминация.Вторият в класирането играе срещу третия в класирането директна елиминация.Победителите от двете двойки играят директна елиминация за : Покритва квота за Балканска Купа Слънчев Бряг (Май 2019), право за участие в световното на Vambos в Париж (Октомври 2019), право за участие на европейското в София (Февуари 2020)


Stefan Terziev

Galin

Christopher Marinov

Кирил Бозуков

Nevelin

Vladi Stamatov