Б група София Мъже сезон 2018-19


Ранк Отбор Мачове ГР ОГ ДГ Точки
1 ФК Кучетата ФК Кучетата 22 78 130 52 56
2 Жълтата подводница Жълтата подводница 22 63 141 78 49
3 TSUNAMI TSUNAMI 22 47 127 80 48
4 Оборище Оборище 22 24 116 92 45
5 Young Boyz Young Boyz 22 62 157 95 43
6 Coriti CRM Coriti CRM 22 13 104 91 30
7 Дърводелците Дърводелците 22 -2 81 83 28
8 Динамит Динамит 22 5 109 104 26
9 Червена звезда Червена звезда 22 -56 83 139 22
10 Южни Ветер Южни Ветер 22 -97 93 190 19
11 ФК Химик ФК Химик 22 -63 73 136 13
12 FC Benevento FC Benevento 22 -74 68 142 7

Динамит


Оборище


Южни Ветер


0882225051

ФК Химик


FC Benevento


Young Boyz


Дърводелците


0887525367

Жълтата подводница


TSUNAMI


0887 510 087

ФК Кучетата


Coriti CRM


Червена звезда


12
24-09-2018-20-06-2019

Б група София Мъже сезон 2018/19

ОФИЦИАЛНИ ИГРИЩА НА ТУРНИРАИграе се на един от следните терени: тук
ФОРМАТ НА СЪСТЕЗАНИЕТО:Мачовете са във фиксиран график. Всеки играе срещу всеки по два пъти.След изиграването на последната среща първият в класирането е шампион.Първите 4 отбора в класирането ще играят баражи, за спечелване на квотата за Balkan Cup 8th edition (Sunny Beach - June 2019)Класиралите се между 2ро и 5то място играят баражи, за спечелване на квота за играене в А група от сезон 2019/20. Последните 6 отбора в класирането ще играят баражи, като само един от тях ще остане в Б Група! 9ти ще се изправи срещу 12тият на бараж 1/8 финал в директна елиминация. 10ти ще се изправи срещу 11тият на бараж 1/8 финал в директна елиминация. 
Победителят от първата двойка играе срещу победителя от втората двойка в директна елиминация за оставане в Б Група!

Правила: Имате право на три отлагания през сезона.Отлагане на мач до 4 дни преди началото на мача се счита за служебна загуба. При три служебни загуби, отборът е елиминиран от състезанието. 
СПЕЦИФИКИ ПО ВРЕМЕ НА МАЧ: Форматът е 5+1 - 5 полеви играча и 1 вратар.Полувремената са 2 х 25 минути.Смените са неограничени и се правят само и единствено по време на спряла от съдията игра. Шпагати с опасност за здравето на участващите са забранени - изключение се прави само при блокиране на топка и от вратаря в своето наказателно поле.Бутонките са строго забранени - при наличие на бутонки от противниковия отбор споделете на съдията, който ще вземе нужните мерки. 

НАГРАДИ: 
1во мястоКупа, медали, индивидуални награди, награди от спонсориДиректно класиране в А група
2ро мястоКупа, медали, индивидуални награди, награди от спонсориКласиране за бараж за влизане в А Група

3то мястоКупа, медали, индивидуални награди, награди от спонсориКласиране за бараж за влизане в А Група
4то мястоКласиране за бараж за влизане в А Група

5то мястоКласиране за бараж за влизане в А Група

1-4 мястоКласиране за бараж за определяне на представителя на София Първият в класирането играе срещу четвъртият в класирането директна елиминация.Вторият в класирането играе срещу третият в класирането директна елиминация.Победителите от двете двойки играят директна елиминация за :
- Покритие на 2 нощувки в Слънчев Бряг (Юни 2019)- Квотата за участие в Слънчев Бряг (Юни 2019)- 500 лв за покриване на транспортни разходи и храна

Ivan Georgiev

Любомир Николов

Dimitar Terziev

Ивайло Йоргов

Кристиян Иванов

Plamen Ivanov