А група София Мъже сезон 2018-19


Ранк Отбор Мачове ГР ОГ ДГ Точки
1 Тигрите на Аркан Тигрите на Аркан 30 86 174 88 74
2 Селяк Селяк 30 73 192 119 70
3 Легендите Легендите 30 78 157 79 69
4 FA Paradox FA Paradox 30 66 164 98 67
5 Kn Cardinals Kn Cardinals 30 65 150 85 67
6 Фк Феникс2010 Фк Феникс2010 30 70 174 104 59
7 Dianabad United Dianabad United 30 44 138 94 56
8 Младежите Младежите 30 6 125 119 42
9 Squadra Squadra 30 8 124 116 40
10 ФК Надежда ФК Надежда 30 -5 126 131 39
11 Real Artrit Real Artrit 30 -58 115 173 29
12 Отборът на провинцията Отборът на провинцията 30 -76 104 180 26
13 Море от Любов Море от Любов 30 -48 116 164 22
14 Електрожен Електрожен 30 -80 83 163 20
15 FC Benevento FC Benevento 30 -113 76 189 10
16 ФК Атлетико Ципейра ФК Атлетико Ципейра 30 -116 70 186 8

FC Benevento


Dianabad United


Kn Cardinals


Легендите


Отборът на провинцията


ФК Атлетико Ципейра


Фк Феникс2010


FA Paradox


ФК Надежда


0897894666; 0899851535

Електрожен


Squadra


Real Artrit


Тигрите на Аркан


Младежите


Селяк


Море от Любов


16
17-09-2018-24-07-2019

А група София Мъже сезон 2018/19


ОФИЦИАЛНИ ИГРИЩА НА ТУРНИРАИграе се на един от следните терени: тук
ФОРМАТ НА СЪСТЕЗАНИЕТО:Мачовете са във фиксиран график. Всеки играе срещу всеки по два пъти.След изиграването на последната среща първият в класирането е шампион.Първите 4 отбора в класирането ще играят баражи, за спечелване на квотата за Vambos-Convifive World Cup (2nd edition-October 2019)Последните 6 отбора в класирането ще играят баражи, като само един от тях ще остане в А Група! 13ти ще се изправи срещу 16тия на бараж 1/4 финал, а победителят от двойката ще играе с 12тия на бараж полуфинал.14ти ще се изправи срещу 15тия на бараж 1/4 финал, а победителят от двойката ще играе с 13тия на бараж полуфинал.Победителите на двата потока играят директна елиминация за оставане в А Група!
Победителите на двата потока на отпадналите остават в А група!Шампионите на Б Група, Зона Запад, Зона Изток и Зона ЮГ влизат в А Група от сезон 2019/20. 
Правила: Имате право на три отлагания през сезона.Отлагане на мач до 4 дни преди началото на мача се счита за служебна загуба. При три служебни загуби, отборът е елиминиран от състезанието. Един играч може да играе само за 1 отбор.За допускане на елиминации трябва участие в поне 35% от мачовете.
СПЕЦИФИКИ ПО ВРЕМЕ НА МАЧ: Форматът е 5+1 - 5 полеви играча и 1 вратар.Полувремената са 2 х 25 минути.Смените са неограничени и се правят само и единствено по време на спряла от съдията игра.Шпагати с опасност за здравето на участващите са забранени - изключение се прави само при блокиране на топка и от вратаря в своето наказателно поле.Бутонките са строго забранени - при наличие на бутонки от противниковия отбор споделете на съдията, който ще вземе нужните мерки. 

НАГРАДИ: 
1во мястоКупа, медали, индивидуални награди, награди от спонсори
2ро мястоКупа, медали, индивидуални награди, награди от спонсори
3то мястоКупа, медали, индивидуални награди, награди от спонсори
1-4 мястоКласиране за бараж за определяне на представителя на София Първият в класирането играе срещу четвъртия в класирането директна елиминация.Вторият в класирането играе срещу третия в класирането директна елиминация.Победителите от двете двойки играят директна елиминация за :
- Покритие на 3 нощувки в Париж- Квотата за участие в Париж- 1000 лв за покриване на транспортни разходи до париж


Петко Петков

Цветелин Анжелов

Asen Stankov

Valentin Ivanov

Илви Каменски

Мариян Андреев