12
24-09-2018-30-05-2019

Б група София Мъже сезон 2018/19

ОФИЦИАЛНИ ИГРИЩА НА ТУРНИРАИграе се на един от следните терени: тук
ФОРМАТ НА СЪСТЕЗАНИЕТО:Мачовете са във фиксиран график. Всеки играе срещу всеки по два пъти.След изиграването на последната среща първият в класирането е шампион.Първите 4 отбора в класирането ще играят баражи, за спечелване на квотата за Balkan Cup 8th edition (Sunny Beach - June 2019)Класиралите се между 2ро и 5то място играят баражи, за спечелване на квота за играене в А група от сезон 2019/20. Последните 6 отбора в класирането ще играят баражи, като само един от тях ще остане в Б Група! 9ти ще се изправи срещу 12тият на бараж 1/8 финал в директна елиминация. 10ти ще се изправи срещу 11тият на бараж 1/8 финал в директна елиминация.
Победителят от първата двойка играе срещу победителя от втората двойка в директна елиминация за оставане в Б Група!

Правила: Имате право на три отлагания през сезона.Отлагане на мач до 4 дни преди началото на мача се счита за служебна загуба. При три служебни загуби, отборът е елиминиран от състезанието.
СПЕЦИФИКИ ПО ВРЕМЕ НА МАЧ: Форматът е 5+1 - 5 полеви играча и 1 вратар.Полувремената са 2 х 25 минути.Смените са неограничени и се правят само и единствено по време на спряла от съдията игра. Шпагати с опасност за здравето на участващите са забранени - изключение се прави само при блокиране на топка и от вратаря в своето наказателно поле.Бутонките са строго забранени - при наличие на бутонки от противниковия отбор споделете на съдията, който ще вземе нужните мерки.

НАГРАДИ:
1во мястоКупа, медали, индивидуални награди, награди от спонсориДиректно класиране в А група
2ро мястоКупа, медали, индивидуални награди, награди от спонсориКласиране за бараж за влизане в А Група

3то мястоКупа, медали, индивидуални награди, награди от спонсориКласиране за бараж за влизане в А Група
4то мястоКласиране за бараж за влизане в А Група

5то мястоКласиране за бараж за влизане в А Група

1-4 мястоКласиране за бараж за определяне на представителя на София Първият в класирането играе срещу четвъртият в класирането директна елиминация.Вторият в класирането играе срещу третият в класирането директна елиминация.Победителите от двете двойки играят директна елиминация за :